#497Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.
A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.No longer availableDim. H. 24 cm x Ø 23 cmEstimate: € 160 / 180 -
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
#160Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.No longer availableDim. 4,60 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#432Dordevic MiodragPeriod: 1936*“Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.
"Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 2,5 x 32 cmEstimate: € 150 / 250 -
#201Bronzen art deco vrouwenfiguur.
Bronze art deco female figure.No longer availableDim. H. 36 x 67 cmEstimate: € 360 / 380 -
#356Willy Van Der Meeren TubaxEen vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.
A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.No longer availableDim. 87 x 42 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#9René Marie DujardinPeriod: 1913-2002“Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.
"Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.No longer availableDim. 32 x 41 cmEstimate: € 50 / 70 -
#47Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.
A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.No longer availableDim. 9 x 21 cmEstimate: € 60 / 90