Other lots in this auction
-
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#32Een Kukhuri mes, made in India.
A Kukhuri knife, made in India.No longer availableOnline onlyDim. l 53 cmEstimate: € 10 / 15 -
#258Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#223Zeiss IkonEen Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Slijtage en roest, sluiter werkt nog.
A Zeiss Ikon Box-Tengor 54/2 camera. Wear and rust, shutter still works.No longer availableOnline onlyDim. 10,5 x 11 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#145Een vaas van Chinees porselein met olifanten als handvatten en versierd met diverse figuren.
Un vase en porcelaine de Chine à anses en forme d'éléphants et décoré de diverses figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#53Een marmeren art-deco schouwgarnituur, kruisbeeld met 2 bijhorende ornamenten.
A marble art-deco fireplace set, crucifix with 2 accompanying ornaments.No longer availableOnline onlyDim. 31.5 x 45 x 15 cmEstimate: € 15 / 25 -
#105Val Saint-LambertEen vintage design kristallen vaasje, onderaan gemerkt.
A vintage design crystal vase, marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø10cmEstimate: € 40 / 60 -
#29Een bronzen plaquette van een bebaarde man, niet gesigneerd.
A bronze plaque of a bearded man, unsigned.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Un cache-pot en céramique avec pied. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 97 cmEstimate: € 80 / 120

