Similar lots by type
-
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#271Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
No longer availableOnline onlyDim. 90 x 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#249Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
A baluster vase of multi-colored Chinese porcelain with Canton decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 30 / 50 -
#299Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een 4 dekselpotjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#255Een vaas van Chinees porselein met een decor van spelende kinderen. Gebarsten aan de hals.
A vase of Chinese porcelain with a decoration of playing children. Cracked at the neck.No longer availableOnline onlyDim. h 63 cmEstimate: € 15 / 25 -
#266Een tafellamp in Oosterse stijl met zijn originele kap.
A table lamp in Oriental style with its original lampshade.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#297Een lot Satsuma porselein, bestaande uit een theepot, 2 dekselpotjes met fo hondjes versierd en een zittend Boeddha beeldje.
No longer availableOnline onlyDim. 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een donker gebeitste beukenhouten staande lamp met getorste en gedraaide delen, zonder kap.
A dark stained beech wood floor lamp with twisted and turned parts, without shade.No longer availableOnline onlyDim. h 175 cmEstimate: € 30 / 50 -
#264Hertel-JacobEen lot porseleinen servies, 23-stuks, borden, kommen en schaaltjes. Onderaan gemerkt “Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria”.
A lot of porcelain dinnerware, 23 pieces, plates, bowls, and dishes. Marked "Hertel-Jacob, Rehau, Bavaria" on the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#257Een lampenvoet in geglazuurd aardewerk, Chinese stijl met een beschildering van een vliegende kraanvogel. Frans werk.
A glazed ceramic lamp base in Chinese style with a painting of a flying crane. French work.No longer availableOnline onlyDim. h 52 cmEstimate: € 20 / 30 -
#254Een Chinese aardewerken vaas gedecoreerd met yin yang tekens, vlinders, planten en figuren.
A Chinese earthenware vase decorated with yin yang symbols, butterflies, plants, and figures.No longer availableOnline onlyDim. h 59 cmEstimate: € 20 / 30 -
#265Een lot van 5 verzilverd metalen items bestaande uit 3 ijsemmers, een schenkkan en een thermoskan.
A lot of 5 silver-plated items consisting of 3 ice buckets, a jug, and a thermos.No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 20 / 30 -
#261Een gefineerd houten bijzettafeltje op wieltjes, met ovalen tafelblad en glazen plaat.
A veneered wooden side table on wheels, with an oval tabletop and a glass panel.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 50 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283CheadleshireEen modern wandklokje met holografisch ruitertafereel.
No longer availableOnline onlyDim. 53 x 24 cmEstimate: € 10 / 20 -
#295Een lot van 12 porseleinen borden, made in China.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 20.5 cmEstimate: € 5 / 10 -
#250Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van vogels in cartouches.
A recent vase of Chinese porcelain with a multi-colored decor of birds in cartouches.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 15 / 25 -
#259Een dekselvaas in Imari porselein. Het deksel is beschadigd/gelijmd.
A lidded vase in Imari porcelain. The lid is damaged/repaired.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 15 / 25 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
A wooden wall console, composite work.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 37 x 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#253Een veelkleurige Oriëntaalse aardewerken vaas met repetitieve florale motieven. Gebarsten.
A multicolored Oriental pottery vase with repetitive floral motifs. Cracked.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 10 / 20 -
#292Limoges France AuthentiqueEen lot van 2 porseleinen sierborden met vergulde details.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 24,5 & Ø 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262Een hoge houten kandelaar, zilverkleurig.
A tall wooden candlestick, silver-colored.No longer availableOnline onlyDim. h 136 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
A Delft earthenware covered vase with Chinese decor. Damaged/restored at the neck and lid.No longer availableOnline onlyDim. h 57 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#52Een kruik van Belgisch aardewerk met een grijsgroene glazuur in druiptechniek. Klein letsel aan de onderrand.
A jug made of Belgian earthenware with a gray-green glaze in drip technique. Small damage to the bottom edge.No longer availableOnline onlyDim. H. 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#95Een gebeeldhouwd zachthouten handspiegeltje in rococostijl. Kleine letsels aan de rand.
A carved softwood hand mirror in rococo style. Minor damage to the edge.No longer availableOnline onlyDim. L. 37 cmEstimate: € 20 / 30 -
#69Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
A Delft earthenware lidded box, decorated with a farmhouse and windmill scene, dated 1-6-1991, Nieuwpoort. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#203Een antieke grammofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
An antique gramophone. To restore or for parts.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 x 41 cmEstimate: € 30 / 50 -
#275Een driedelig verzilverd metalen theeservies. Theepot, suiker-en melkpot. Gemerkt Garrand & C°, London.
No longer availableOnline onlyDim. H. 16,5 cmEstimate: € 20 / 40 -
#204Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet.No longer availableOnline onlyDim. h 35Estimate: € 30 / 40 -
#107Een lot varia internationale luciferdoosjes.
A lot of various international matchboxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 20 -
#127Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
A vintage piggy bank depicting an African child on a banana.No longer availableOnline onlyDim. h 17 x l 16 cmEstimate: € 10 / 20 -
#172Een kunststoffen beeldje van een elfachtig wezen in floraal decor.
A plastic figurine of an Elf-like creature in a floral setting.No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#268Delvaux BruxellesEen beige lederen portefeuille met verschillende vakverdelingen. Gebruikssporen.
A beige leather wallet with multiple compartments. Signs of wear.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#233Delfts blauw Chemkefa.Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 39,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#194Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin.No longer availableOnline onlyDim. h 55 cmEstimate: € 30 / 50


