#428BamounEen groot masker van gebeeldhouwd hout met baard en haar van geknoopt touw. Kameroen.
Four brass and/or bronze bracelets, one large with openwork motif, the others engraved. From Cameroon.No longer availableEstimate: € 80 / 220 -
#251Een tabakspot van blauw-wit geglazuurd Delfts aardewerk met koperen deksel. Gemerkt L P Kan (Lampetkan)
A tobacco jar of blue and white glazed Delft earthenware with a copper lid. Marked L P Kan (Lampetkan).No longer availableDim. Hoogte 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#311Een slang op sterk water.
A preserved snake in alcohol.No longer availableDim. Hoogte 23, Ø 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#365Matchbox Models of YesteryearEen lot van 15 Matchbox ‘Models of Yesteryear’. Serie 1978.
A lot of 15 Matchbox 'Models of Yesteryear'. Series 1978.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#106Een set van 2 clubzetels, gesculpteerd hout en roze fluwelen bekleding.
#471DongoEen staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.
#363Cécile LebrunPeriod: 1864-1933“Abstract keramisch boek met creaturen”. gedateerd 1937.
#164Romain Steppe“Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#340Een 18 kt witgouden art deco hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van+- 0,40 ct. en pareltjes.
An 18 kt white gold Art Deco pendant set with diamonds weighing approximately 0.40 ct in total, and pearls.No longer availableDim. 4,3 gEstimate: € 400 / 500 -
#540Een lot van zeven diverse Afrikaanse armbanden van koper e.a.
A lot of seven various African bracelets made of copper and other materials.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#467BamounEen staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout. Kameroen.
A staff of a tribal chief carved from wood. Cameroon.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70