#210Henry DeanEen grote groene glaspasta cilindervaas. 55/13 aspen.
A large green glass paste cylindrical vase. 55/13 aspen.No longer availableOnline onlyDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een antieke koperen ketel.
#229Een houten beeld van een varken met viool.
A wooden sculpture of a pig playing the violin.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124“Ducky” ParisEen metalen flessentrekker in de vorm van een eendenhoofd. Gemerkt onderaan.
#67Een Chinees porseleinen dekselvaas met vergulde details en decor van bloemen. En fo-hond op de dekselknop.
#54Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
#138Een kleine aardewerken cachepot met bloemdecor.
#103Een Art deco amberkleurige schaal en vaas.
An Art Deco amber-colored bowl and vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#159Een vintage hout gesculpteerd beeldje van twee vogels.
#78Een lot van twee porseleinen poppen, waarvan één op stoeltje.
#17Een wandlampje met een glas-in-lood kapje in Tiffany stijl.
A wall lamp with a stained glass shade in Tiffany style.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 15 / 25 -
#258“Cendrillon”. Litho naar een werk van J. Hiddemann.
"Cendrillon". Lithograph based on a work by J. Hiddemann.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 25 / 40