Other lots in this auction
-
#119
Een 19e eeuwse kandelaar met 5 lichtpunten.
A 19th century candlestick with 5 light points.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. H: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#68
Drie diverse glazen parfumflesjes.
Three assorted glass perfume bottles.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H: 12-18 cmEstimate: € 30/40 -
#177
Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h 29 cmEstimate: € 25/45 -
#269Willy Vandersteen
Suske en Wiske, rode reeks. 31 albums. “Het Zingende Nijlpaard” Ed. 1958, slechte staat. Twee kleuren: “De Tamtamklopper”, “De Ijzeren Schelvis”, “De Spokenjagers”, “De Stemmenrover”. Matige tot slechte staat. Vier kleuren: de nummers 72, 78, 81, 90, 107, 109, 128, 129, 131, 132, 134, 141, 145, 150, 151, 161, 163, 166, 171, 173, 175, 178, 180, 185, 188, 197. Matige tot slechte staat;
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40/60 -
#226
Een lot Engels aardewerk met old-willowdecor, bestaande uit een terrine, negen platte borden, vier diepe borden en een ronde schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 25 cm Ø: 25 cm -
#76
Een zwart-groen glaspasta vaasje versierd met Griekse figuren met goudopleg.
A black-green glass vase, decorated with gilt, Greek figures and decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 180.00 €Dim. h: 21 cmEstimate: € 170/200 -
#14
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#11
Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 26 cmEstimate: € 20/25 -
#16
Een meerkleurig aardewerken zeepbakje in de vorm van een pierrot. Lichte glazuurschade. Onderaan gemerkt “Ylang Ylang”.
A multicolored earthenware soap dish in the shape of a pierrot. Light glaze damage. Marked at the bottom "Ylang Ylang".No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 22 cmEstimate: € 10/15 -
#133Minichamps
Drie modelauto’s op schaal 1:43 uit de reeks ‘Paul’s Model Art’:- AMG - Mercedes C 36.- Ford Scorpio Clipper 1995.- Ford Puma 1997.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars from the 'Paul's Model Art' series: - AMG - Mercedes C 36. - Ford Scorpio Clipper 1995. - Ford Puma 1997. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 60/80 -
#254
Een lot van zes Chinees porseleinen schoteltjes in verschillende uitvoeringen. Een randschilfertje.
Un lot de six soucoupes en porcelaine chinoise de différentes conceptions. Un éclat de bord.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 21 cmEstimate: € 30/35 -
#91Limoges France
Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 8 cm x Ø 20 cmEstimate: € 25/35