#135Een vergulde koperen kandelaar.
#159YomoudEen handgeknoopt Oosters karpet van wol met een geometrisch motief.
A hand-knotted Oriental rug made of wool with a geometric motif.No longer availableOnline onlyDim. 210 x 105 cmEstimate: € 50 / 70 -
#260Een verstelbare messing lampvoet zonder kap.
#215Een eikenhouten bijzettafeltje.
#238Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
#88SantonEen lot van 4 handgemaakte aardewerken Santon beeldjes. Gemerkt S. Jouqlas.
#75Een Chinees aardewerken gemberpot, met 19de eeuws montuur voor een lamp. Met blauw en wit landschapsdecor.
#230Een kammenbakje en vuilblik uit messing.
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
#53Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas van Kaiser met een decor van bloemen aan een tak en een vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100