Een Blauw en witte nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1712240381.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 40

  • #593
    Mont Blanc

    Een zwart lederen handtasje, gemerkt Mont Blanc.

    A black leather handbag, marked Mont Blanc.
    Dim. 13 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #497

    Een paar Chinese voorraadpotten van blauw en wit porselein, versierd met lang leven symbolen.

    A bronze sculpture inspired by the work of Rodin.
    Dim. H. 24 cm x Ø 23 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #554

    Een 19de eeuwse klassieke staande klok.

    A 19th century classic grandfather clock.
    Dim. h 217 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met één centrale diamant in princess geslepen, diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with one central princess-cut diamond, diamond baguettes, and brilliants with a total weight of approximately 1.10 ct.
    Dim. 4,60 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #432
    Dordevic Miodrag
    Period: 1936*

    “Abstracte compositie”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaagn gesigneerd.

    "Abstract composition". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    Dim. 2,5 x 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #129
    Pierre Scoupreman

    “Le Bouquet d’anniversaire”. Een schilderij, onderaan gesigneerd en gedateerd 1932.

    "The Birthday Bouquet." A painting, signed and dated 1932 at the bottom.
    Dim. 95 x 117 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #201

    Bronzen art deco vrouwenfiguur.

    Bronze art deco female figure.
    Dim. H. 36 x 67 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #655

    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #356
    Willy Van Der Meeren Tubax

    Een vintage bureaustoel, gemerkt Tubax en gedateerd 1966.

    A vintage office chair, marked Tubax and dated 1966.
    Dim. 87 x 42 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #9
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Havenzicht", a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 32 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #47

    Een gepatineerd bronzen inktstel , waarvan de 2 porseleinen potjes manco. Versierd met florale details in het reliëf. Onderaan gemerkt D.L. Depose N-26, met label Patine Roc, medio 1900.

    A patinated bronze inkwell, with 2 missing porcelain pots. Decorated with floral details in relief. Marked at the bottom D.L. Depose N-26, with label Patine Roc, mid-1900s.
    Dim. 9 x 21 cm
    Estimate: € 60 / 90

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00