Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.
Steiff, Germany

Een beer, Steiff club edition 2008, nr 420955, bruin.

A bear, Steiff club edition 2008, no. 420955, brown.
Dim. l 31 cm
SKU: 1712240247.
Categories: curiosa, Speelgoed.
Auction day: 17 December 2024 19:00
Catalogue #247
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Steiff, Germany

  • #261
    Steiff, Germany
    Period: 1994

    “Eisbär 30 for Märklin”, een pluche ijsbeer geproduceerd voor de 70ste verjaardag van Märklin door Steiff in 1994. Nr 999758.

    "Eisbär 30 for Märklin," a plush polar bear produced by Steiff for Märklin's 70th anniversary in 1994. No. 999758.
    No longer available
    Dim. 31 x 55 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #227
    Steiff, Germany

    Een beer, Steiff Teddybär, 1909 replica, nr 406508, paars.

    A bear, Steiff Teddy bear, 1909 replica, no. 406508, purple.
    No longer available
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 200 / 250

Similar lots by type

  • #345
    Apilco

    Een bain-marie pot in rood en geel koper met een porseleinen inzet gemerkt Apilco - France.

    A bain-marie pot in red and yellow copper with a porcelain insert marked Apilco - France.
    No longer available
    Dim. h 121 x Ø 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #285

    Een antiek likeurkeldertje in gefineerd hout met koperen inleg voorzien van 4 kleurloos kristallen karafjes en zes borrelglaasjes. 6 ontbrekende borreltjes en kleine schade aan het fineer en inlegwerk.

    An antique liqueur cellar in veneered wood with copper inlay, featuring 4 colorless crystal decanters and six shot glasses. 6 missing shot glasses and minor damage to the veneer and inlay work.
    No longer available
    Dim. 26 x 32 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #552

    Een antieke luchter in verguld brons met 4 melkglazen schelpen en 6 bloemvormige blakers.

    An antique chandelier in gilded bronze with 4 milk glass shells and 6 flower-shaped sconces.
    No longer available
    Dim. h 75 x Ø 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #699

    Een fleurige vintage hanglamp in veelkleurig gesmeed metaal met 4 lichtpunten.

    A colorful vintage pendant lamp in multicolored wrought metal with 4 light points.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #347
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #237
    Steiff, Märklin

    “Wilhelm Tell & zoon”, een set van 2 Steiff beren, gelimiteerde editie. Nr 996528. (Grote beer met ‘Grom Geluid’).

    "Wilhelm Tell & son", a set of 2 Steiff bears, limited edition. No. 996528. (Large bear with 'Growl Sound').
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #196

    Een 19e eeuws icoon met 11 heiligen en een verzilverde en vergulde riza.

    A 19th-century icon depicting 11 saints with a silver-plated and gilded riza.
    No longer available
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #617

    Een groep in porselein voorstellend een middeleeuwse dame met hond op een ijsberenvacht. Naar Sèvres. Op houten sokkel. Gelijmd aan de linker wijsvinger.

    A porcelain group depicting a medieval lady with a dog on a polar bear skin. After Sèvres. On a wooden base. Glued to the left index finger.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #537

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 1 sleutel, sluiting met 6 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 1 key, closure with 6 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden base.
    No longer available
    Dim. 37 x 65 x 39 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #462

    Een lot treinen van Bachmann bestaande uit een stoomlocomotief + tender ‘Jupiter’, en 11 wagons/tankwagens, allen in originele verpakking. HO.

    A set of Bachmann trains consisting of a steam locomotive + tender 'Jupiter', and 11 wagons/tank cars, all in their original packaging. HO scale.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #489

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made from woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #502

    Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.

    A rare antique Nyishi woven helmet mask, Assam. Decorated with feathers, hornbill beak, plant fibers. India, late 19th to early 20th century.
    No longer available
    Dim. 16 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #543

    Een set van 2 oude wit geverfde betonnen tuinvazen.

    A set of 2 old white painted concrete garden urns.
    No longer available
    Dim. h 35 x Ø 43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #272

    “Liverpool Ship Building Co. 1852”, een decoratief houten wandpaneel met hierop een halve bootromp waarop een beschrijving voor het bouwen/onderdelen van het schip.

    "Liverpool Ship Building Co. 1852", a decorative wooden wall panel featuring half a boat hull with a description of ship construction/parts.
    No longer available
    Dim. h 24.5 x b 111 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #682

    Een schaaltje met floraal decor, gemerkt Emaux de Longwy, d.5685.

    A bowl with floral decoration, marked Emaux de Longwy, d.5685.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een verzamelalbum met 155-tal munten, waaronder enkele zilveren, met hoofdzakelijk Belgische en Franse origine, 19e-20e eeuw.

    A collection album with around 155 coins, including some silver ones, mainly of Belgian and French origin, 19th-20th century.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #305

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #218
    Charles Catteau
    Period: 1925

    Een Art-Deco Keramis vaas, Charles Catteau voor Boch Frères. Decor 943 met herten. 1925.

    An Art Deco ceramic vase, Charles Catteau for Boch Frères. Decoration 943 featuring deer. 1925.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #182

    “De vier seizoenen”, een meergelaagd allegorisch reliëf in hout gemonteerd tussen plexiglazen platen. Amerikaanse origine.

    "The four seasons", a multi-layered allegorical wooden relief mounted between plexiglass plates. American origin.
    No longer available
    Dim. 120 x 285 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    No longer available
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #183
    S.F.B.J. Paris 10

    Een antieke pop, S.F.B.J. Paris 10 gemerkt, porselein hoofd, echt haar, oorbellen in gepiercete oren en scharnierende kniegewrichten. Met originele kledij en parasol. Circa 1900.

    An antique doll, marked S.F.B.J. Paris 10, porcelain head, real hair, pierced ears with earrings, and hinged knee joints. Complete with original clothing and parasol. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #604
    Con-Cor Mini Metals

    Een groot lot vintage varia miniatuur autootjes, trucks en figuurtjes in N schaal bouwkit. Diverse merken; Mini Metals, Con Cor, Tomytec, Magnuson Models, Autoscenes, Plastruct, etc.

    A large lot of vintage various miniature cars, trucks, and figures in N scale kits. Various brands; Mini Metals, Con Cor, Tomytec, Magnuson Models, Autoscenes, Plastruct, etc.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #581

    Een aardewerken blaasinstrument in precolumbiaanse stijl met de vorm van een knaagdierachtig beeldje. Peru.

    A terracotta wind instrument in Pre-Columbian style in the shape of a rodent-like figurine. Peru.
    No longer available
    Dim. 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    No longer available
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #193

    Een Pierrot met poedel, bronzen beeld naar Barye.

    A Pierrot with poodle, bronze statue after Barye.
    No longer available
    Dim. H. 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #636

    “La fête des fleurs”. Een beeld uit kunststof, reproductie naar het werk van Auguste Moreau.

    "The Flower Festival." A resin sculpture, reproduction of the work by Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. 56 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #250

    Een 18 kt witgouden hanger bezet met Colombiaanse een smaragd van +- 1,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white gold pendant set with a Colombian emerald of approximately 1.25 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.70 ct.
    No longer available
    Dim. 6,04 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #28

    Een lot van 2 bronzen penningen en 5 munten bestaande uit een penning van het prins Leopold instituut voor tropische geneeskunde, 1906 - 1956, een plaquette van dr A. Broden, 1875 - 1929, directeur du laboratoire de Leopoldville, 500 frank, 150 jaar onafhankelijkheid van België, 2 x 250 frank, 1975 en 2 x 100 frank, 1949 en 1951.

    A lot of 2 bronze medallions and 5 coins including a medallion from the Prince Leopold Institute for Tropical Medicine, 1906 - 1956, a plaque of Doctor A. Broden, 1875 - 1929, director of the laboratory in Leopoldville, 500 francs, 150 years of Belgian independence, 2 x 250 francs, 1975 and 2 x 100 francs, 1949 and 1951.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #490

    Een parelhalssnoer met verschillende kleuren groen en verzilverd slot.

    A pearl necklace with various shades of green and a silver clasp.
    No longer available
    Dim. L:35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #371

    Een oude handbeschilderde Chinese doos met deksel, papier-maché.

    An old hand-painted Chinese box with lid, made of papier-mâché.
    No longer available
    Dim. 25 x 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #84
    S. De Cnodder

    “Interieur”. Een schilderij, olieverf op paneel, onderaan gesigneerd.

    "Room still life." A painting, oil on panel, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #664
    KPM Germany

    Een 12-delig blauw-wit Duits porseleinen koffie set, bestaande uit; koffiekan, melkkan, suikerpot, 12 tasjes, waarvan 1 met randschilfer, 12 schoteltjes. Bijgevoegd uit dezelfde serie; 20 schoteltjes, 11 kleine bordjes, 3 ovale schotels en 1 ronde, botervlootje. Onderaan gemerkt “KPM Germany”.

    A 12-piece blue and white German porcelain coffee set, including a coffee pot, milk jug, sugar bowl, 12 cups (one with a rim chip), and 12 saucers. Additionally, from the same series; 20 saucers, 11 small plates, 3 oval dishes, and 1 round butter dish. Marked "KPM Germany" on the bottom.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #144

    “Het kegelspel”, een schilderij, olieverf op doek in deels vergulde kader, naar David Teniers. Waarschijnlijk XVIIIde eeuw.

    "The bowling game", a painting, oil on canvas in a partly gilded frame, after David Teniers.
    No longer available
    Dim. 54 x 91 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #44

    “Stilleven met wijn”, een schilderij, olieverf op board, onleesbaar gesigneerd.

    "Still life with wine", a painting, oil on board, signed unreadable.
    No longer available
    Dim. 52 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling 13 & 14 December van 10.00u tot 17.00u

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 December 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More