Other lots by RCA
#234Eka
Oude projector. Medio XXste eeuw.
Un ancien projecteur. Milieu du XXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 95 cmEstimate: € 30/40 -
#137Roco
Een lot wagons op schaal HO, bestaande uit vier antieke passagierswagons en een bagagewagen van de Duitse spoorwegen en twee moderne passagierswagons, waarvan één van de Duitse en één van de Franse spoorwegen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 € -
#94
Een oude luidspreker in bakelieten kast. Model ARS 212. O,7 watt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 75/100 -
#74Philips
Een kunststof radio. Type BF101U. Bouwjaar 1950.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 80/120 -
#164Gecophone
Een oude radio in kast van metaal en hout. Model Victor 3. Bouwjaar 1928. Model identiek aan de Telefunken Arcollette 3. Eén pootje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#35Philips
Een super- inductie ontvanger. Type 634A. Bouwjaar 1933.
No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 120/180 -
#153Märklin
Een lot van vijf koelwagons, waarbij vier van ‘Bell’ en één van ‘Ecuador Bananas’. Schaal HO. De laatste licht beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 € -
#143Hornby Scalextric C2544 & C2569
“Opel V8 coupé” & “TVR Project 7/12”. Twee schaalmodellen voor een ‘Sport digital’ racebaan. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Estimate: € 50/75 -
#70Philips
Een draagbare kunststof radio. Jaren ‘60.
No longer availableOnline onlyActive bid: 41.00 €Dim. 19 x 27 cm -
#141Carrera 25707
“Ferrari F2002 V10 No.2”. Een schaalmodel voor een 14,8 Volt elektrische racebaan. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 30/50 -
#130Fleischmann 5060, 5063 & 905320
Een lot wagons op schaal HO, bestaande uit een bagagewagon van de Duitse spoorwegen, twee passagierswagons van de Franse spoorwegen en een speciale gesloten goederenwagon naar aanleiding van 150 jaar spoorwegen in Nederland. In originele doosjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 € -
#53
Een radio in de vorm van het woord ‘radio’ en een klok in de vorm van het woord ‘clock’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 26 & 28 cmEstimate: € 40/60