Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.

Een bas-reliëf in pijpaarde, in een ovalen kader met bol glas.

A bass-relief in pipe clay, in an oval frame with convex glass.
Dim. 29 x 21 cm
SKU: 2708240107.
Categories: Aardewerk, curiosa.
Auction day: 27 August 2024 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #145

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #553

    Een groot Art-Nouveau schouwgarnituur bestaande uit een klok en twee kandelaars voor vijf kaarsen elk. Een decorvan bloemen en bladeren op een groene achtergrond.

    A large Art Nouveau fireplace set consisting of a clock and two candle holders for five candles each. Decorated with flowers and leaves on a green background.
    No longer available
    Dim. h 90 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #685

    Een grote roodkoperen lantaarn. Bovenaan gemerkt “Orlians & Co, 1950 Mechelen België”.

    A large red copper lantern. Marked at the top "Orlians & Co, 1950 Mechelen Belgium".
    No longer available
    Dim. 69 x 41 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #125

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #243

    Een grote vintage aardewerken vaas.

    A large vintage earthenware vase.
    No longer available
    Dim. 70,5 x Ø 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #634

    Een vintage geglazuurd aardewerken beeld van een windhond, vermoedelijk Italiaans werk. Minieme schade (bijgekleurd) aan een teennagel.

    A vintage glazed terracotta sculpture of a greyhound, presumably Italian work. Minor damage (retouched) to one toenail.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #567
    Mathmos Lunar

    Een xxl lavalamp van Mathmos, model Lunar, gebaseerd op de raket van ‘Kuifje naar de maan’ en ‘Mannen op de maan’.

    An xxl Mathmos lava lamp, Lunar model, inspired by the rocket from 'Destination Moon' and 'Explorers on the Moon'.
    No longer available
    Dim. h 83 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #116

    Een massief kersenhouten secretaire met 2 grote en binnenin 6 kleine laden.

    A solid cherry wood secretaire with 2 large drawers and 6 small drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109.5 x 135 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #644

    Een oude wassen zwarte Madonna met kind in een presentatievitrine. Het aangezicht van Maria is deels gesmolten.

    An old wax black Madonna with child in a display case. The face of Mary is partially melted.
    No longer available
    Dim. h 48 x b 37 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #649

    Een set geglazuurde aardewerken vazen/lampvoeten in Chinese sang-de-boeuf stijl met drip-glaze hals uit ca 1960. Eén heeft minieme schilferschade aan de bovenrand.

    A set of glazed terracotta vases/lamp bases in Chinese sang-de-boeuf style with drip-glaze neck from around 1960. One has minimal flakes at the top rim.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #248

    Een 19e eeuws groot mahoniehouten stuurrad met dubbele ring en 8 spaken.

    A 19th-century large mahogany ship's wheel with double ring and 8 spokes.
    No longer available
    Dim. Ø 150 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #46

    Een houten scheepstafeltje met betegeld blad en gemerkt “P&L Emery”, Afrikaboot. Op wieltjes gemonteerd.

    A wooden ship's table with tiled top, marked "P&L Emery", Africa boat. Mounted on wheels.
    No longer available
    Dim. 82 x 65 x 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #494

    Een beeld van een koppel op het veld in aardewerk. Onderaan genummerd.

    A figurine of a couple in the field in pottery. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #558
    Bambara

    Een gesculpteerde terracotta Bambara pot, rondom versierd met diverse figuren en dieren. Eind 20e eeuw.

    A sculpted terracotta Bambara pot, decorated all around with various figures and animals. Late 20th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    Een grote Zuid Afrikaanse taxidermie Kafferbuffel, Syncerus caffer, ook wel Kaapse buffel genoemd. Geprepareerd voor wandbevestiging.

    A large South African taxidermy Cape buffalo, Syncerus caffer, suitable for wall mounting.
    No longer available
    Dim. h 84 x b 84 x d 96 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #571

    Een Chinees terracotta graanpot op 3 pootjes. Vermoedelijk Han-dynastie. Herstelling aan pootje.

    A Chinese terracotta grain pot on three legs. Presumably from the Han Dynasty. Repair to one leg.
    No longer available
    Dim. 35 x Ø 19 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #659

    Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.

    A large 19th-century Delft blue porcelain bowl with floral motifs. Signs of restoration on the top edge.
    No longer available
    Dim. h 15 x Ø 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #399

    Een laat 19e eeuwse tête à tête, 8-delig in porselein, met handbeschilderd bloemenmotief en een lichtblauwe rand. Niet gemerkt. Met een herstelling aan de schenktuit van het theepotje.

    A late 19th century tête-à-tête set, 8-piece in porcelain, hand-painted with floral motif and a light blue border. Not marked. Carries a repair to the spout of the teapot.
    No longer available
    Dim. 40 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #518

    Een paar Chinees porseleinen ballustervazen met kaligrafie en een decor met landschappen. Eén van de vazen heeft schade aan de rand.

    A pair of Chinese porcelain baluster vases with calligraphy and landscape decoration. One of the vases has damage to the rim.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #561

    Een Indisch bronzen beeld van Guanyin.

    An Indonesian bronze sculpture of Guanyin.
    No longer available
    Dim. 131 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #327

    “Secours”. Een messing beeld van een visserman op de boeg. Naar het werk van Waagen.

    "Rescue". A brass statue of a fisherman on the bow. Inspired by the work of Waagen.
    No longer available
    Dim. 58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #640

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with two brilliants with a combined weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 0,88 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #314

    “Dame met haakwerk”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, links onder gemonogrammeerd.

    "Lady with Crochet", a 19th-century painting, oil on canvas in a gilded frame, monogrammed in the lower left corner.
    No longer available
    Dim. 21.5 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378

    Een tafellamp met bronsgepatineerde organische voet en 3 parelmoer lampenkappen.

    A table lamp with bronze-patinated organic base and 3 mother-of-pearl lampshades.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #597

    Bronzen verguld beeldje van een Afrikaanse man met trommel.

    Bronze gilt figurine of an African man with drum.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #301

    Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.

    A white porcelain table centerpiece with basket, decorated with gilded borders. France, 19th century.
    No longer available
    Dim. 28 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352
    Jan Waterschoot

    “Polderzicht”, inkt en waterverf op papier, gesigneerd Jan Waterschoot.

    "Polderzicht", ink and watercolor on paper, signed by Jan Waterschoot.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #7

    Een groep in meerkleurig biscuit met de voorstelling van een tamme beer en 3 figuren.

    A group in multicolored biscuit depicting a tamed bear and 3 figures.
    No longer available
    Dim. h 20 x l 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #719

    Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.

    A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2.
    No longer available
    Dim. h 38 & 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More