#273Een lot met 30-tal kristallen, gesteenten en mineralen, waarvan een deel in verzameldoos met labels.
A lot of around 30 crystals, gemstones, and minerals, some of which are in a collection box with labels.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#72VitraVitra type 108 netwave stoel uit de Aluminium reeks ontworpen door het duo Charles & Ray Eames.
Vitra type 108 netwave chair from the Aluminum Group designed by the duo Charles & Ray Eames.No longer availableDim. 83 x 58 x 53 cmEstimate: € 300 / 350 -
#312Een Afrikaanse tamtam met gestoffeerde bekleding en kralen versierd.
#190Een paar 18 kt drie kleuren gouden oorbellen.
#544Celadon vaasje met 4 oren. Onderaan gestempeld. Eén oor gelijmd.
Celadon vase with 4 ears. Stamped at the bottom. One ear glued.No longer availableDim. Hoogte 21.5, Ø 13 cmEstimate: € 50 / 70 -
#433‘Tyrannosaurus Rex’. Kunststoffen beeldje van de koning der dinosauriers.
'Tyrannosaurus Rex.' Plastic figurine of the king of dinosaurs.No longer availableDim. H 38,B 22, L 69 cmEstimate: € 30 / 50 -
#251Een Art-Deco koffieset in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje. Gemerkt ‘Extra Blanc’.
#586“Tekke Bochara”, een handgeknoopt tapijt in roodtinten.
"Tekke Bochara", a hand-knotted carpet in shades of red.No longer availableDim. 195 x 145 cmEstimate: € 80 / 120 -
#116Een vitrinekast van gemoulureerd eikenhout in regionale Lodewijk XV-stijl. XVIIIde eeuw. Bovenaan twee beglaasde deuren, schuine, gerainureerde zijden. Onderaan twee paneeldeuren en twee smalle deurtjes in de schuine zijden.
#279G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#19Speelgoedrevolver, Hubley MFG Co. Met lederen holster en riem.
Toy revolver, Hubley MFG Co. With leather holster and belt.No longer availableDim. Lengte 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#593Hanglamp, ontwerp Patricia Govers. Glas en metaal.
Pendant lamp, designed by Patricia Govers. Glass and metal.No longer availableDim. H 75 cmEstimate: € 20 / 30