Een Blauw en witte nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1712240381.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 40

  • #673

    Een vaas van Boheems kristal, bordeaux in de massa gekleurd en met florale motieven geslepen.

    A vase in Bohemian crystal, colored bordeaux in the mass, and cut with floral motifs.
    Dim. h 30 x Ø 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275
    Thonet, Vienna

    Een lot van 4 stoelen in stoomgebogen beukenhout met gecanneerde zit, onderaan in het hout en met label gemerkt; Thonet, Austria, Vienna. Eerste helft XXe eeuw.

    A set of 4 chairs in steam-bent beechwood with caned seats, marked with label: Thonet, Austria, Vienna. First half of the 20th century.
    Dim. 88 x 41 x 41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #638

    Een groot slangenvel van een Python.

    A large snakeskin of a Python.
    Dim. 385 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #426
    Bidjar

    Een Perzisch handgeknoopt tapijt, met certificaat.

    A Persian hand-knotted carpet, with certificate.
    Dim. 289 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #138
    V. De Vos

    “Gevecht met panter”. Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld op marmeren voet. Onderaan gesigneerd.

    "Fight with panther." A patinated wooden sculpted figure on a marble base. Signed at the bottom.
    Dim. 52 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #114
    Irène Bataille
    Period: 1913-2012

    "Harbor view with tugboats." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #53

    Een lot van 6 Delfts aardewerken borden versierd met blauw en witte bloemmotieven. Laat tot vroeg 19de eeuw.

    A lot of 6 Delft earthenware plates. Late to early 19th century.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #406

    Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.

    A hand-knotted Bidjar carpet from India.
    Dim. 115 x 188 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #211
    Capo di Monte

    “Neptunus, god van water en zee”, een groep in blanc-de-Chine op een houten sokkel, gemerkt Capo-Di-Monte. De staart van de zeemeerman in afgebroken maar nog aanwezig.

    "Neptune, god of water and sea," a group in blanc-de-Chine on a wooden base, marked Capo-Di-Monte. The tail of the mermen is broken off but still present.
    Dim. 38 x 34 x 24 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #384
    AM Germany

    Een antiek popje, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.

    An antique doll, Armand Marseille Germany Dream Baby 341, circa 1920.
    Dim. l 27 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #641
    Val Saint Lambert

    Een set van 2 drageoirs van kleurloos kristal, Val Saint Lambert. Kleine schilferschade aan de punt van 1 deksel.

    A set of 2 colorless crystal sweetmeat jars, Val Saint Lambert. Minor flakes on the tip of 1 lid.
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #618

    Een precolumbiaanse Chimu blackware keramieken karaf met gesculpteerde vorm van een eend. Peru. Herstelling van een barstje bovenaan in het handvat.

    A pre-Columbian Chimu blackware ceramic pitcher with a sculpted duck shape. Peru. Repair of a small crack above the handle.
    Dim. 16,5 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00