#620Een 14 kt wit en geelgouden ring bezet met een briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.
A 14 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.06 ct.No longer availableDim. 2,28 gEstimate: € 250 / 350 -
#108Amphora, CzechoslovakiaEen Tsjecho-Slowaakse Art Deco aardewerken vaas met meerkleurig decor en gestileerde haan in het reliëf. Onderaan gemerkt.
A Czechoslovakian Art Deco earthenware vase with multicolored decor and a stylized rooster in relief. Marked at the bottom.No longer availableDim. 33,5 x Ø 19 cmEstimate: € 180 / 220 -
#583Een Chinese dekselvaas van polychroom porselein. Deksel hersteld en haarscheur op de schouder.
A Chinese polychrome porcelain lidded vase. Lid repaired and hairline crack on the shoulder.No longer availableDim. H. 24 x 37 cmEstimate: € 120 / 140 -
#550Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.
An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.No longer availableDim. 8,9 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#599Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.
#157Een Russisch-orthodox icoon van de Moeder van God van Vladimir (Theotokos van Vladimir), een tedere Eleusa-weergave van de Heilige Maagd Maria en het Christuskind. Midden 19e eeuw.
A Russian Orthodox icon of the Mother of God of Vladimir (Theotokos of Vladimir), a tender Eleusa depiction of the Holy Virgin Mary and the Christ child. Mid-19th century.No longer availableDim. 45 x 37 cmEstimate: € 300 / 400