Similar lots by type
-
#300
Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.
Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 cmEstimate: € 20/30 -
#47
Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.
Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 & 30 cmEstimate: € 20/25 -
#219
Een coupe van kleurloos kristal met geslepen bladerdecor in een fries. Restant van een merk, vermoedelijk Val Saint Lambert.
Coupe en cristal incolore à décor de feuilles taillées en frise. Restes d'une marque, probablement Val Saint Lambert.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 20 cmEstimate: € 40/50 -
#183
Een grote kristallen vaas op voet met purperen kelk en een kleurloze dekselvaas.
Grand vase en cristal sur piédouche en à calice pourpre, ainsi qu’un vase couvert incolore.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 41 cmEstimate: € 30/50 -
#97
Drie stuks kristal en glaswerk, bestaande uit een kleurloze vaas op piedouche (randschade), een kleurloze Italiaans glazen vaas en een asbak van geslepen blauw Boheems kristal.
Trois pièces de cristal et verrerie, composées d'un vase incolore sur piédouche (endommagement au bord), d'un vase en verre italien incolore et d'un cendrier en cristal de Bohème bleu taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 6, 18 & 26 cmEstimate: € 24/28 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#5
Twee verschillende vaasjes van geslepen kleurloos kristal.
Deux vases différents en cristal taillé incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 13,5 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#293
Een oranje kristallen designschaal en -vaas. De vaas met schilfer.
Un bol et un vase design en cristal orange. Le vase avec éclat.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 26,5 cmEstimate: € 50/70 -
#200Val Saint Lambert
Een vaas van groen kristal. Jaren ‘50. Gemerkt onderaan en met label. Gebruikssporen onderaan.
Un vase de cristal vert. années 1950. Marqué en bas et avec étiquette. Signes d'utilisation en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 43 cmEstimate: € 80/100 -
#120
Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.
Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 & 22 cmEstimate: € 25/35 -
#49
Een karafje en een schenkkannetje van geslepen en rood gedubbeld kristal. Schade aan de buik van het karafje.
Une carafe et une verseuse en cristal taillé et rouge doublé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 35/55 -
#46Goebel Crystal collection
Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
Un dauphin de cristal incolore satiné. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cmEstimate: € 15/25 -
#134Val Saint Lambert
Een kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#263
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Un vase en cristal incolore taillé.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25/35 -
#115Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40/60 -
#161
Een designcoupe van kleurloos en mauve kristal. Zeer kleine schilfer aan de basis.
Une coupe design en cristal incolore et mauve. Très petit éclat à la base.No longer availableOnline onlyDim. l: 64 cmEstimate: € 40/50 -
#59
Een lot van vijftien diertjes van geslepen Swarovski-kristal. Bijgevoegd enkele andere kristallen voorwerpen en twee kleine presenteervitrines.
Lot de quinze animaux taillés en cristal de Swarovski. Sont inclus quelques autres objets en cristal et deux petites vitrines.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 40/60 -
#110Val St. Lambert
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Un lot de cristal incolore, composé d'un cendrier taillé, d'un vase triangulaire (petits éclats), d'un cendrier lobé et d'un sous-bouteille à décor de roses taillées.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14 & 18 cmEstimate: € 30/40 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
Une cloche en cristal avec des oiseaux dans le décor. Défaut de clapet.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#48
Een kleurloos kristallen champagne-emmer met zes champagnefluiten op lange kleurde steel en in houders.
Un seau à champagne en cristal incolore avec six flûtes à champagne sur un long manche coloré et dans des supports.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. Fluiten: 45 cm Emmer: 20 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#272
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 50/70 -
#271
Een tweedelige pique-fleurs van glaspasta in de massa mauve gekleurd (H. 9 cm). Evenals een Luikse glazen flesvaas, met de tang gewerkt en met gegraveerd motief (H. 24 cm, enkele opgelegde stukken manco) en een glazen cilindervaasje in klassieke stijl met vergulde metalen monturen (H. 22 cm).
Un pique fleurs en deux parties en pâte de verre dans la masse de couleur mauve (H. 9 cm). Ainsi qu'un vase bouteille en verre liégeois, travaillé à la pince et au motif gravé (H. 24 cm, quelques manques imposés) et un vase cylindre en verre de style classique à montures en métal doré (H. 22 cm).No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. H: 22-36cmEstimate: € 80/120 -
#113
Een grote dekselvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt en gesigneerd door de decorateur.
Un grand vase à couvercle en faïence de Delft multicolore. Marqué en bas et signé par le décorateur.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#291
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Lot de trois bougeoirs en majolique à décors dorés.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 60/100 -
#69
Twee meerkleurig geglazuurd aardewerken groepjes met paardjes. Chinees werk.
Deux groupes en faïence émaillée multicolore avec des chevaux. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 21 & 32 cmEstimate: € 80/120 -
#233
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Une paire d'assiettes décoratives asiatiques en bronze à décors de dragons gravés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 35/45 -
#29
Een vis van gesculpteerd speksteen en een diertje van gekleurd Italiaans glas.
Un poisson en stéatite sculptée et un animal en verre italien coloré.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 5 & 6 cmEstimate: € 15/25 -
#209Toussi Court
Een paar grote aardewerken vazen met decors van wapenschilden. Eén met deksel.
Une paire de grands vases en faïence à décors d'armoiries. Un avec couvercle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 44 - 66 cmEstimate: € 50/80 -
#223
“Moeder Gods met kind”. Een Russisch icoon. Omstreeks 1800. Beschadigingen.
"Mère de Dieu avec enfant". Une icône russe. Vers 1800. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 33,5 x 25 cmEstimate: € 100/120 -
#68
Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
Trois poupées de geisha japonaises différentes sur des socles en bois. Art populaire japonais.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25/40 -
#204
Een Chinees porseleinen balustervaas met een houten sokkeltje, famille rose decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine avec socle en bois, décor famille rose. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 47 cmEstimate: € 80/120 -
#187Van de Velde
“Vrouw aan de stoof”. Een beeldje van gepatineerd terracotta. Gesigneerd met stempel.
"Femme au poêle". Une figurine en terre cuite patinée. Signé au cachet.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 80/100