#300Een tafellamp uit kunstbrons met gesculpteerde details en kap.
#252Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
#223Een armstoel in Lodewijk XVI-stijl met gecanneerde rug.
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#2Een Chinees porseleinen vaas met afgeplatte buik. Polychroom decor met bloemen.
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#240Oost-Europese vlasspindel op voet.
Fuseau de lin d'Europe de l'Est sur pied.No longer availableOnline onlyDim. h 178 cmEstimate: € 100 / 120 -
#176Een wooden bowl met bal en bijgevoegd houten kandelaar.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm