Similar lots by type
-
#249Een gevarieerd lot van 13 verzilverde items bestaande uit: 3 schalen, een stoffer en blik, een kandelaar, een theepot, een glas in een verzilverde voet, een melkkannetje en een voorraadpot waarvan de dop van het deksel ontbreekt.
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
#246Een lot van 3 houten opbergkoffertjes met slotje, handvat en koperen strips belegd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 16 x 30cm grootsteEstimate: € 40 / 80 -
#239Een glazen wijnkoeler met verzilverde handvaten.
No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø29cmEstimate: € 40 / 60 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Giuseppe Armani CapodimonteEen lot van 3 kunststoffen beeldjes, gesigneerd, gemerkt Capo Di en met label.
No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 40 / 60 -
#238Een lot van 2 karaffen waarvan 1 in kristal met verzilverde rand en 1 in glas.
No longer availableOnline onlyDim. h 29.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#237Een lot van 9 handgeslepen glazen, 8 wijnglazen en een borrelglas. Vroeg 20ste eeuws.
No longer availableOnline onlyDim. h 12 x Ø 8 cmEstimate: € 10 / 20 -
#242Een koperen cache-pot. Barst in het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#232Een lot van 3 hout gesculpteerde gordijnrail ornamenten.
No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 20 / 40 -
#240Een vintage lot ‘for the ladies’, bestaande uit een zwart handtasje in kunstleder, een verzilverde juwelenhouder, een poederdoosje, een display-kastje met los deksel gevuld met oude karafdoppen en een klein portemonneetje vervaardigd uit een schelp.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#228Een vintage plaasteren beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h 38Estimate: € 20 / 30 -
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Een lot van 2 vijzels met stamper in geel koper, toegevoegd een geel koperen kandelaar.
No longer availableOnline onlyDim. h 10 x Ø 10.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#235Een houten gesculpteerd paneel met gelaat in het decor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 60 -
#219Een vintage koperen, omgebouwde olielamp naar 2 lichtpunten met kap.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#245Een vintage emaille broodtrommel.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 24 x 15cmEstimate: € 35 / 70 -
#250Een gevarieerd lot van kleine verzilverde items bestaande uit: 10 beeldjes, 6 bestekleggertjes, 2 eierdopjes, 5 suiker- en gebaktangen, 1 notenkraker, 1 toasthouder, 2 theezeefjes, 1 taartschep, 4 vismesjes, 2 schaaltjes, 1 tas met ondertas, 1 kandelaar, 2 servetringen, 1 sigarettendoosje, 2 miniatuurvaasjes, 2 ringen en nog 12 snuisterijen.
No longer availableOnline onlyDim. h 14 cm -
#236“Jezus aan het kruis”. Een messing reliëf beeld onder convex glas in ovalen houten kader met gesculpteerd florale details.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#131Een paar uit glaspasta gesculpteerde zwanen.
A pair of glass paste sculpted swan figurines.No longer availableOnline onlyDim. 37cmEstimate: € 40 / 60 -
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.
A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 27 x Ø 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Een lot van 4 retro barkrukken met rode skai bekleding, verstelbaar in hoogte. Waarvan 1 met schade in de bekleding en 1 met gebroken rugleuning.
A lot of 4 retro bar stools with red faux leather upholstery, adjustable in height. One with damage to the upholstery and one with a broken backrest.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#177McgregoryEen paar groene glaasjes met opaline decor van een meisje met bloem.
A pair of green glass vases with opaline decoration of a girl with a flower.No longer availableOnline onlyDim. h 10,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#91Een polychroom houten masker. West-Afrika.
A polychrome wooden mask. West Africa.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#144Internationale Camera ActiengesellschaftEen antieke slide projector type “Skioptikon” gemerkt ICA Dresden uit hout en metaal.
An antique slide projector type "Skioptikon" marked ICA Dresden, made of wood and metal.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 90 x 34cmEstimate: € 200 / 300 -
#7Een set van 2 handbeschilderde fin de siécle vaasjes met vergulde handvatten.
A set of 2 hand-painted fin de siècle vases with gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. h 24.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#201Een lot van 12 horloges met lederen en roestvrij stalen polsbanden.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#85Een glazen Art Deco schaaltje.
A glass Art Deco bowl.No longer availableOnline onlyDim. Ø16cmEstimate: € 15 / 25

