#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
#123Een dubbele Luba fetisj bekleed met linnen, veren en spiegels. DRC.
#234Een groot lot verzilverd metaal met schotels, bestek, kandelaars enz.
Un grand lot de métal argenté avec vaisselle, couverts, bougeoirs etc.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#187Etienne Le Compte“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#107Een staande fotolijst met ajourwerk in messing.
#267Een Engelse pubklok in houten kast. Met slinger, maar zonder sleutel.
#241Noelans“Bomen”. Tekening. Gesigneerd.
Arbres. Dessin. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 48 cmEstimate: € 20 / 30 -
#171Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
#236“Portret van een burgervrouw”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIe eeuw.
”Portrait de bourgeoise”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 120 / 200