#81R. Debuch“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#266Een oud weegtoestel.
#187Hagl (?)“Herfstige tuin”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateed ‘64.
#283Een jacquetbak met houten stukken.
#195Vijf diverse sierbordjes van aardewerk en porselein.
#139KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
#2DresdenEen lampenvoetje van meerkleurig Saksisch porselein met een meisje met bloemenmand. Onderaan gemerkt.
Une décoration murale avec un décor sculpté de châtaignes sauvages et de feuilles.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 59 cmEstimate: € 120 / 200 -
#134Een paar boekensteuntjes van composiet in de vorm van kindjes in een stoel.
#75Drie ingekaderde naaldwerkjes.
Trois broderies encadrées.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 28; 46 x 50 & 29 x 39 cmEstimate: € 20 / 25 -
#205Pol MarijnissenPeriod: °1943“Stilleven met peren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux poires . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200 / 300