#75Céramique Montoise - Ären
Een lot van drie stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een klomp, een vaasje en een kannetje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 € -
#80
Een lot van zes porseleinen keukenpotten. Tsjecho-slowakije. Eén deksel beschadigd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. h: 21 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
#14Céramique Montoise - Ären
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje, een vierkante cachepot, een kandelaar en een schenkkan. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#105De Porceleyne Fles
No longer availableOnline onlyActive bid: 120.00 €Dim. h: 20 & 30 cm -
#70Royal Zuid-Holland
Een vaasje en een dekselpotje van meerkleurig Gouds aardewerk. Jaren ‘20. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 15 - 18 cm -
#27Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 14 cm -
#113Regina, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit drie verschillende schenkkannen, een klein vaasje en een oorvaasje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 8 - 25 cm -
#45
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#38Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk met zes borreltjes en een rond schoteltje. Twee haakjes opnieuw te monteren. Gemerkt. Eén kopje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 cm -
#59Flora, Gouda
Een lot van 22 diverse schotels en schaaltjes van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 8 - 31 cm -
#77Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Ø: 18 & 20 cm