#247
Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
#147Maria Innocentia Hummel
Een Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 12 cmEstimate: € 45/55 -
#57
Een bierpul van Boheems kristal met geëtst jachtdecor. Gebarsten aan voorkant.
A bohemian crystal tankard with etched hunting decor. Cracked on the front.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 17 cmEstimate: € 20/25 -
#188
#9
#119
Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
#288
Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40/60 -
#259
Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#291
Een gedraaide Vlaams aardewerken vaas. Onduidelijk gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h 25 cmEstimate: € 40/60 -
#17
Een zeilschip maquette, type tweemaster.
A sailing ship model, type two-master.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 49 x 47 x 15 cmEstimate: € 25/35 -
#273Dyberg Kern
Een fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 30/50