#80SwarovskiEen lot van drie kristallen egels, in originele doos.
A lot of three crystal hedgehogs, in original box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#38KienzleEen houten Westminster schouwklok met gesculpteerde details, gemerkt Kienzle.
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#24Een haan in kunststof, Capodimonte, Guissepe Armani.
A rooster in plastic, Capodimonte, Guissepe Armani.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#256Drie zilveren kettingen met twee zilveren hangers. 835 en 925‰.
#27Een bureauset bestaande uit een loupe en een briefopener.
#168Een set van 2 sierlijke zamac vazen waarvan 1 met schade.
#46Een kunststof wandornament met 2 voorstellingen van Boeddha.
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
#83Een grote porseleinen fruitschaal, gemerkt Alfa, Italy.
#224Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
A Persian hand-knotted carpet.No longer availableOnline onlyDim. 150 x 93cmEstimate: € 40 / 60 -
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50