#13LightolierEen designlampje met uitschuifbaar lichtje.
#153Maria Rombouts“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 52 x 69 cmEstimate: € 80 / 120 -
#71Een reeks van vijf aardewerken kruidenpotjes.
#155Ch. Demets“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 48 cmEstimate: € 60 / 100 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 & 12;5 cm -
#146Een zilveren ring met een centrale turkoois.
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
#75PhilipsEen draagbare radio in beklede houten kast. Jaren ‘50.
#22Hilda Verberckmoes“Pomus petrosum...”. Litho. Niet gesigneerd.
Pomus petrosum ... . Lithographie. Non signée.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 21 cmEstimate: € 15 / 20