#166
“Maria met Kind”. Een vintage kunststoffen wanddeco.
"Maria with Child". A vintage plastic wall decoration. -
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#64
Een album met vintage postkaarten met Antwerps regionale thema’s.
An album with vintage postcards featuring regional themes of Antwerp. -
#54
Een lot van 7 vintage bakelieten speelplaten, diverse titels.
A lot of 7 vintage bakelite records, various titles. -
Een beeld van een meisje in composietsteen.
A statue of a girl in composite stone. -
#23
Een paar koperen kandelaars met vierkante voet.
A pair of copper candlesticks with square base. -
#128
“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#125
Een koeienschedel.
A cow skull. -
#130
Een decoratief metalen doosje met benen decoratie.
A decorative metal box with bone decoration. -
#52
#265
Een schelp met kleurrijk parelmoer.
A shell with colorful mother-of-pearl. -
#221