Similar lots by type
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
-
#159Imari
Een Japans porseleinen Ko-Imari bord. Onderaan gemerkt.
-
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
-
#203
Een antieke gramofoon. Te restaureren of voor onderdelen.
-
#152
Een blauw-wit Chinees porseleinen vaas met platte zijkanten en landschap in het decor.
-
#136
Een polychroom houten gesculpteerd kisteje met figuratief decor. Begin 20e eeuw.
-
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
-
#145
Een Boheems kristallen vaas, kleurloos en blauw in de massa.
-
#151
Een vintage beeldje van een giraf in messing. Restant merklabel aan de buik.
-
#134Capo di Monte
Een geglazuurd aadewerken klok, Italiaans werk, onderaan gemerkt Capo Di Monte.
-
-
#181Boch Luxembourg
Een aardewerken tabakspot met opschrift ‘Tabac de St. Omer’ en onderaan gestempeld ‘Boch Luxembourg.
-
#139
Een lot van Satsuma aardewerk bestaande uit een dekselvaasje en een set vaasjes waarvan één met herstelling.
-
#143
Een vintage Murano glaspasta schaal in groen en amber.
-
#184
Een bronzen beeldje van een ontluikende liefde tussen en jonkheer en een jonkvrouw.
-
#153Giuseppe Armani Capodimonte
Een vintage kunststoffen beeldje van 2 duiven op bloementak. Gemerkt.
-
#162
Een tafellampje gemonteerd op een afgeslepen oud Chinees vaasje.
-
#188
Een beeld in terracotta voorstellend Jezus Christus. Een deel van het voetstuk ontbreekt en schade achteraan de schouder. Gesigneerd op het overblijvende deel van het voetstuk.
-
#185
Een lot van 3 Iraanse tegeltjes met floraal en figuratief decor. Vroeg 20e eeuw.
-
#150
Een uit resin gesculpteerd vintage beeldje van een kleine adelaar.
-
#155
Een meerkleurig polychroom houten gesculpteerd bruiloft paard. Indië, begin 20e eeuw.
-
#140
Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
-
#189
Een houtgesculpteerde buste. Afrikaans werk.
-
#160
Een blauw-wit Chinees porsleinen schaal met landschap in het decor.
Other lots in this auction
-
#180
Een paar bronzen olielampen, 19e eeuw. Verschillende bolglazen en 1 vulglaasje binnenin manco.
-
#269
Een persglazen vaas.
A pressed glass vase. -
#126
Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
-
#118
Een porseleinen schotel met floraal decor. Verso gemerkt.
A porcelain dish with floral decor. Marked on the back. -
#230
Een set van twee armstoelen in Louis-XV stijl, wit geschilderd houten frame en bekleed met een blauwe stof met lauwerkransen.
A set of two armchairs in Louis XV style, white painted wooden frame and upholstered in blue fabric with laurel wreaths. -
#106Brevet
Een lot van 7 desert coupeglazen met verzilverde voet. Onderaan gemerkt.
-
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#173
Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
-
#82
Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work. -
#65Osaka
Een Japans porseleinen vaas met groen decor en pagode in het tafereel. Begin 20e eeuw.
A Japanese porcelain vase with green decoration and a pagoda in the scene. Early 20th century. -
#1
Een zwarte ronde metalen gepekte maatbeker. 1/2 dekaliter, gemerkt J.J. Hardeman.
-
#225Vieux Bruxelles
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
A lot of 2 Vieux Bruxelles porcelain cornucopia vases and 1 basket. White with gilded edges.