Other lots in this auction
-
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120 -
#237Een modern gekleurd glazen kunstwerkje. Gesigneerd en gedateerd 1999 onderaan. Met dédicace “To Wilma with love”.
Une œuvre d'art moderne en verre coloré. Signé et daté 1999 en bas. Avec dédicace "À Wilma avec amour".No longer availableOnline onlyDim. h: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167Een tabakspot van blauw en wit aardewerk met messingen deksel. Onderaan gemerkt Goedewaagen.
A tobacco jar made of blue and white earthenware with a brass lid. Marked Goedewaagen at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 22 cmEstimate: € 25 / 35 -
#124Een paar verzilverde tafelkandelaars, gemerkt “Denmark”.
A pair of silver-plated table candlesticks, marked "Denmark".No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
A lot of 2 old books, publisher Emile Guerin, Paris.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 12 cmEstimate: € 10 / 20 -
#294Een vintage clownspop met groen geruite jas.
A Vintage clown doll with a green checked coat.No longer availableOnline onlyDim. h 77 cmEstimate: € 15 / 25 -
#171Drie oude koffiemolens van hout, koper en smeedijzer.
Three antique coffee grinders made of wood, copper, and wrought iron.No longer availableOnline onlyDim. H. 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#70Een tafellamp in albast uit de tweede helft van de vorige eeuw in 2 delen.
A table lamp in alabaster from the second half of the previous century in 2 parts.No longer availableOnline onlyDim. h 50 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#144Een Chinees porseleinen vaas, meerkleurig met floraal decor en vogels versierd.
A Chinese porcelain vase, multicolored with floral decor and decorated with birds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#82Een lot van vier stuks Vlaams aardewerk. Bestaande uit twee vide-poches in de vorm van een boerenkoppel, een tabakspot en een klein fluitvaasje.
A lot of four pieces of Flemish pottery. Consisting of two vide-poches in the shape of a peasant couple, a tobacco jar, and a small flute vase.No longer availableOnline onlyDim. h - 17 cmEstimate: € 30 / 40

