Similar lots by type
-
#565Een lederen driezitsbank.
Un canapé en cuir pour trois personnes.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een paar kleine bijzetkastjes met een lade en een deur en smeedijzeren hengsels.
Deux petites armoires avec tiroir, porte et une anse en fer forgé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Deux fauteuils en chêne avec sièges cannées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#655Een mahoniehouten bureau met kalfslederen bekleding op het blad. Tijdperk Louis Philippe.
Un bureau en acajou avec une tablette recouverte de vachette. Période Louis Philippe.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#223Een eikenhouten rolbureau met twee ladenblokken met telkens vier laden en een uitschuifbaar blad.
Un bureau à rouleau avec deux blocs avec quatre tiroirs et une tablette glissante.No longer availableDim. b: 138 cmEstimate: € 200 / 300 -
#216Een neogotische credenza van gesculpteerd eikenhout met opzet. Bovenaan twee paneeldeurtjes en twee kleine deurtjes in de gordel. XIXe eeuw.
Une crédence en chêne sculptée. Deux portes au dessus et deux petites portes dans la ceinture. XIXième siècle.No longer availableDim. 162 x 122 x 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#606Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.
Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 240 -
#620Een commode van mahoniehoutfineer met drie in accolade gebogen laden.
Commode en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs en accolade.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#580Een gebombeerde commode van grijsgepatineerd hout met twee laden en een rood marmeren blad, versierd met fraai bronsbeslag in de vorm van Hermenfiguren en guirlandes.
Commode bombée en bois patiné gris ouvrant à deux tiroirs et avec tablette en marbre rouge. Montures jolies en bronze en forme de mascarons et de guirlandes.No longer availableDim. l: 144 cmEstimate: € 500 / 700 -
#366Een armstoel van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un fauteuil en bois patiné blanc style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#226Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee paneeldeuren onder twee laden en met een grijsgeaderd wit marmeren blad. In het opzet twee gebogen naast één vlakke gevitreerde deur met facetgeslepen ruitjes.
Buffet à deux corps en chêne, le dessous à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc veiné gris. Le dessus à deux portes galbées flanquant une porte vitrée aux vitres taillées en facette.No longer availableDim. h: 206 cmEstimate: € 200 / 240 -
#646Een verlengbare eikenhouten tafel.
Une table à rallonge en chêne.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206Een groot art nouveau buffet met onderaan drie laden en drie paneeldeuren met aan weerskanten een afgeronde uitsparing met legplank. Bovenaan twee gevitreerde deuren naast een centraal open vak.
Un buffet Art Nouveau. Le dessous à trois tiroirs et à trois portes. Le dessus à deux portes vitrées flanquant une étagère centrale.No longer availableDim. 200 x 253 x 52 cmEstimate: € 300 / 500 -
#730Een zgn. opiumtafel van hardhout.
Une table à opium en bois exotique.No longer availableDim. 42 x 94 x 94 cmEstimate: € 80 / 100 -
#720Een mahoniehouten tea table op centrale driepoot.
Une table à thé en acajou sur un pied central à trois pattes.No longer availableDim. Ø: 75 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546Een eikenhouten eendeurskastje.
Meuble à une porte en chêne.No longer availableDim. 91 x 89 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een houten buffetkast met twee deuren onder twee laden.
Un buffet en bois à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 168 cmEstimate: € 150 / 250 -
#590Een art nouveau tafel met zes bijbehorende stoelen van gesculpteerd eikenhout. Tafel met twee verlengbladen.
Une table à rallonges (deux pièces) Art Nouveau avec six chaises assorties en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 98 cmEstimate: € 200 / 300 -
#645Een buffet van groengepatineerd hout met twee deuren en twee laden.
Un buffet en bois patiné vert avec deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 120 / 200 -
#626Een wandkapstok met één lade en een ovale spiegel, versierd met een gesculpteerd decor van strikken en bloemen. Begin XXe eeuw.
Porte manteaux de vestibule ouvrant à un tiroir central en dessous d’un miroir ovale décoré de noeuds et de fleurs. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200 / 300 -
#575Een verlengbare eikenhouten tafel met vier bijpassende stoelen met groene bekleding.
Table en chêne à rallonges et accompagnée de quatre chaises assorties. Sièges recouvertes de tissu vert.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#585Een commode tombeau van palisanderhoutfineer met twee laden, versierd met een bloemenmotief in marketterie en bovenaan met beige marmeren blad.
Commode tombeau en placage de palissandre ouvrant à deux tiroirs décorés de fleurs en marquetterie, tablette en marbre beige.No longer availableDim. b: 116 cmEstimate: € 300 / 400 -
#786Een eikenhouten nachtkastje met een lade, een deurtje en een wit marmeren blad.
Une table de chevet en chêne avec un tiroir, une petite porte. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. H. 81 cmEstimate: € 40 / 50 -
#616Een grote grenenhouten bibliotheek met onderaan vijf paneeldeuren en drie laden. Het bovenstuk met legplanken. Slijtage.
Une bibliothèque en sapin avec en dessous cinq portes et trois tiroirs. Le dessus en étagères. Usagé.No longer availableDim. 270 x 300 x 53 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#459Een armstoel van mahoniehout in Régencestijl.
Fauteuil en acajou de style Régence.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#568Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#802Een eikenhouten regulateur.
Régulateur en chêne.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 50 / 60 -
#134Edgard FarasynKoeien in de wei. Gemengde techniek op papier.
“Vaches dans le pré”. Technique mixte sur papier.No longer availableDim. 44 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#111Een schaal en fluitvaas van kleurloos kristal met verguld koperen monturen, gedragen door twee hertjes van brons en op voetstuk van arduin en marmer. Medio XXe eeuw.
Coupe et flûte en cristal incolore aux montures en cuivre doré portée par deux petits cerfs en bronze et sur une base en pierre de taille et marbre. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. l: 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#283Daum, FranceEen vlinder en twee verschillende bloemen van meerkleurig glaspasta. Allen gemerkt en één in origineel etui.
Papillon et deux fleurs en pâte de verre polychrome. Chaque pièce marquée et une avec l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#724Een sobere houten koffer met gegalbeerd deksel.
Coffre sobre à couvercle galbé.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 200 / 300 -
#507Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 80 cm - 4 kgEstimate: € 200 / 300 -
#469Alfred Ost“Boerenpaard”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Cheval de trait”. Encre et aquarelle sur papier. Signé et daté.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#782Twee verschillende handgeknoopte Oosterse tapijten van wol. Slijtage.
Deux tapis d’Orient en laine noués main. Usagés.No longer availableDim. 200 x 130 & 205 x 135 cmEstimate: € 50 / 70 -
#537Een Tibetaanse theepot van verzilverd brons.
Théière en bronze argenté. Tibet.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#461Een brievenkistje van onyx en messing. Jaren ‘30.
Coffret à lettres en onyx et laiton. Années 30.No longer availableDim. l: 15,5 cmEstimate: € 20 / 30

