Other lots in this auction
-
#61Royal Zuid-Holland
Twee verschillende cachepots van Gouds aardewerk, versierd met meerkleurige bloemendecors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 21 & 28 cm -
#94
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee schotels en een dekselvaas van Gouda, een dekselvaas van Maastricht en een vaas en een lampenvoet van Portugal. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 18 - 21 cm -
#16Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een platte schenkkan en een oorvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 - 32 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#44Céramique Montoise
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uitier verschillende vazen en een rokerstelletje (zonder deksel). Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 5 - 30 cm -
#82Royal Zuid-Holland
Een art nouveau vaas van meerkleurig Gouds aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 31,5 cm -
#88Tiko, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een dekselvaas, twee mandjes, twee grote en twee kleine schenkkannen en twee vazen. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 - 32 cm -
#48De Olde Kruyk
Een lot meerkleurig aardewerk met bloemendecors, bestaande uit een dekselvaas, een oorvaas, een bolle vaas, een kruikje en een emmertje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 12 - 40 cm -
#43Céramique Montoise
Een lot van vijf stuks meerkleurig Bergenplateel, bestaande uit twee verschillende schenkkannen, twee verschillende dekseldoosjes en een klompje. Gemerkt. Rond dekseltje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 7 - 24 cm -
#114Flora, Gouda
Een lot van negen stuks meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#38Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk met zes borreltjes en een rond schoteltje. Twee haakjes opnieuw te monteren. Gemerkt. Eén kopje gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 28 cm -
#79Rembrandt, Gouda
Twee dekselvazen van blauw en wit aardewerk naar XVIIIe eeuws Delfts voorbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cm