#462Een elegant bankje voor 2 personen bekleed met gestreepte stof.
#82E. Sacré“Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd E. Sacré.
"Still life with flower vase", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed E. Sacré.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
A 14k white gold ring set with diamonds totaling approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,84 gEstimate: € 700 / 800 -
#208Een beeld van een putti met hond en kikker in brons op granieten sokkel.
A sculpture of a putto with a dog and frog in bronze on a granite base.No longer availableDim. 20 x 21 x 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#106Een tweezit Chesterfield in bruin leder.
A two-seater Chesterfield in brown leather.No longer availableDim. 75 x 173 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#401Een gepolychromeerd Chinees houtsnijwerk met feniks (fenghuang) in floraal decor. Vermoedelijk late Qing dynastie. Ouderdomsschade, gebarsten rechts onderaan.
A polychrome Chinese woodcarving with phoenix (fenghuang) in floral decor. Presumably late Qing dynasty. Signs of age, cracked at the bottom right.No longer availableDim. 52 x 32 cmEstimate: € 200 / 300 -
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 700 / 800 -
#261Graf von Henneberg-Porzellan JL MeneauEen paar Kobaltblauw porseleinen bonbonnières op 4 pootjes, met verguld floraal decor. Onderaan gemerkt en genummerd. “Echt Kobalt, Made in Germany”.
A pair of Cobalt blue porcelain candy boxes on four legs, with gilded floral decoration. Marked and numbered at the bottom. "Genuine Cobalt, Made in Germany."No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#461Een schaal van een klein gordeldier.
#348Een Imari lamp bestaande uit een handbeschilderde vaas en koperen delen.
#112Herman BogaerdPeriod: 1867 - 1932“Molenzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Herman Bogaerd en gedateerd 1911.
#229Henri TimmermansPeriod: 1858 - 1942“Ontmoeting aan het poortje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Timmermans en gedateerd ‘92.
"Meeting at the Gate", a painting, oil on panel, signed H. Timmermans and dated '92.No longer availableDim. 25 x 15 cmEstimate: € 100 / 150