#17
Een beeldje van een rondborstige dame, Samson porselein, ca 1900.
#9
Een 19e eeuws porseleinen beeldje/solifleur voorstellend een meisje met hond.
#242
Een paar etsen op papier met 19e eeuws Antwerps thema.
A pair of etchings on paper with a 19th-century Antwerp theme. -
#2
Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door homen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
#22
#4
Een lot van geglazuurd barbotine aardewerk bestaande uit een schaal gemerkt Sarreguemines en twee ongemerkte vazen. Eén van de vazen is bovenaan gerestaureerd/gelijmd. Ca 1900.
#222
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol. -
#10
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
#24
“Staand naakt”. Een vintage gepatineerd hout gesculpteerd beeldje. Onderaan gesigneerd.
#36
Een vintage design vaas met organische vorm. Vermoedelijk Murano.
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#35
Een xxl vintage modelbouwtrein, ontbreekt enkele stukken en is herschilderd.
#48
A wooden statue of a lace maker and two plaster statues of reading monks. -
#307
Een lot Delfts blauw. Waaronder vier dekselvazen gemerkt ‘Piramide’ en een gewoon gemerkte dekselvaas en fluitvaas.
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
#64
#113
“Meisje, oude man en hond”. Een meerkleurige biscuit verso label.
"Girl, old man, and dog." A multicolored biscuit porcelain plaque.