Other lots by Val Saint Lambert
-
#77Val Saint Lambert
Een geslepen kleurloos kristallen schenkkan. Gemerkt onderaan en met label.
Un pichet en cristal incolore taillé. Marqué en bas et avec étiquette.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#41Val Saint Lambert
Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.
Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 12 & 16 cmEstimate: € 20/25 -
#19Val Saint Lambert
Een lampenvoet van blauw getorst kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu torsadé. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
Un cendrier en cristal doublé vert clair. Marqué en bas. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25
Other lots in this auction
-
#114
Een lot aardewerken beeldjes waarvan zeven afrikaaanse muzikanten en een beeldje naar Zuid-Amerikaans voorbeeld.
Un lot de figurines en faïence dont sept sont des musiciens africains et une figurine d'après exemple sud-américaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 11 - 23 cmEstimate: € 40/45 -
#277
Een reeks van vier ingekaderde titelbladen van het ‘Journal des Dames et Demoiselles’. XIXe eeuw.
Une série de quatre pages de titre encadrées du Journal des Dames et Demoiselles. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 27 x 18 cmEstimate: € 60/80 -
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#14Limoges France
Een lampenvoet van porselein met bloemendecor naar Japans voorbeeld. Met kap: 46 cm.
Un pied de lampe en porcelaine à décor floral d'après un exemple japonais. Avec abat-jour : 46 cm.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 35/50 -
#18
Een klein aardewerken schoteltje met een meerkleurig geglazuurd decor van een hondje.
Petite soucoupe en faïence à décor émaillé multicolore d'un chien.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 15/25 -
#66
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
"Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.No longer availableOnline onlyDim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#168
“Afrikaanse familie.” Ebbenhouten sculptuur.
"Famille africaine." Sculpture en ébène.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 16 x 12 cmEstimate: € 35/45 -
#91
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 60/80 -
#200
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.No longer availableOnline onlyActive bid: 66.00 €Dim. 22 x 29 cmEstimate: € 200/240 -
#264Ant. Sluyckx
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
"Vue de Borsbeek". Une lithographie en couleurs. Signée et datée 1978 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 22, 5 cm x 34,5 cmEstimate: € 40/50 -
#87
Twee cassolettes van arduin.
Deux cassolettes en pierre bleue.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 20/30 -
#71
Een gedreven koperen plaat met voorstellingen uit het leven van Boeddha. Jaren ‘80. Patan, Nepal.
Une plaque de cuivre chassée avec des scènes de la vie de Bouddha. Les années 80. Patan, Népal.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 36 x 30 cmEstimate: € 30/40