Similar lots by type
-
#328
Een vleesbestek, een notenkraker, een lepeltje, een taartschep, twee bekertjes en een schaaltje van zilver. We voegen er een taartschep, een suikertang, vier lepeltjes en twee peper- en zoutvaatjes van verzilverd metaal aan toe.
Couvert à viande, une casse noisettes, une cuillère, une pelle à tarte, deux gobelets et un petit plat en argent. Nous ajoutons une pelle à tarte, une pince à sucre, quatre cuillères et deux salières et poivrières en métal argenté.Estimate: € 40/50 -
#277
Een gevarieerd lot verzilverd metaal bestaande uit o.a. dienbladen servetringen,...
Lot varié de métaux dont plateaux, anneaux à serviette etc.Estimate: € 30/40 -
#143
Een Engelse samovar van verzilverd metaal in Georgian stijl. Gemerkt ES&S. Tijdperk Edward VII.
Samovar anglais en métal argenté de style Georgian; Marque ES&S. Epoque Edward VII.Dim. h: 52 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#667
Een Chinese visser van gesculpteerd speksteen. Schilfer aan hoed.
Pêcheur chinois en pierre de lard sculptée. Eclat au chapeau.Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#698
Een hert van deels goudgepatineerd metaal.
Cerf en métal partiellement doré.Dim. h: 33 cmEstimate: € 50/80 -
#153
Een lot van zes heiligenbeelden van Brussels porselein.
Lot de six statuettes sacrées en porcelaine de Bruxelles.Estimate: € 60/100 -
#697
“Afrikaanse wasvrouw”. Een beeld van groengepatineerd brons op een houten voetstuk.
“Laveuse africaine”. Sculpture en bronze à patine verte sur socle en bois.Dim. h: 34 cmEstimate: € 180/230 -
#326
Een zuil van groen marmer, opgebouwd uit drie delen met een gecanneleerde schacht.
Colonne en marbre vert construit en trois parties. Tige cannelée.Dim. h: 110 cmEstimate: € 80/120 -
#137Wood & Sons, England
Een Engels servies van blauw en wit aardewerk met een landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Service anglais en faïence bleue et blanche à décor de paysages. Marque sous la base.Estimate: € 120/200 -
#567
Een lot van zevenenvijftig bioscoopaffiches voor erotische films.
Lot de cinquante-sept affiches de cinéma comprenant des films érotiques.Estimate: € 150/200 -
#144J. Vander Heyde
“Winters molenlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Moulin en hiver”. Huile sur toile. Signée et datée 1927Dim. 31 x 41 cmEstimate: € 100/150 -
#317Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal met paarse details.
Vase en cristal taillé aux détails mauves.Dim. h: 23 cmEstimate: € 40/60 -
#133
Een lot wijwatervaatjes van meerkleurig en Brussels porselein, albast en verzilverd metaal. Diverse uitvoeringen.
Lot de bénitiers divers en porcelaine de Bruxelles et autres, en albâtre et en métal argenté.Estimate: € 55/80 -
#45
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.Dim. 16,11 gEstimate: € 320/450 -
#649Frans Siaens
“Het gemaskerd bal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een reproductie van dezelfde artiest aan toe.
“Le bal masqué”. Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons une reproduction d’après le même artiste?Dim. 65 x 48 cmEstimate: € 40/60