#238“St. Nicolas van Myra.” Een 19e eeuwse Griekse icoon gemaroufleerd doek op paneel.
"St. Nicholas of Myra." A 19th-century Greek icon on cloth marouflaged on panel.No longer availableDim. 50 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#648“De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.
"The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#31Een schouwklokje van zamak met een beeld van een dame met pop en kind.
A clock in zinc alloy with a figure of a lady with a doll and child.No longer availableDim. h 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#60Een 18 kt witgouden halsketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijke gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,67 gEstimate: € 600 / 700 -
#258Louis KalffPeriod: 1897 - 1976“Evoluon”, een mid-century design bureaulamp in groen gelakt en verchroomd metaal, Louis Kalff voor Philips.
"Evoluon", a mid-century design desk lamp in green lacquered and chromed metal, Louis Kalff for Philips.No longer availableDim. h 53 x Ø 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#293Een grote antieke bronzen vijzel en stamper van brons.
#554Een 19de eeuwse klassieke staande klok.
#27ElldeeEen 101-delig verzilverd metalen bestek, gemerkt Elldee bestaande uit 12 grote vorken, 11 dessertvorken, 12 visvorken, 11 grote messen, 12 dessertmessen, 12 vismessen, 12 soeplepels, 11 koffielepels en 8 stuks serveerbestek.
A 101-piece silver-plated metal cutlery set, marked Elldee, including 12 large forks, 11 dessert forks, 12 fish forks, 11 large knives, 12 dessert knives, 12 fish knives, 12 soup spoons, 11 coffee spoons, and 8 pieces of serving utensils.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#694Een messingen luchter met kristallen pendeloques en 7 lichtpunten.
A brass chandelier with crystal pendeloques and 7 light points.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 60 / 90