Een Blauw en witte nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

Een blauw en witte Nanking dekselvaas met fo-hond bovenaan.

A blue and white Nanking covered vase with a foo dog on top.
Dim. h 25,5 cm
SKU: 1712240381.
Auction day: 18 December 2024 19:00
Catalogue #381
Estimate: € 30 / 40

  • #607
    Muller Frères, Lunéville

    Een sierlampje in camee glas, gemerkt met label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.

    A decorative lamp in cameo glass, marked with label Verreries d’Art - Muller Frères de Luneville.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #613

    Een bronzen beeldje van Shiva Brahma.

    A bronze statue of Shiva Brahma.
    Dim. H: 27 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #94
    Karel Heymans
    Period: 1899-1974

    “Soldaten rond het vuur”. Een schilderij, olieverf op paneel, bovenaan gesigneerd.

    "Soldiers around the fire". A painting, oil on panel, signed at the top.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #301
    Köhler Gama

    “Gama 665”, een vintage tin toy tractor met rupsbanden en aanhangwagen, in originele doos. En “A musical novelty”. Een vintage tin toy zangvogeltje, in originele doos met enige schade. 1 klauwtje aan de poot afgebroken.

    "Gama 665", a vintage tin toy tractor with caterpillar tracks and trailer, in original box. And "A musical novelty". A vintage tin toy singing bird, in original box with some damage. One claw broken off the leg.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #26

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #566

    Dim. 104 x 54 x 52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #120
    Tecnotempo

    Een polshorloge Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, nieuw in originele verpakking. Dit Tecnotempo "Moon Phase" horloge geeft de maanfasen aan over de 31 dagen en beschikt over een speciaal aangepast Japans automatisch Miyota uurwerk.

    A wristwatch Tecnotempo - "Moon Phase" Special Edition, new in original packaging. This Tecnotempo "Moon Phase" watch indicates the moon phases over 31 days and features a specially modified Japanese automatic Miyota movement.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #648

    “De apenkoning”, een polychroom massief houten Indonesisch mythologisch beeld gekocht in een missieverkoop in 1965. Het stelt de zo juist gekroonde en blije apenkoning voor.

    "The Monkey King," a polychrome solid wood Indonesian mythological sculpture purchased at a mission sale in 1965. It depicts the newly crowned and joyful monkey king.
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #428

    Een paar meerkleurig Chinees porseleinen Fo-honden. Bijgevoegd een Chinees porseleinen Fenix beeldje.

    A pair of multicolored Chinese porcelain Foo dogs. Also included is a Chinese porcelain Phoenix figurine.
    Dim. 21 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #234
    Armand Apol

    “Hoevezicht bij beek, met koe en eenden.” Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1917.

    "Farm view by stream, with cow and ducks." Pastel on paper. Signed and dated 1917.
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 160 / 220
  • #510

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van 0,82 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a central sapphire of 0.82 ct. and diamonds totaling 0.26 ct.
    Dim. 7,13 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #401
    Tek Sing Treasures

    Een lot van 3 stuks Chinees porselein bestaande uit kom, schotel en een soeplepel afkomstig uit de Tek Sing cargo, gezonken in 1822. Onderaan gemerkt en met label.

    A lot of 3 pieces of Chinese porcelain consisting of a bowl, saucer, and a soup ladle originating from the Tek Sing cargo, sunk in 1822. Marked at the bottom and with label.
    Dim. 7 x Ø 15,5 cm
    Estimate: € 80 / 120

Antiekveiling 17 & 18 December 2024

17 December 2024 19:00
18 December 2024 19:00