#85Een set van drie aardewerken ‘Decor Moustiers’ borden, waarvan één paar.
#256Annapia AntoniniPeriod: 1942 - ....“Vélo à Venize”, aquatint, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 99/99.
"Bike in Venice", aquatint, signed outside the plate and numbered 99/99.No longer availableOnline onlyDim. 9 x 12 cmEstimate: € 20 / 30 -
#87Een Italiaanse wit porseleinen dekselvaas met decor van cherubijnen.
An old maritime map of Antwerp, Avant projet d'extension des installations maritimes au nord d'Anvers. Scale 1:20,000.No longer availableOnline onlyDim. 92 x 105 cmEstimate: € 20 / 30 -
#194Een paar metalen kandelaars.
#165Een lot van twee zwarte metalen draadmanden.
A lot of two black metal wire baskets.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 32 x 21 cmEstimate: € 10 / 20 -
#151Oscar DemoulinEen vaas in Vlaams geglazuurd aardewerk met de voorstelling van een pauw, onderaan gesigneerd Oscar Demoulin en gedateerd 1963.
A vase in Flemish glazed earthenware depicting a peacock, signed Oscar Demoulin and dated 1963 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 60 / 80