#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#106Een lot van 4 schaalmodellen , Burago , 1/18 , 2 x Mercedes , 2 x Jaguar .
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
#38Een verguld metalen vintage lamp.
A gilded metal vintage lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 45 -
#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#138Maria Innocentia hummelEen Hummeltje, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Doctor”, 127/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 55 -
#123Een apothekersweegschaal met een doosje gewichtjes.
A pharmacy scale with a box of weights.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 32 x 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
#27MuranoEen Murano clown.
A Murano clown.No longer availableOnline onlyDim. 20cmEstimate: € 40 / 50