#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#170S. RemersEen lot van 2 kaders met bloemen “S Remers”.
A lot of 2 frames with flowers "S Remers".No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
#245Een paar messingen kerkkandelaars. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de bougeoirs d'église en laiton. Début XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. H. 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#50Een blauw en witte Nankin vaas, decoratie met paard en boom. Nek hersteld met koperen ring.
A blue and white Nankin vase, decorated with horse and tree. Neck restored with copper ring.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 35 / 40 -
#140Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Apple Tree Boy”, 142/3/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyDim. h 10 cmEstimate: € 45 / 55