Similar lots by type
-
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#125Patty Harpenau‘Kleurrijke vogels’, een fotolithografische reproductie naar het werk van Patty Harpenau.
'Colorful birds', a photolithographic reproduction after the work of Patty Harpenau. -
#197‘Hoeve’. Monochrome ets, getekend in de plaat; JPV, 1938.
'Farmhouse'. Monochrome etching, signed in plate; JPV, 1938. -
#91Cours d’algèbre élémentaire par B. Lefebvre, S.J. Opschrift op eerse blad, stukje manco op pagina 2.
Elementary algebra course by B. Lefebvre, S.J. Inscription on first page, small piece missing on page 2. -
#307Twee ingekaderde prenten van fregatten, naar het werk van Chapelet.
Two framed prints of frigates, after the work of Chapelet. -
#136Roger Hebbelinck“Straatje te Brugge”, een ets/aquatint, gesigneerd.
"Street in Bruges", an etching/aquatint, signed. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#225‘Croquis d’architecture’. Een paar ingekaderde offset posters naar 19e eeuws voorbeeld.
'Architectural sketches'. A pair of framed offset posters inspired by 19th-century designs. -
#31Mat SnowPeriod: 2013The Beatles Solo, een set van 4 boeken (hardcover) in verzamelkaft over de Fab 4, van meesterwerken tot misstappen.
The Beatles Solo, a set of 4 hardcover books in slipcase about the Fab 4, from masterpieces to missteps. -
#87VandersteenEen lot van 6 oude strips waarvan 5 x eerste druk.Jommeke: Het Wonderdrankje, De Witte Bolhoed, Op Heksenjacht en De 7 Snuifdozen, Pol Reist De Wereld Rond en Jerom: De Stad Onder Water.
A lot of 6 old comics, 5 of which are first editions.- Jommeke: The Miracle Potion, The White Bowler Hat, Witch Hunt and The 7 Snuffboxes- Pol Travels Around the World- Jerom: The City Underwater. -
#155Louis TuerinckxEen 19e eeuwse litho naar het werk van Charles Verlat.
A 19th-century lithograph after the work of Charles Verlat. -
#243“Hoeve en bruggetje”, een lot van 2 etsen, gesigneerd J. Matthys.
"Farmhouse and Bridge", a lot of 2 etchings, signed J. Matthys. -
#34‘De luit en vioolmaker’, ‘De admiraal’, ‘De postillon en boode’ en ‘De konstverkooper’. Vier ingekleurde antieke gravures met passe partout.
'The lute and violin maker', 'The admiral', 'The postillion and messenger', and 'The art dealer'. Four hand-colored antique engravings with matting. -
#90Een lot oude strips bestaande uit 11 x Eric de Noorman en 7 x prins Valiant.
A lot of old comics consisting of 11 x Eric the Norseman and 7 x Prince Valiant. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme. -
#1Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linnen band.
Guido Gezelle’s Dichtwerken. Ed. Standaard Boekhandel (1959?). In 2 volumes In-8°. Linen band. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#131Paul Matthes‘Langs den Zaan’ & ‘Boschmeertje Bloemendaal’, twee monochrome etsen. Getekend P. Matthes.
‘Along the Zaan’ & ‘Small woodland pond in Bloemendaal’, two monochrome etchings. Signed P. Matthes. -
#159Frans HensPeriod: 1856 - 1928‘De Scheldekaai aan Het Steen’, een monochrome ets. Getekend binnen en buiten de plaat, Frans Hens. Nr. 80 uit een oplage van 100 exemplaren.
'The Schelde Quay at Het Steen', a monochrome etching. Signed within and outside the plate, Frans Hens. Number 80 out of an edition of 100 copies.
Other lots in this auction
-
#121Een houten zuil, diverse houtsoorten.
A wooden pillar, various types of wood. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#4Een gevarieerd bronzen lot bestaande een baardmankruikje en een bel.
A varied lot of bronze items consisting of a beardman jug and a bell. -
#11Edmond HansenEen smeedijzeren rozentakje. Gesigneerd Edm Hansen.
A wrought iron rose twig. Signed Edm Hansen. -
#64DerutaEen dekselvaas en een sierbord van meerkleurig aardewerk. Gemerkt Deruta, met schilferschade aan het deksel.
A lidded vase and a decorative plate made of multicolored earthenware. Marked Deruta, with some chips on the lid. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#82Een paar bronzen vijzels.
A pair of bronze mortars. -
#7Een grote Nanking vaas met een decor van krijgers.
A large Nanking vase with a decoration of warriors. -
#148Een lot van 4 vintage keramische vazen in rood/oranje tinten.
A set of 4 vintage ceramic vases in red/orange tones. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#176Een kruik van bruin geglazuurd steengoed. Klein letsel aan de bek.
A jug of brown glazed stoneware. Small injury to the spout. -
#130Twee landschapjes, aquarel op papier. Onleesbaar getekend.
Two landscapes, watercolor on paper. Unreadable signature.

