Een Blauw en witte nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1712240381.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 40

  • #97
    Schuco

    “Elektro-Record 5555”, een vintage kunststoffen speelgoed boot op batterij, in originele doos. En “Schuco 3000”, een vintage metalen speelgoed autootje met opdraaisleutel, in originele doos.

    "Elektro-Record 5555," a vintage plastic toy boat with battery operation, in original box. And "Schuco 3000," a vintage metal toy car with wind-up key, in original box.
    Dim. 31 & 11 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #1

    Een koppel kemphanen van verzilverd metaal.

    A set of 2 gamecocks in silver-plated metal.
    Dim. h 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #139
    John Califano
    Period: 1864 - 1924

    “Schaapjes bij maanlicht”, een schilderij, olieverf op doek (uitgesneden en herdoekt), gesigneerd John Califano.

    "Sheep in Moonlight", a painting, oil on canvas (cut out and re-draped), signed John Califano.
    Dim. 35 x 57 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #29
    René Marie Dujardin
    Period: 1913-2002

    “Havenzicht met stoomboot”, een schilderij, aquarel en gouache op papier, gesigneerd R.M. Dujardin.

    "Harbor view with steamboat," a painting, watercolor and gouache on paper, signed R.M. Dujardin.
    Dim. 35 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #627
    Bachmann Arnold Rapido

    Een lot van 33 varia treinwagons N schaal, diverse modellen en merken.

    A lot of 33 various N gauge train cars, different models and brands.
    Estimate: € 80 / 120
  • #512
    Léon Delderenne
    Period: 1864-1921

    "Park view". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 90 x 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #91

    “Jezus aan het Kruis”. Een houten kruisbeeld met vergulde corpus, Mariabeeldje in het midden en onderaan 5 relikwieën.

    "Jesus on the Cross." A wooden crucifix with gilded corpus, small statue of Mary in the center, and 5 relics at the bottom.
    Dim. 59 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #120
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, nieuw in originele verpakking. Dit Tecnotempo "Moon Phase" horloge geeft de maanfasen aan over de 31 dagen en beschikt over een speciaal aangepast Japans automatisch Miyota uurwerk.

    A wristwatch Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, new in original packaging. This Tecnotempo "Moon Phase" watch indicates the moon phases over 31 days and features a specially modified Japanese automatic Miyota movement.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #54

    “Zeilbootjes op open water”, een schilderij, olieverf op board en vergulde kader. Onleesbaar gesigneerd.

    "Sailboats on open water," a painting, oil on board with a gilded frame. Signed illegibly.
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een set van 3 bijzettafeltjes in Hollywood Regency stijl, messing en glas.

    A set of 3 Hollywood Regency style side tables, brass and glass.
    Dim. 44 x 55 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00