Een Blauw en witte nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1712240381.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 40

  • #49

    “Molenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Molenzicht". A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #667
    E. Benezit

    “Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs”. 10 delen in linnen banden. Ed. Gründ, Paris 1976. Zeer goede staat. Evenals Paul Piron, “De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw”. 2 delen in linnen band. Ed. Art in Belgium 1999. En “Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830”. 1 deel in linnen band. Ed. Arto 1987. Alle zeer goede staat.

    "Dictionnaire des Peintres, Sculpteurs, Dessinateurs et Graveurs". 10 volumes in cloth bindings. Ed. Gründ, Paris 1976. Very good condition. Also Paul Piron, "De Belgische Beeldende Kunstenaars uit de 19de en 20ste Eeuw". 2 volumes in cloth binding. Ed. Art in Belgium 1999. And "Dictionnaire Biographique illustré des Artistes en Belgique depuis 1830". 1 volume in cloth binding. Ed. Arto 1987. All in very good condition.
    Estimate: € 60 / 80
  • #553

    A Chinese porcelain vase in famille noire decor with swallows. Marked at the bottom.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #397
    Heljan Faller

    Een lot van 8 vintage treinset N schaal decor bouwkits. Bestaande uit Heljan; “602, 611, 601”, Brawa; “2700”, Faller; “2150” en “2142” in ongeopende verpakking, Walthers; “933-3221” en “Roof details” in ongeopende verpakking.

    A lot of 8 vintage N scale train set scenery building kits. Includes Heljan; "602, 611, 601", Brawa; "2700", Faller; "2150" and "2142" in unopened packaging, Walthers; "933-3221" and "Roof details" in unopened packaging.
    Estimate: € 80 / 120
  • #5
    August Vermeylen

    “Verzameld werk”. In 6 delen. In 8°, linnen en imitatie lederen band. Ed. A. Manteau, Brussel 1951 of ‘52. Zeer goede staat.

    "Collected work". In 6 volumes. In 8°, cloth and imitation leather binding. Ed. A. Manteau, Brussels 1951 or '52. Very good condition.
    Estimate: € 25 / 45
  • #351
    Kay Bojesen

    Een vintage beertje in eik en esdoorn, Kaj Bojesen, Denmark copyright.

    A vintage bear in oak and maple, Kaj Bojesen, Denmark copyright.
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #548

    Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk te herstellen. Binnenin gemerkt.

    A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.
    Dim. 23 x 27cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #513

    A lot consisting of a decorative Chinese scroll, a wooden Ruyi scepter, a green vase, a lidded vase, a pair of small Fu dogs, a figurine, and a white baluster vase.
    Dim. 95 x 60 cm scroll
    Estimate: € 250 / 300
  • #692
    Lena Switsers

    “Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011. Zonder glas.

    "Landscape in the Alps." Oil on paper. Signed. Dated 2011. Glas missing.
    Dim. 62 x 87 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #433

    en lot van 3 divers etnische draagtasjes, bestaande uit 2 Zuid-Amerikaanse coca tasjes en een Perzische zout tas.

    a lot of 3 various ethnic carry bags, including 2 South American coca bags and a Persian salt bag.
    Dim. 50 x 39 & 20 x 10 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #225

    Een eikenhouten vitrinekast met afgeronde kanten en een geslepen glazen deur, 11 glazen leggers.

    An oak display cabinet with rounded edges and a beveled glass door, 11 glass shelves.
    Dim. 195 x 96 x 42 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #124
    P.J. Mene

    “Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.

    "Caballos." Bronze sculpture, signed.
    Dim. h 19 cm
    Estimate: € 550 / 650

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00