Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.
Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.
Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

Een ‘Blanc de Chine’ Guanyin, staand op een wolk.

A 'Blanc de Chine' Guanyin, standing on a cloud.
Dim. Hoogte 44 cm
SKU: 3009250481.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 1 October 2025 19:00
Catalogue #481
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #614

    Een meerkleurig keramische olifant/piëdestal, Chinese origine.

    A multicolored ceramic elephant/pied-de-stalles, of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 39 x l 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #95
    Volkstedt - Rudolstadt
    Period: 1915 - 1934

    Een porseleinen beeldje van een dame, gemerkt Volkstedt-Rudolstadt, merkteken van de periode 1915 - 1934.

    A porcelain figurine of a lady, marked Volkstedt-Rudolstadt, dating from the period 1915 - 1934.
    No longer available
    Dim. h 22.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #648
    G. Boyer Limoges

    Een dessertservies bestaande uit 6 dessertbordjes, 12 koffiekopjes met schoteltjes en 12 theekopjes met 11 schoteltjes. Van Limoges porselein.

    A dessert service consisting of 6 dessert plates, 12 coffee cups with saucers, and 12 tea cups with 11 saucers. Made of Limoges porcelain.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #612

    Een Chinese gesculpteerd houten piëdestal.

    A Chinese carved wooden stool base.
    No longer available
    Dim. 84 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #508

    Een gemberpot met deksel van geglazuurd Chinees aardewerk. Met vogels en bloemen in het decor. Niet gemerkt.

    A ginger jar with lid made of glazed Chinese earthenware. Decorated with birds and flowers. Unmarked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 26, Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #649
    Gien

    Een 74-delig dessertservies met floraal decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 tassen, 16 ondertassen, 10 dessertborden, 11 koekjesbordjes, een melkkan en een suikerpotje.

    A 74-piece dessert service with floral decor, Gien Tilleul, dishwasher-safe. 17 cups, 16 saucers, 10 dessert plates, 11 cake plates, a milk jug, and a sugar bowl.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm (dessertbord)
    Estimate: € 50 / 70
  • #650

    Een kommetje van Satsuma aardewerk. Onderaan gemerkt.

    A small Satsuma pottery bowl. Marked on the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #427

    Een tulpenvaas van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    A tulip vase made of blue and white glazed Chinese porcelain. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 23, Ø 14 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #565

    Een set van twee porseleinen inktpotten in een houten koffertje. Het deksel is ingelegd met de tekst Odeurs. 1 van de inktpotten is meermaals gelijmd.

    A set of two porcelain inkwells in a wooden case. The lid is inlaid with the text; Odeurs. One of the inkwells has been glued several times.
    No longer available
    Dim. H 11, B 21, D 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #618

    Een set van 2 bijzettafeltjes in Chinese stijl, hout en kunststof.

    A set of 2 side tables in Chinese style, wood and plastic.
    No longer available
    Dim. 43 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #320

    Een lot van twee polychrome houten maskers, Indonesische oorsprong.

    A lot of two polychrome wooden masks, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. 22 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een diepe schotel van blauw-wit geglazuurd Chinees porselein. Met een decor van vogels en bloemen. Niet gemerkt.

    A deep dish of blue and white glazed Chinese porcelain. Decorated with birds and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 16, Ø 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #491
    Limoges Baynaud & Co.

    Een 12 delig Limoges dessertservies, porselein met goudkleurige accenten. Gemerkt; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Anvers.

    A 12-piece Limoges dessert service, porcelain with gold-colored accents. Marked; Raynaud & Co., Dupont-Fourdrigniers, Antwerp.
    No longer available
    Dim. Ø 14 en 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #507

    Een paar porseleinen dekselpotten, in de stijl van Fornasetti. Onderaan gemerkt met een kroon.

    A pair of porcelain lidded jars, in the style of Fornasetti. Marked with a crown at the bottom.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #487

    Een paar gemberpotten met deksel van blauw-wit geglazuurd Chinees aardewerk. Gedecoreerd met symbolen voor een lang leven.

    A pair of blue and white glazed Chinese earthenware ginger jars with lids. Decorated with symbols representing longevity.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 20 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #431

    Een diepe schotel van Chinees aardewerk. Met een fabeldier in het decor, famille verte.

    A deep dish of Chinese earthenware. Featuring a mythical creature in the decor, famille Verte.
    No longer available
    Dim. Hoogte 5, Ø 29 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #310

    Een paar polychrome houten beeldjes, Indonesische oorsprong.

    A set of two polychrome wooden figurines, of Indonesian origin.
    No longer available
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een vaas van Chinees blauw-wit celadon porselein met bloemen en een pauw in het decor. Op houten sokkel.

    A vase in Chinese blue and white celadon porcelain with flowers and a peacock in the decoration. On a wooden base.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #280

    Een kommetje van meerkleurig 18e eeuws porselein. Met een decor van guirlandes en bloemen. Niet gemerkt.

    A small bowl of multi-colored 18th century porcelain. Decorated with garlands and flowers. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 7, Ø 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    An imposing solid wooden double door, with heavy frame, subtle sculpture, and decorative metal nails. India, 19th century. Height of one door: 245 cm.
    No longer available
    Dim. H: 245 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #453

    Een set van twee paarden in de stijl van de Tang Dynastie. Van blauw geglazuurd Chinees aardewerk.

    A set of two horses in the style of the Tang Dynasty. Made of blue glazed Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 40 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #388

    Een dekselpot van geglazuurd Chinees aardewerk. Met in het decor een paleis aan de waterkant.

    A lidded pot made of glazed Chinese earthenware. Featuring a palace by the waterfront in the decor.
    No longer available
    Dim. Hoogte 25, Ø 23 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #640
    Limoges Lagarge

    Een 131 delig porseleinen Limoges servies, gemerkt; Lafarge. Bestaande uit 21 grote borden, 13 diepe borden, 9 kleine borden, 10 dessertbordjes, 24 mokkatassen + 28 schoteltjes, 10 koffiekopjes + 12 schoteltjes, 2 suikerpotten en 2 melkkannetjes. Toegevoegd; 2 diepe borden en 2 dessertbordjes met schade.

    A 131-piece Limoges porcelain dinner service, marked; Lafarge. Including 21 large plates, 13 soup bowls, 9 small plates, 10 dessert plates, 24 coffee cups + 28 saucers, 10 tea cups + 12 saucers, 2 sugar bowls, and 2 creamers. Added; 2 soup bowls and 2 dessert plates with damage.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #503

    Een polychroom terracotta Boeddhahoofd van Chinese origine.

    A polychrome terracotta Buddha head of Chinese origin.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #81

    Een tantalus van eik, metaal en met drie karaffen van kristal. Gemerkt “The Tantalus”.

    A tantalus in oak and metal, with three crystal decanters. Marked "The Tantalus".
    No longer available
    Dim. H 29, B 34, D 12 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #412

    Een paar ronde bijzettafeltjes, grijsgepatineerd. Midden 20ste eeuw.

    A pair of round side tables, gray patinated. Mid-20th century.
    No longer available
    Dim. h 72 cm Ø 48 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #192

    “Fête Flamande - A Madame la Marquise de Pompadour.” Ingekleurde gravure naar een werk van David Teniers. Papierroest.

    "Fête Flamande - To Madame la Marquise de Pompadour." Colored engraving after Teniers. Paper foxing.
    No longer available
    Dim. 56 x 73 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #251

    Een beschilderd porseleinen schoteltje op een messingen voet. Empire stijl.

    A painted porcelain saucer on a brass stand. Empire style.
    No longer available
    Dim. Hoogte 22, Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #435

    Een handgeknoopt Isphagan Müres tapijt, met certificaat.

    A hand-knotted Isphahan Müres carpet, with certificate.
    No longer available
    Dim. 222/345 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #90

    18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en twee robijncabochons van +- 0,20 ct.

    18 karat yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.20 ct. and two cabochon rubies of approximately 0.20 ct.
    No longer available
    Dim. 4,32 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #89

    ‘Schapen met lammeren’, olieverf op paneel. Reproductie naar de 19e eeuw, niet getekend.

    'Sheep with Lambs', oil on panel. Reproduction of a 19th-century piece, unsigned.
    No longer available
    Dim. 72/98 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #211

    ‘Herdersjongen met mand’, een massief houten beeld.

    ‘Shepherd Boy with Basket’, a solid wooden sculpture.
    No longer available
    Dim. Hoogte 114 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #466
    Franz Ehrlich

    Een geassembleerd consolemeubel met 3 laden, Franz Ehrlich op metalen hairpinlegs gemonteerd.

    An assembled console cabinet with 3 drawers, mounted on metal hairpin legs by Franz Ehrlich.
    No longer available
    Dim. 87 x 158 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #433

    Een paar faux bambou cilindrische vazen van polychroom porselein. China, einde van de XIXde eeuw.

    A pair of faux bamboo cylindrical vases of polychrome porcelain. China, late 19th century.
    No longer available
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #121
    Nintendo

    Een originele NES (Nintendo Entertainment System) Eerste editie PAL (Benelux) volledig, in originele verpakking en in nieuwstaat. Model: NESE-001 HOL PE4271716.

    An original NES (Nintendo Entertainment System) First edition PAL (Benelux) complete, in original packaging and in like-new condition. Model: NESE-001 HOL PE4271716.
    No longer available
    Estimate: € 600 / 800
  • #424
    Michael Hafftka
    Period: 1953 - ....

    “If you get them in”, een portret, gouache op papier, gesigneerd en gedateerd ‘63.

    "Let them in", a portrait, gouache on paper, signed and dated '63.
    No longer available
    Dim. 75 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling 30 Sept. & 1 Okt. 2025

Veiling volledig - 650 loten verwacht. Tentoonstelling op 26 & 27 September van 10.00 tot 17.00.

30 September 2025 19:00
1 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More