#241Houten klokje.
#173Een Art-Deco beeld, 2 herten op een marmeren voet, onleesbaar gesigneerd in het marmer.
#163Een aardewerken asbak en twee diverse aardewerken borden.
#270Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
#12Een set van 2 Afrikaanse hoofden in houtsnijwerk met koperen versiering.
#20Een biscuit beeldje van een windhond.
#136Een een hout gesculpteerde staande lamp met gedraaide arm en grote kap.
A sculpted wooden standing lamp with turned arm and shade.No longer availableOnline onlyDim. 155cmEstimate: € 40 / 60 -
#9Een mijnwerkerslamp in koper en glas.
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120