Een bijna gevulde album 44 sets Liebig Chromos.
Liebig

An almost full album containing 44 sets of Liebig Chromos.
Dim. 30 x 32 cm
SKU: 2608250338.
Categories: Boek, Grafiek.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 40 / 60

  • #231
    Van Rijswijck

    Een lot van vijf dichtbundels, door Theodoor en Jan van Rijswijck. ‘Dichtwerken, deel 1 & 2, 1878. ‘Keus uit de werken van burgemeester Jan Van Rijswijck, met een levensschets door Max Rooses’, 1910. ‘Volkslust’, 1851. ‘Dicht en prozawerken van Jan Van Rijswijck, 1e deel, 1885.

    A lot of five poetry collections by Theodoor and Jan van Rijswijck. 'Poetic Works, part 1 & 2, 1878. 'Selection from the works of Mayor Jan Van Rijswijck, with a biography by Max Rooses', 1910. 'Popular Delight', 1851. 'Poetry and Prose Works by Jan Van Rijswijck, 1st part, 1885.
    Estimate: € 50 / 75
  • #227

    Een lot van drie boeken. ‘Gheel, vermaerd door den eerdienst der Heilige Dimphna’, Buschmann, 1863. ‘Turnhout in het verleden en het heden’, door J. E. Jansen, deel 1 & 2, 1905.

    A lot of three books. 'Gheel, famous for the cult of Saint Dymphna', Buschmann, 1863. 'Turnhout in the past and present', by J. E. Jansen, part 1 & 2, 1905.
    Dim. 26/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174
    POW voor Banksy

    ‘Ghetto Boy’, een getekende en genummerde print naar het werk van Banksy door POW (Pictures On Walls). Nr 67 uit een oplage van 150 exemplaren, met droogstempel.

    'Ghetto Boy', a signed and numbered print based on the work of Banksy by POW (Pictures On Walls). Number 67 out of an edition of 150 copies, with embossed stamp.
    Dim. 52/33 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584
    Denijs De Backer
    Period: 1931 - 2016

    “El Condor Pasa”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "El Condor Passa," a linocut, titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #335
    Jos Verdegem
    Period: 1897-1957

    “Jonge boerin”, een ets, genummerd 15/18, gesigneerd buiten de plaat Jos. Verdegem, zelfdruk 1938.

    "Young peasant woman," an etching, numbered 15/18, signed outside the plate Jos. Verdegem, self-print 1938.
    Dim. 9.5 x 9.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #614
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Naakt Op De Bank’, een monochrome litho in bruintinten. Getekend Humblet. Met monogram .T.H op de steen.

    'Nude on the Couch', a monochrome lithograph in brown tones. Signed; Humblet. With monogram .T.H on the stone.
    Dim. 44/36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223

    Een lot van drie boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Historiek der straten en openbare plaatsen van Antwerpen’, door Augustin Thys, 1879. ‘Beknopte geschiedenis der stad Antwerpen’, door Alfons Swerts-Slock, 1898. ‘De straten van Antwerpen’, door Sleeckx, 1921.

    A lot of three books on the subject of Antwerp. 'History of the streets and public places of Antwerp', by Augustin Thys, 1879. 'Concise history of the city of Antwerp', by Alfons Swerts-Slock, 1898. 'The streets of Antwerp', by Sleeckx, 1921.
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #615

    ‘De Grootste Fotografen’, een verzamelbox uitgegeven door De Morgen in 2007. 15 boekjes met een selectie van de bekendste foto’s en een korte biografie. Met onder andere; Robert Capa, Helmut Newton en Stephan Vanfleteren.

    'The Greatest Photographers', a collection box published by De Morgen in 2007. 15 booklets featuring a selection of the most famous photos and a short biography. Includes Robert Capa, Helmut Newton, and Stephan Vanfleteren.
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #274

    Een map met drie kleurenetsen door Günter Kraus. Uitgegeven door galerie Willy Verkauf, 1960.

    A folder with three color etchings by Günter Kraus. Published by gallery Willy Verkauf, 1960.
    Dim. 50/35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een lot van vijf franstalige boeken met Antwerpen als onderwerp. ‘Anvers port de mer’, E. Guyot, 1885. ‘Anvers, metropole du commerce et des arts’, deel 1 & 2, 1886. ‘La vie d’Anvers, Frédéric de France, deel 1 & 2, 1960.

    A lot of five French-language books on the subject of Antwerp. ‘Anvers port de mer’, E. Guyot, 1885. ‘Anvers, metropole du commerce et des arts’, part 1 & 2, 1886. ‘La vie d’Anvers, Frédéric de France, part 1 & 2, 1960.
    Estimate: € 75 / 100
  • #228

    Een lot van twee antieke boeken. ‘Gemeyne zend-brieven’, door H. Jacobi, 1774. ‘Almanach van Milanen, gecalculeert op den meridiaen van Gend, 1819.

    A lot of two antique books. 'Gemeyne zend-brieven' by H. Jacobi, 1774. 'Almanach van Milanen, calculated for the meridian of Ghent, 1819.
    Dim. 19/16 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een lot van vijf oude boeken. ‘Robert en Bertrand’, door Koen Ravestein, 2e druk, 1921. ‘Novellen uit het Antwerpsch schipperskwartier’, door J. F. Buerbaum, 1893. ‘Het taelverbond’, letterkundig tydschrift onder het bestuur van J. F. C. Verspreeuwen, 1845. ‘Onze helden van 1302’, door Duclos, 1880. ‘Tijl Uilenspiegel in Vlaanderen’, door Auctor, derde uitgaaf, 1913.

    A lot of five old books. 'Robert and Bertrand' by Koen Ravestein, 2nd edition, 1921. 'Novellen uit het Antwerpsch schipperskwartier' by J. F. Buerbaum, 1893. 'Het taelverbond', literary magazine under the editorship of J. F. C. Verspreeuwen, 1845. 'Onze helden van 1302' by Duclos, 1880. 'Til Eulenspiegel in Flanders' by Auctor, third edition, 1913.
    Dim. 28/20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een lot van negen boeken over de geschiedenis van Antwerpen. ‘Nieuwe geschiedenis van Antwerpen, door L. Torfs, 1862. ‘Notes sur le siège de la citadelle d’Anvers, 1905. ‘La capitulation d’Anvers, par Marnix, 1883. ‘Antwerpen’s Sint-Willibrorduskerk’, door J.-B. Stockmans, 1895. ‘Le steen d’Anvers’, par Eugène Bolsaie, 1888. ‘Oude en nieuwe byzonderheden van S. Andries kerk’, zonder kaft, 1846. ‘Brugge en Antwerpen, acht eeuwen van Vlaamsche handel, door Hans van Werveke, 1941. ‘Beschryving der (..)

    A lot of nine books on the history of Antwerp. 'New history of Antwerp, by L. Torfs, 1862. 'Notes on the siege of the citadel of Antwerp, 1905. 'The capitulation of Antwerp, by Marnix, 1883. 'Antwerp's St. Willibrord's Church', by J.-B. Stockmans, 1895. 'The stone of Antwerp', by Eugène Bolsaie, 1888. 'Old and new details of S. Andries church', no cover, 1846. 'Bruges and Antwerp, eight centuries of Flemish trade, by Hans van Werveke, 1941. 'Description of the province of Antwerp', by Sleeckx, 1(..)
    Dim. 26/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #609
    Jan Dijker

    ‘Abstracte compositie’, kleurenlithografie, Getekend; Jan Dijker, 1993. Nr. 45 uit een oplage van 50 exemplaren. Jan Dijker was een Nederlands kunstenaar die vooral bekend werd door zijn monumentale en kerkelijke kunst.

    'Abstract composition', color lithograph, Signed; Jan Dijker, 1993. No. 45 of an edition of 50 copies. Jan Dijker was a Dutch artist best known for his monumental and ecclesiastical art.
    Dim. 35/44 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #233
    Period: 1828

    ‘Historisch onderzoek naer den oorsprong en den waren naem de openbare plaatsen en andere oudheden van de stad Antwerpen, van stadswege uitgegeven’, H. P. Vander Hey, Stadsdrukker, 1828.

    'Historical research into the origin and true name of public places and other antiquities of the city of Antwerp, published by the city, H. P. Vander Hey, City Printer, 1828.'
    Dim. 24/15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582
    Denijs De Backer

    “Avond”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "Evening," a linocut titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 70 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #459
    Shiro Takeji
    Period: 1898 - 1991

    “Het planten van de rijst”, een Japanse houtdruk door Kasamatsu. Gesigneerd.

    "Planting the Rice", a Japanese woodblock print by Kasamatsu. Signed.
    Dim. 36 c 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #349
    Jean Hardy
    Period: 1880 - ....

    “Jongedame aan de watermolen”, een kleurenets, genummerd en gesigneerd buiten de plaat ‘Hardy’.

    "Young lady at the water mill", a colored etching, numbered and signed outside the plate 'Hardy'.
    Dim. 44 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #619
    Roland Topor

    ‘Pinokkio’, een kleurenlitho. Getekend Topor. Nr. 51 uit een oplage van 90 exemplaren.

    'Pinocchio', a color lithograph. Signed: Topor. Number 51 out of an edition of 90 copies.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182

    ‘Galathea van de Sferen’, een gesigneerde kunstdruk naar het schilderij van Dali, met droogstempel van het atelier Dali.

    'Galatea of the Spheres,' a signed art print after the painting by Dali, with dry seal from Dali's studio.
    Dim. 35/35 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #519
    Hubert De Vries

    ‘Clown met bloemen’, een kleurenlitho. Getekend; Hubert de Vries. 95/99.

    'Clown with Flowers', a color lithograph. Signed; Hubert de Vries. 95/99.
    Dim. 56/38 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #211

    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #190

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,08 ct.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with diamonds weighing a total of 1.08 ct.
    Dim. 6,73 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #598

    Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

    Antique card table. With damage to the top.
    Dim. H 73, B 82, D 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288

    Een set van twee trench-art objecten, gemaakt van ontplofte granaten. Versierd met twee portretten in relief van Albert en Elisabeth en het opschrift; ‘Louvain 1914’ en ‘Alost 1914’.

    A set of two trench art objects, made from exploded grenades. Decorated with two portraits in relief and the inscriptions; 'Louvain 1914' and 'Alost 1914'.
    Dim. H 21, B 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #617

    Drie Guanyin beeldjes op houten sokkeltje, 2 x lapis lazuli en 1 x jadeite.

    Three Guanyin figurines on wooden bases, 2 made of lapis lazuli and 1 made of jadeite.
    Dim. h 20.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #647
    Emanuël Van Meteren
    Period: 1786

    “Oorlogen en geschiedenissen der Nederlanderen en derzelver nabuuren” door Emanuël Van Meteren. Vercierd met de Portraiten der voornaamfte Perfonadiën van dien tyd. 10 delen, 1786.

    “Wars and histories of the Dutch and their neighbors” by Emanuël Van Meteren. Adorned with the portraits of the principal personalities of that time. 10 volumes, 1786.
    Dim. 4 x 21.5 x 21.5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #204

    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #79
    Herman Van Tankeren
    Period: 1900 - 1980

    “Stalinterieur met kippen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Dim. 18 x 23,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #597
    Arne Jacobsen

    ‘SERIES 7 CHAIR’. Vlinderstoel, in 1955 ontworpen door Arne Jacobsen en geproduceerd door Fritz Hansen. Dit is de versie met kunststof onderkap van de jaren 70 of recenter. Enkele verfvlekken op het zitvlak.

    'SERIES 7 CHAIR'. Butterfly chair, designed by Arne Jacobsen in 1955 and produced by Fritz Hansen. This is the version with a plastic undercap from the 1970s or later. Some paint stains on the seat.
    Dim. H 75, B 49, D 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #426

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #515

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    Dim. 140/205 cm
    Estimate: € 80 / 120

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00