Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin gezet op boomstronk.

A 'Blanc de Chine' Quan Yin set on a tree trunk.
Dim. h 32,5 cm
SKU: 2801250437.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #437
Estimate: € 300 / 340

  • #462

    Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.

    A bench for 2 persons in striped fabric.
    Dim. 93 x 111 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #82
    E. Sacré

    “Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd E. Sacré.

    "Still life with flower vase", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed E. Sacré.
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #390

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.

    A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.
    Dim. 3,84 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #208

    Een beeld van een putti met hond en kikker in brons op granieten sokkel.

    A sculpture of a putto with a dog and frog in bronze on a granite base.
    Dim. 20 x 21 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #106

    Een tweezit Chesterfield in bruin leder.

    A two-seater Chesterfield in brown leather.
    Dim. 75 x 173 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #401

    Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.

    A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.
    Dim. 4,27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #261
    Graf von Henneberg-Porzellan JL Meneau

    Een paar Kobaltblauw porseleinen bonbonnières op 4 pootjes, met verguld floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd. “Echt Kobalt, Made in Germany”.

    A pair of Cobalt blue porcelain candy boxes on four legs, with gilded floral decoration. Marked and numbered at the bottom. "Genuine Cobalt, Made in Germany."
    Dim. 9 x 13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #461

    Een schaal van een klein gordeldier.

    A dish made from a small armadillo.
    Dim. L. 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #348

    Een Imari lamp bestaande uit een handbeschilderde vaas en koperen delen.

    An Imari lamp consisting of a hand-painted vase and brass parts.
    Dim. h 57 cm zonder kap
    Estimate: € 40 / 60
  • #112
    Herman Bogaerd
    Period: 1867 - 1932

    “Molenzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Herman Bogaerd en gedateerd 1911.

    "Molenzicht" a painting, oil on panel, signed Herman Bogaerd and dated 1911.
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #229
    Henri Timmermans
    Period: 1858 - 1942

    “Ontmoeting aan het poortje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Timmermans en gedateerd ‘92.

    "Meeting at the Gate", a painting, oil on panel, signed H. Timmermans and dated '92.
    Dim. 25 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00