Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.

Een bijzettafeltje in Bretoense stijl met cannage en een rond glazen blad.

A side table in Breton style with caning and a round glass top.
Dim. h 44 x Ø 49 cm
SKU: 2708240726.
Categories: Glas, Hout, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #726
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #594
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #176

    Een lot van 4 19e eeuwse zwart gelakte gesculpteerd houten barokke stoelen met wieltjes vooraan, bekleed met een roze bloemenstof.

    A lot of 4 19th century black lacquered sculpted wooden baroque chairs with front wheels, upholstered in pink floral fabric.
    No longer available
    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #509
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #565

    Een lot van 4 antieke glaspanelen in geëtst glas met een decor van fauna en flora. Verschillende maten.

    A lot of 4 antique glass panels in etched glass with a decoration of fauna and flora. Various sizes.
    No longer available
    Dim. 140 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #579
    Albert Alleman
    Period: 1892-1933

    “Oude man in winters straattafereel”. Een schilderij, olieverf op doek, gemarouffleerd.

    "Old man in winter street scene". A painting, oil on canvas, marouflaged.
    No longer available
    Dim. 78,5 x 67,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #574
    Sylvain Lambré
    Period: 1889-1958

    “Zeilboot op de rivier”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Sailboat on the river". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 72 x 81 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #602

    “St Constantine & Helen”. Een icoon op paneel. 20e eeuw. Verfschade onderaan het kruis.

    "St. Constantine & Helen". An icon on panel. 20th century. Paint damage at the bottom of the cross.
    No longer available
    Dim. 27 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #581

    Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.

    A Chinese earthenware garden chair decorated with bamboo, lotus flowers, and blossoms.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #591
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #617

    Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.

    A set of 2 large Chinese vases with a floral and bird motif.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #596
    Holm Sorensen

    Een lot van 3 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 3 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #549

    Een gesculpteerd houten armstoel met dubbele klauwpoten en gestoffeerde zitting met floraal decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.

    A carved wooden armchair with double claw feet and upholstered seat with floral decoration. Louis XIII style. X-shaped cross brace at the bottom.
    No longer available
    Dim. 119 x 67 x 69 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #573

    Een grote Chinese blauw-witte vaas met een decor van vogels.

    A large Chinese blue and white vase decorated with birds.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #95

    Een lot van 32 glazen waaronder 12 champagne coupes, 6 champagne fluiten, 8 wijnglazen en 6 groen gekleurde wijn glazen.

    A lot of 32 glasses, including 12 champagne coupes, 6 champagne flutes, 8 wine glasses, and 6 green colored wine glasses.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #592
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped ceiling lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 40 x Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #607
    Philips

    Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.

    A vintage gray enamel desk lamp. Marked Philips, with Helioflux bulb.
    No longer available
    Dim. 35cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #593
    Holm Sorensen

    Een vintage bloemvormige hanglamp in koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A vintage flower-shaped pendant lamp in copper designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 30 x Ø 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #595
    Holm Sorensen

    Een lot van 4 vintage wandlampen van koper ontworpen door Holm Sorensen. Gemerkt met sticker.

    A lot of 4 vintage copper wall lamps designed by Holm Sorensen. Marked with sticker.
    No longer available
    Dim. h 12 x Ø 30 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #723

    Een lot van 3 vintage loodjes pistolen, bestaande uit een Mondial Oklahoma, een FB Record en een Diana model II.

    A lot of 3 vintage pellet guns, including a Mondial Oklahoma, a FB Record, and a Diana model II.
    No longer available
    Dim. l 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #93

    Een vergulde zamakken klok onder een ovalen stolp met een beeld van een jonkvrouw met vogel.

    A gilded zamak clock under an oval dome with a sculpture of a maiden with a bird.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381
    Zeiss Ikon, Kodak

    Een lot van 2 vintage camera’s bestaande uit een Zeiss Ikon Nettar 515 balgcamera met een Lixti automatic lichtmeter, toegevoegd een Kodak Brownie Starmite camera. Alles met zijn originele lederen etui.

    A lot of 2 vintage cameras consisting of a Zeiss Ikon Nettar 515 bellows camera with a Lixti automatic light meter, accompanied by a Kodak Brownie Starmite camera. All with their original leather case.
    No longer available
    Dim. 11 x 14 x 6 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #334
    J Callaert

    “Vissersboot bij valavond”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Callaert.

    "Fishermen's boat at sunset", a painting, oil on canvas, signed J. Callaert.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #599
    Guiseppe Armani

    Madonna naar de barok. Kunststof. Klein letsel aan kroon.

    Madonna in the Baroque style. Plastic. Minor damage to crown.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #295

    Een houten secretaire met fijn snijwerk en wortelfineer. Bovenaan twee lades. Bovenstuk manco.

    A wooden secretary with fine carving and burl veneer. Two drawers at the top. Top part missing.
    No longer available
    Dim. 116 x 103 x 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    “Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.

    "Semi-erotic women's portrait", pastel drawing on paper, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #3
    Hutschenreuther Selb

    Een lot van vier engeltjes van zachte pasta. Gemerkt Hutschenreuther Selb.

    A set of four cherubs made of soft porcelain. Marked Hutschenreuther Selb.
    No longer available
    Dim. H:15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #110

    Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met centrale opaal 12,56 ct. en briljanten aan de buitenrand.

    An 18 kt rose gold necklace with a pendant set with a central 12.56 ct opal and diamonds on the outer edge.
    No longer available
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #36

    Een antieke houten kist op wieltjes, met ijzeren beslag, de scharnieren zitten los en het slot ontbreekt.

    An antique wooden chest on wheels, with iron fittings, the hinges are loose and the lock is missing.
    No longer available
    Dim. 56 x 111 x 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #489

    Een oud 42-delig glasservies met geslepen bloemmotief bestaande uit een karaf, 6 champagneglazen, 6 champagnefluten, 6 waterglazen, 6 rode wijnglazen, 5 witte wijnglazen, 6 borrelglaasjes en 6 cognacglazen.

    An antique 42-piece glassware set with cut flower motif including a decanter, 6 champagne glasses, 6 champagne flutes, 6 water glasses, 6 red wine glasses, 5 white wine glasses, 6 shot glasses, and 6 cognac glasses.
    No longer available
    Dim. h 35 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #515

    Een lederen sofa-set bestaande uit een 3-zit en een 2-zit (de 2-zit met twee scheuren in de naad aanwezig).

    A leather sofa set consisting of a 3-seater and a 2-seater, (the 2-seater with two tears in the seam).
    No longer available
    Dim. 162x80x93 cm 222x80x93 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More