Similar lots by type
-
#414
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#357
Een lampje van gebronzeerd koper met een kap van glas in lood in de vorm van een schildpad.
Petite lampe en cuivre bronzé à abat-jour en vitrail en forme de tortue.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 35/45 -
#773
Een lot glaswerk, bestaande uit twee verschillende glazen karaffen en vijf glazen, allen met gegraveerde decors.
Lot de verre, dont deux différentes carafes et cinq verres aux décors gravés.No longer availableDim. h: 18 - 39 cmEstimate: € 60/100 -
#394
Twee vaasjes van roze Mary Gregoryglas met geëmailleerde decors. XIXe eeuw.
Deux petits vases Mary Gregory aux décors émaillés. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 20/30 -
#790
Een bronzen hanglantaarn, versierd met strikken.
Lanterne en bronze décorée de noeuds.No longer availableDim. h: 86 cmEstimate: € 550/650 -
#717
Een schelp van meerkleurig glaspasta.
Coquille en pâte de verre polychrome.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#737
Een vintage lamp van groengeglazuur aardewerk.
Lampe vintage en faïence à patine verte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#791
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#299
Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.
Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/120 -
#343Val St. Lambert
Een lampenvoet van mauve kristal. Jaren ‘50. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal mauve. Années 1950. Avec marque.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30/50 -
#795
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#108
Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.
Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#625
Een bolle vintage hanglamp van rood glas. Jaren ‘70.
Une lampe à pendre en forme de boule en verre rouge. Années ‘70.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#801
Een art nouveau luchter van messing met een kap van opaalglas en versierd met kralen.
Lustre art nouveau en laiton à abat-jour en opaline et décoré de perles.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 100/120 -
#429
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Lanterne de vestibule en cuivre rouge et verre. Un verre manque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#787
Een bronzen luchter in Lodewijk XV-stijl met acht lichtpunten.
Lustre en bronze de style Louis XV à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#635
Een messingen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en laiton à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/180 -
#118
Een bronzen kandelaar met drie niveaus met acht lichtpunten en versierd met kristallen pegels.
Candélabre en bronze à trois niveaux à huit lumières et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 180/220 -
#788
Twee verschillende luchtertjes van verguld smeedijzer in de vorm van gebladerte.
Deux lustres différents en fer forgé doré formant feuillage.No longer availableDim. h: 51 & 36 cmEstimate: € 150/200 -
#267
Een verguld bronzen kandelaar in Napoleon III-stijl met vijf lichtpunten.
Candélabre en bronze doré de style Napoléon III à cinq lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40/60 -
#197
Een vaas van glaspasta, versierd met een slakje. Draagt handtekening ‘Daum, Nancy’.
Vase en pâte de verre décoré d’un escargot. Porte une signature: Daum Nancy.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500/600 -
#623
Een bronzen luchter in Régencestijl met acht lichtpunten en kristallen pendeloques. Met twee bijpassende appliques.
Un lustre style Régence à huit points lumineux et pendeloques en cristal, accompagné de deux appliques assorties.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#392
Een lot Mary Gregoryglas, bestaande uit twee verschillende vaasjes op voet en een buikvaasje. XIXe eeuw.
Lot de verres Mary Gregory comprenant deux différents vases sur pied et un vase pansu. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 25/35
Other lots in this auction
-
#581
Een paar vazen van Chinees porselein met handvatten in de vorm van olifantenkopjes en een meerkleurig decor van wijzen.
Paire de vases en porcelaine de Chine aux anses en forme de têtes d’éléphant. Décor polychrome de sages.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 320/400 -
#249
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘82.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée ‘82.No longer availableDim. 81 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#761
Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een zwarte vrouw.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’une femme noire.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40/60 -
#391Val St. Lambert
Een kokervaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase cylindrique en cristal taillé coloré partiellement vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#693
Een zittende Boeddha van gepolierd en gegoten steengoed met een erotische scène onderaan.
Bouddha assis en grès moulé et poli, le bas avec une scène érotique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#60
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een parel.
“Toi et moi”. Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une perle.No longer availableDim. 2,36 gEstimate: € 500/600 -
#186
Een tweeledige buffetkast met onderaan twee gesculpteerde paneeldeuren met jachttrofeeën onder twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren. Telkens geflankeerd door twee getorste zuilen.
Buffet à deux corps, le bas à deux portes sculptées aux trophées de chasse en dessous de deux tiroirs. Le haut à deux portes vitrées. Les deux parties flanquées de colonnettes torsadées.No longer availableDim. 229 x 141 x 42 cmEstimate: € 300/500 -
#291
Een kleine presenteervitrine met zestien kleine doosjes van porselein met meerkleurige bloemendecors.
Petite vitrine contenant seize petites boîtes en porcelaine à décor polychrome de fleurs.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#5
Twee verschillende halssnoeren en twee hangers van malachiet.
Deux colliers de perles avec fermoirs en malachite.No longer availableEstimate: € 80/150 -
#73
Een gotisch kapiteel van gesculpteerde natuursteen, versierd met hoofdjes.
Chapiteau gothique en pierre naturelle sculptée décoré de petites têtes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/300 -
#182François Etienne MusinPeriod: 1820 - 1888
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Pêcheurs à la plage”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 38 x 58 cmEstimate: € 600/800 -
#427Val St. Lambert
Twee zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal, waarvan één met oorspronkelijke doos. Gemerkt.
Deux candélabres hexagonaux en cristal incolore dont un avec boîte d’origine. Avec marque.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 40/60