Other lots in this auction
-
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
A fantasy necklace 'Code 2162'.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
A Vintage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyDim. h 77 cmEstimate: € 15 / 25 -
#171Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Een lot van 12 NL vinyl albums, bestaande uit oa Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo en verzamelhits.
A lot of 12 NL vinyl albums, including Urbanus, De Strangers, Gaston & Leo, and compilation hits.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#97Evert van Uitert e.a. “Vincent van Gogh, schilderijen”. En Johannes van der Wolk e.a. “Vincent van Gogh, tekeningen”. Beide Ed. Mercatorfonds 1990. Twee volumes in één huls. Goede staat.
Evert van Uitert et al. "Vincent van Gogh, paintings". And Johannes van der Wolk et al. "Vincent van Gogh, drawings". Both Ed. Mercatorfonds 1990. Two volumes in one slipcase. Good condition.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#14Een polychroom aardewerken wierrookbrander gedragen door drie staters. Breuk aan de bovenrand.
A polychrome earthenware incense burner carried by three satyrs. Break on the upper edge.No longer availableOnline onlyDim. h 17,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96“Oost-Aziatische kunst”. Twee boekdelen in een stofhuls. Samengesteld door Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Keulen, 1998.
“Oost-Aziatische kunst”. Two volumes in one slipcase. Compiled by Gabriëlle Fahr-Becker. Ed. Könemann. Köln, 1998.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#24RoemerEen lot van 8 vintage Roemer wijnglazen met groene geribbelde voet en beschilderd met druivelaren in het decor.
A set of 8 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems and decorated with grapevines in the design.No longer availableOnline onlyDim. 14cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
A vintage design crystal vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#236Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Une grande cruche de creamware monochrome, décorée en relief d'imitation de douves. Angleterre, XIXème siècle. Marqué en bas. Petit éclat en bordure.No longer availableOnline onlyDim. H. 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#33Een lot van tin, bestaande uit een kelk, schaal, potje met schroefdop en 2 sierborden.
A lot of pewter, consisting of a chalice, bowl, lidded jar, and 2 decorative plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

