Similar lots by type
-
#278
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee dekselvaasjes, een hoornvaasje en twee borden. De eerste twee XIXe eeuws.
Lot de faïences de Delft comprenant deux vases couverts, un vase cornet et deux assiettes. Les deux premiers du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#561
Een koffieserviesje van roodgeglazuurd aardewerk voor zes personen, bestaande uit kopjes en kommetjes met onderbordjes, twee grote kommen, een melk- en suikerpotje.
Petit service à café en faïence rouge pour six personnes. Comprenant des tasses, des bols et des soucoupes, deux grandes coupes, un pot à lait et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#277Royal Boch
Twee ronde vazen van wit aardewerk. Gemerkt. Ontwerp van Charles Catteau.
Deux vases rondes en faïence blanche. Marque sous la base. Dessin par Charles Catteau.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60/80 -
#710Auguste Henri CarliPeriod: 1868-1930
Een meisjesbuste van gepatineerd aardewerk op een zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste de jeune fille en faïence patinée sur socle en marbre noir. Signé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120/200 -
#301
Een divers lot blauw en wit aardewerk met o.a. een koe, een tabakspot, enz.
Lot de faïences bleues et blanches dont une vache, un pot à tabac etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#748
Een jardinière op sokkel van meerkleurig aardewerk. Italiaans.
Jardinière sur socle en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. H 109 cmEstimate: € 200/300 -
#79
“Bloemenmeisje”. Een beeld van terracotta. Onleesbaar gesigneerd.
“Fille fleurs”. Statuette en terre cuite. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 30 cmEstimate: € 40/50 -
#663R. Velpi
“Twee kinderen met een hondje”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Deux enfants et leur petit chien”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#448
Een vierhoekige vaas van roodgeglazuurd aardewerk, versierd met geometrische patronen. Jaren ‘60.
Vase carré en faïence rouge décoré de formes géométriques. Années 60.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 30/50 -
#217
Twee Delftse tegels met Blauw en witte afbeeldingen. XVIIde eeuw.
Deux carreaux en faïence bleue et blanche de Delft. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#741
Een gemberpot van polychroom Chinees porselein met een decor van personages en een houten deksel. Op houten sokkel.
Pot à gingembre en porcelaine polychrome de Chine à décor de personnages et à couvercle en bois. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#223
Een Delftse tegel met een blauw en witte afbeelding van een twee pijprokers. XVIIde eeuw.
Carreau en faïence bleue et blanche de Delft représentant deux fumeurs de pipe. XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#589Capodimonte
“Dame met kruik”. Een beeld van meerkleurig aardewerk. Italiaans werk.
“Femme à la cruche”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 40/60 -
#288
Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#208
Een vaas met blauw en zwart glazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence noire et bleue. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 90/120 -
#293
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee cassolettes met een blauw bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Garniture de cheminée en faïence polychrome comprenant une pendule et deux cassolettes à décor de fleurs en bleu. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#227
Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45/65 -
#373
Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#193
Een paar platte aardewerken vazen, versierd met lichtblauwe arabesken op een bruin gevlekte fond. Jaren 60.
Paire de vases aplatis en faïence décorés d’arabesques bleus clairs sur fond brun moucheté. Années 60.No longer availableDim. H 50 cmEstimate: € 80/120 -
#621
Een groep meerkleurig Japans aardewerk in de vorm van een Satsuma vaas op een Fô-hond.
Groupe en faïence polychrome de Japon en forme de vase de Satsuma flanqué d’un chien de Pho.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80/120 -
#490
Twee grote vazen van Vlaams aardewerk met zes oren en een vegetaal decor in reliëf.
Deux grands vases en faïence flamande à six anses et à décor végétal en relief.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180/240 -
#588
“De lijdende Christus”. Een hoogreliëf van pijpaarde achter glas.
“Le Christ souffrant”. Relief en terre de pipe sous verre.No longer available -
#284
“Moeder met kind”. Een beeld van pijpaarde naar een werk van Harry Elstrøm.
“Mère et enfant”. Sculpture en terre de pipe d’après Harry Elstrøm.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#283
Twee beeldjes van de Keizer en de Keizerin van gesculpteerd ivoor op houten sokkeltjes.
Empereur et Impératrice en ivoire sculpté sur socles en bois. Travail chinois, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 150/180 -
#350Dupont Paris
Een aansteker in Chinese lak. Genummerd en in originele doos.
Un briquet en laque de Chine. Numéroté et dans sa boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#540Val St. Lambert
Een vaas van gerookt en zwart kristal. Tijdperk art deco. Kleine randschade. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal noir et fumé. Epoque art déco. Petit éclat à la base. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 100/150 -
#48
Twee kandelaars van verzilverd metaal in Georgian-stijl.
Deux candélabres en métal argenté. Style Georgian.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 40/50 -
#744W.G.F. Jansen
“Geitenhoedstertje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Fille à la chèvre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#523Michel Hereman
Twee ‘Post-demonische wezens’ van aardewerk. Gemonogrameerd.
Deux êtres post-démoniques en faïence. Monogrammés.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/140 -
#203Henri De Braekeleer
“Oude dame op trap.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vieille dame sur un escalier”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250/350 -
#88
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.
Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#555
Een lot van vijf stuks Booms glas in diverse uitvoeringen.
Lot de cinq pièces diverses en verre de Boom.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#219Jozef MousPeriod: 1896 - 1986
“De sleper”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le remorqueur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#361
“Mozart”. een buste van meerkleurig geglazuurd terracotta. Achteraan gesigneerd ‘Alexander’.
“Mozart”. Buste en terre cuite polychrome. Signé Alexander au verso.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#600
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor op een koperen wijzerplaat. Werkende staat.
Pendule murale frisonne dite “staartklok”. Décor peint à la main et cadran en cuivre. En état de marche.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200/240