#189Een Chinees porseleinen vaas met figuratief decor en bijgevoegd vaasje met landschap. Onderaan gemerkt.
#206Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
#172“San Vitale Ravenna”. Een schilderij, aquarel op papier.
#211Een lot van 5 varia sierborden en schaal.
#3Vermeulen“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#198Een paar ijzeren decoratieve sleutels.
#76Antwerpen, metropool 1885-1915, een boek door Ronny Van De Velde.
#196Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
#69Een Afrikaans houten masker op zwart houten sokkel.
#141“Moeder met kind”. Een vintage religieus beeldje uit gips.