Similar lots by type
-
#742LladroEen hurkend meisje met een schaap. Meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Fille accroupie tenant un mouton. Faïence polychrome. Marque sous la base.Dim. H. 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#590Een ivoren beeldje van een zogende moeder in kleermakerszit. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère allaitant assise en position du lotus. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en ivoire.Dim. H. 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#408Een ivoren netsuké in de vormvan een poppenschilder. Onderaan gemerkt. Japan, omstreeks 1900.
Netsuké en ivoire représentant un peintre de poupées. Marque sous la base. Japon, vers 1900.Dim. H. 3,5 cmEstimate: € 50 / 70 -
#367M. Duck“Sedes Sapientiae”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herstelling. In een mooie lijst met schildpadbeschildering uit de tijd.
“Sedes Sapiientiae”. Huile sur toile. Signée. Réparation. Dans un joli cadre d’époque peint à l’écaille.Dim. 70 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#24Vijf schilderijen en gravures:- “Oosterse jonge vrouw met duiven”. Olieverf op doek. Gesigneerd V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Letsel.- “Het steenstraatje”. Litho. Gesigneerd Van den Bussche in de plaat. 26 x 20 cm.- “Zeilbootrace”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd. 18 x 24 cm.- “Avant l’Orage” en “Crépuscule”. Aquarel op papier. Monogram T.B. en 1947. 14 x 22 cm.
Cinq peintures et gravures:- “Jeune Orientale avec ses pigeons”. Huile sur toile. signée V. Parfondevin (?). 35 x 25 cm. Accident.- “Het Steenstraatje”. Litho. Signée Van den Bussche dans la planche. 26 x 20 cm.- “Course de voilier”. Huile sur panneau. Non signé. 18 x 24 cm.- ”Avant l’orage”. et “Crépuscule”. Aquarelle sur papier. Monogramme T.B. et 1947. 14 x 22 cm.Estimate: € 30 / 50 -
#758Een gedeeltelijk drankservies van kleurloos geslepen kristal, versierd met een diamantmotief. Bestaande uit drie champagnefluiten, drie rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en twaalf borrelglaasjes.
Service partiel en cristal taillé incolore décoré d’un motif aux diamants. Comprenant trois flûtes à champagne, trois verres à vin rouge, douze à vin blanc et douze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#450Val St-LambertEen gestileerd kruisbeeld van kleurloos kristal. Gegraveerd merk onderaan en met label. Kleine schilfer achteraan.
Crucifix stylisé en cristal incolore. Marque gravée sous la base et étiquette. Petit éclat à l’arrière.Dim. H. 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#27Paar messingen kandelaars in Lodewijk XIV-stijl.
Paire de bougeoirs en laiton de style Louis XIV.Dim. H. 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#585Een Guanyin van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw.
Guanyin en ivoire sculpté. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.Dim. H. 32 cmEstimate: € 120 / 200 -
#580Kind met een groot Europees hoofd in de armen. Beeldje van gesculpteerd ivoor. Chinees werk, onderaan gemerkt. Begin XXste eeuw.
Enfant tenant une grande tête européenne. Statuette en ivoire sculpté. Travail chinois. Marque sous la base. Début du XXe siècle.Dim. H. 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#565Een ivoren beeldje van een gehurkte waterverkoper met een grote kalebas. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw.
Sculpture en ivoire représentant un vendeur d’eau accroupi avec une grande gourde. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle.Dim. H. 8 cmEstimate: € 400 / 500 -
#18Een kleine hangvitrine met één beglaasde deur en schuine zijden. Hollandse stijl.
Petite vitrine à suspendre ouvrant à une porte vitrée et aux pans coupés. Style hollandais.Dim. H.73 cmEstimate: € 40 / 50 -
#60Ivoren etui met een schaartje en een vingerhoed, gedeeltelijk 14 karaats geel goud. Herkomst: Vos & Co te Den Haag. Nederlandse keuren, jaren dertig.
Etui en ivoire contenant une paire de ciseaux et un dé à coudre, partiellement en or jaune 14 ct. Provenance: Vos & Co, La Haie. Poinçons néerlandais des années 30.Estimate: € 200 / 300 -
#716Een houten sokkel in de vorm van een ronde, gecanneleerde zuil.
Socle ronde en bois cannelé.Dim. H.110 cmEstimate: € 50 / 80 -
#16Notenhouten spiegel in renaissancestijl. Bovenaan met galerij.
Miroir dans un cadre en noyer de style Renaissance. Surmonté d’une galerie.Dim. H. 137 cmEstimate: € 80 / 100 -
#22Een fijn gesculpteerde notenhouten bijzetstoel. Bekleed op rug en zit met gebloemd naaldwerk, gebogen klauwpoten vooraan. Einde XIXde eeuw.
Chaise volante en noyer finement sculpté. Dossier et siège recouverts de tapisserie florale. Pieds griffes courbés. Fin du XIXe siècle.Dim. H. 101 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575Een ivoren beeldje van een wijze met staf, papierrol en een gans. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un sage tenant une crosse, un rouleau et un oie. Travail chinois, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois.Dim. H. 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#605Een slagtand versierd met gestileerde bloemenranken. Afrikaans werk, eerste helft XXste eeuw. Met plexi staander.
Défense décorée de branches fleuries sculptées. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Avec support en plexi.Dim. L. 80 cmEstimate: € 120 / 200 -
#595Een ivoren beeldje van een moeder in kleermakerszit met haar kleuter. Afrikaans werk, jaren dertig. Gemerkt Zakay. Op houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant une mère en position de lotus avec son gosse. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Marque Zakay. Sur socle en bois.Dim. H. 24,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#397Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#760Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit tien champagnecoupes, elf wijnglazen, tien aperitiefglaasjes en elf borrelglaasjes.
Partie de service à verres en cristal taillé incolore comprenant dix coupes de champagne, onze verres à vin, dix verres à l’apéritif et onze goûtes.Estimate: € 40 / 60 -
#494W. Burns“Sint-Nicolaaskerk en Prins Hendrikkade te Amsterdam”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Eerste kwart XXste eeuw.
“Eglise Saint-Nicolas et Quai Prince Henri à Amsterdam”. Huile sur toile. Signée. Première quart du XXe siècle.Dim. 50 x 71 cmEstimate: € 200 / 240 -
#445Daum, FranceEen coupe van kleurloos kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal incolore. Marquée.Dim. Ø: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#599Max AppelboomPeriod: 1924-2003“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.Dim. 100 x 120 cmEstimate: € 200 / 240
Other lots in this auction
-
#69Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.
Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.Estimate: € 60 / 8à -
#53Couvreur“Hoort... Hij klept... te... wapen!!!”. Een groep van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel. gesigneerd en gedateerd 1946.
“Hoort... HIj klept... te... wapen!!!”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre vert. Signé et daté 1946.Dim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#752Een zes- en een vierdelig Chinees theeservies van meerkleurig porselein bestaande uit twee theepotten, twee melkkannetjes, twee suikerpotten, tien kopjes, waarvan één hersteld en tien gecompartimenteerde schoteltjes.
Deux services à thé en porcelaine polychrome de Chine, comprenant deux théières, deux pots à lait, deux sucriers, dix tasses dont une réparée et dix soucoupes à compartiment pour biscuits.Estimate: € 50 / 80 -
#701Een ting van groengepatineerd brons. Naar de Shang-dynastie.
Ting en bronze à patine verte. D’après les oeuvres de la dynastie Chang.Dim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#203J.F. Maes“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 75 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#602WidesPeriod: °1948“Luc, Sam, Daniel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gecertificeerd door de auteur op de achterkant.
“Luc, Sam, Daniel”. Huile sur toile. Signée et certifiée par l’auteur au verso.Dim. 130 x 150 cmEstimate: € 200 / 240 -
#378Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XIII-stijl met vier poten in kruisverbinding.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII sur quatre pieds à entretoise.Dim. h: 124 cmEstimate: € 50 / 80 -
#675Een lot van zeven messingen jaarpendules waarvan vijf onder stolp, één zonder stolp en één met rechthoekige glazen kast.
Lot de sept pendules aux mouvement annuels en laiton, dont cinq sous globe, une sans globe et une dans une petite vitrine rectangulaire en verre.Estimate: € 35 / 60 -
#656Een wandconsole van witgepatineerd hout met twee laden en smeedijzeren voluten tussen de poten.
Console murale en bois patiné blanc. Ouvrant à deux tiroirs et à volutes en fer forgé entre les pieds.Dim. b: 140 cmEstimate: € 250 / 350 -
#296Een mahoniehouten linen press met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en twee kleine laden. Engeland, tijdperk George III.
Linen press en acajou. Le dessus à deux portes pleines, le dessous à deux grands et deux petits tiroirs. Angleterre, époque George III.Estimate: € 200 / 300 -
#639Serie van 8 stoelen in Directoire-stijl. Ruggen versierd met een stermotief in de middenstijl. Zitten bekleed met okergeel leder. Eén rug hersteld.
Suite de 8 chaises de style Directoire. Dossiers décorés d’une étoile centrale. Siège recouvert de cuir ocre Un dossier réparé.Estimate: € 160 / 200 -
#714Een langgerekt houten siermasker. Afrikaans werk.
Masque allongée en bois. Travail africain.Dim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120

