Similar lots by type
-
#249
Een lot kleurloos glazen sierstukjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 12 & 17 cmEstimate: € 15/20 -
#250
Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 53 cmEstimate: € 20/25 -
#298
Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#165
Een vaas van gekleurd kristal. Zonder merk.
Un vase de cristal coloré. Sans marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34,5 cmEstimate: € 25/30 -
#159
Een meerkleurig porseleinen muziekgroepje. Oost-Duitsland.
Un groupe de musique en porcelaine multicolore. Allemagne de l'Est.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 25/35 -
#228Märklin
Een lot HO sporen, bestaande 22 rechte stukken (5106), waarbij 10 in originele doos, 11 bochten (5100), 8 lange bochten (5200) en een paar elektromagnetische wissels in originele doos (5202).
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 30/35 -
#262
Een kleine replica van een zaans klokje met gewichten.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#225
Een reeks van twaalf geslepen kleurloos kristallen schaaltjes/ onderzetters. Enkele met lichte randschade.
Un ensemble de douze plats/sous-verres en cristal incolore taillé. Certains avec des dommages mineurs aux bords.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#226
Een lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij één met bamboehouten scroll.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 30/35 -
#162
Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#197
Een kristallen belletje met vogels in het decor. Klepeltje manco.
No longer availableOnline onlyDim. h: 20 cmEstimate: € 15/20 -
#229
Een lot van drie cameras:- Rollei Prego 100 WA. In originele doosjes en met lederen tasje.- Canon DC 100 mini-DVD camcorder. Nieuwstaat in originele doos. - Digita classic camera Leica M3 5.0 mp by Minox
No longer availableOnline onlyActive bid: 77.00 €Estimate: € 25/35 -
#254
Een lot van vijf antieke fotokaders. Eén beschadigd aan een bloem.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20/25 -
#151
Een lot gegoten glas en kristal met amberkleurige motieven, bestaande uit twee vaasjes en drie verschillende asbakken.
Lot de verre coulé et de cristal aux motifs ambrés, composé de deux vases et de trois cendriers différents.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 5 - 20 cmEstimate: € 15/20 -
#242
Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25/35 -
#246
Een lot verzilverd metalen bestek e.d., bestaande uit twee bekers, tien servetringen, een zoutvaatje, een theezeefje, een pollepel, een suikertangetje, een set van twaalf messen in etui, een pan op en een driedelig voorsnijbestek in etui.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Estimate: € 25/35 -
#270
Een lot boeken m.b.t. wijn:- De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia- Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo- De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum- De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum.- 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#288
Een lot koper, bestaande uit een scheepskompas met lampje en acht diverse kannen en ketels. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 & 32 cmEstimate: € 25/35 -
#219
Een lot antiek messing, bestaande uit een olielampje, drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen, een vijzel met stamper, een koffiekan, een kruisbeeldje en een tabakspotje zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Estimate: € 30/40 -
#294
Een lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit een terrine, een kleine serveerschotel, een dienblad met houten handvatten, een onderzetter, enkele schaaltjes en een broodmandje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Estimate: € 30/35 -
#256
“Gutes Recht macht allzeit Knecht”. Een recent sierschotel van Duits porselein.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 10/16 -
#183
Een vaasje van geslepen en paars gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 25/35 -
#182
Een langerekt fluitvaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#257
Een lot bestaande uit negen oude houten soldaatjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 9 - 14 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#241
Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.
Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/35 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25 -
#51
Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15/25 -
#48
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 15/25 -
#198Poterie du vieux Montmartre
Een aardewerken boekvormige vaas. Als decor de meerkleurige kaft van “Ballade des Proverbes” door François Villon. Decor door Nicolas Constantin Argyriades. Parijs, periode 1910 - 1960. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 17,5 x 13,5 X 7 cmEstimate: € 25/30 -
#122
Een lot bestaande uit: een paar kristallen kandelaars met lichtpunten. Vier kristallen schaaltjes met verschillende taferelen, en 12 messenleggers.
Lot composé de : une paire de bougeoirs en cristal à points lumineux. Quatre plats en cristal avec différentes scènes, et 12 porte-couteaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h 14 cm, 6,5 x 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#67
Vier handbeschilderde Italiaanse maskers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35 -
#148Daalderop, Tiel
Een koffie- en theestelletje van nederlands Tin bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot met suikerlepeltje, een melkkannetje, een theebusje en een lepelpotje. Onderaan gemerkt.
Un service à café et à thé Dutch Tin composé d'une cafetière, d'une théière, d'un sucrier avec une cuillère à sucre, d'un pot à lait, d'une boîte à thé et d'un pot à cuillère. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 8 - 22 cmEstimate: € 20/30 -
#201Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142/1 & 141/1. Het eerste met beschadiging.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquées en bas et resp. numérotées 142/1 & 141/1. La première avec dégât.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Estimate: € 40/60 -
#42Goebel, Germany
“Liebt mich, liebt mich nicht”. Een meerkleurig biscuit groepje naar ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 174.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 11,5 cmEstimate: € 35/45 -
#62
Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 25/40