Een Blauw en witte nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1712240381.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 40

  • #550

    Een 18 kt witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht resp. 0,74 ct. & 0,82 ct.

    An 18 kt white gold ring set with white and black brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.74 ct. & 0.82 ct.
    Dim. 8,9 g
    Estimate: € 1400 / 1600
  • #149
    Meullemans

    “Marine”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.

    "Marine" - A painting, oil on canvas, signed at the bottom.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399

    Een aardewerken potje in precolumbiaanse stijl.

    An earthenware pot in pre-Columbian style.
    Dim. 9,5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #163

    Een lot zilveren bestek, bestaande uit 13 grote vorken en 1 kleine, 13 grote lepels en 1 kleine, gemerkt “VK” (Van Kempen en Begeer) met Leeuw II (835‰), en bijgevoegd een soeplepel.

    A set of silver cutlery, comprising 13 large forks and 1 small, 13 large spoons and 1 small, marked "VK" (Van Kempen en Begeer) with Lion II (835‰), and includes a soup ladle.
    Dim. 1820g - 835‰
    Estimate: € 900 / 1100
  • #323

    Een grote koperen ketel met handvat en op pootjes, naar oud voorbeeld.

    A large copper kettle with handle on legs, modeled after an antique design.n
    Dim. h 32 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Kurt Peisser

    “Twee schipperskinderen”. Ets. Gesigneerd in de plaat.

    "Two Shipmen's Children". Etching. Signed in the plate.
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #545
    Gamages London

    “Conqueror”. Een polshorloge-chronograph met quartzwerk en metalen band. In oorspronkelijke verpakking Nieuwstaat.

    "Conqueror." A wristwatch chronograph with quartz movement and metal band. In original packaging. Mint condition.
    Estimate: € 180 / 220
  • #541

    Een kunstbronzen Art Deco beeldje van 3 hertjes op zwart marmeren voet.

    A art bronze Art Deco figurine of 3 deer on a black marble base.
    Dim. 23 x 45cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #162

    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #420

    Een 18 kt witgouden ring met gedreven motief.

    An 18 kt white gold ring with embossed motif.
    Dim. 4,95 g brut
    Estimate: € 250 / 300
  • #469
    Pearl

    Een groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.

    A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.
    Estimate: € 400 / 600
  • #463

    Een aardewerken dekselpot met precolumbiaanse elementen in het decor en een beeldje van een jaguar bovenaan. Enkele schilfers.

    An earthenware lidded pot with pre-Columbian elements in the decoration and a figurine of a jaguar on top. Some flakes present.
    Dim. 24 x Ø 19 cm
    Estimate: € 100 / 150

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00