Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een boekentafeltje met opengewerkte paneeltjes en gedraaide dwarspaaltjes. Met lade en op wieltjes.

Een boekentafeltje met opengewerkte paneeltjes en gedraaide dwarspaaltjes. Met lade en op wieltjes.

Une table à livres avec panneaux ajourés et montants croisés torsadés. Avec tiroir et sur roulettes.
SKU: 2311210306.
Auction day: 23 November 2021 19:00
Catalogue #306
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #267

    “Jezus sterft aan het kruis”. De twaalfde kruiswegstatie van gepolychromeerd plaaster. Enkele beschadigingen bovenaan.

    Jésus meurt sur la croix. La douzième station de la croix en plâtre polychrome. Quelques dégâts au sommet.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #61

    Twee helften van een zeeschelp met in het parelmoer gegraveerd en opengewerkt decor van een visserskoppel.

    Deux moitiés de coquillage à décor de nacre gravé et ajouré d'un couple de pêcheurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    V. Guffens

    “Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #480

    Een messingen luchter met geslepen glazen kap. Omstreeks 1900.

    Lustre en laiton à abat-jour en verre taillé. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #181
    Delvaux, Bruxelles

    Een handtas van donkerbruin leder, model ‘Calicot’. Met certificaat.

    Un sac à main en cuir marron foncé, modèle 'Calicot'. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 440
  • #704

    Een Italiaans messingen bijzetstoeltje, bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d'appoint italienne en laiton, recouverte de velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #519
    Goebel, Germany

    “To keep you warm”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Op houten stoeltje.

    Pour vous tenir chaud. Une figurine en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Sur chaise en bois.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #440

    Een bronzen luchter met zestien lichtpunten in twee niveaus.

    Un lustre en bronze avec seize points lumineux sur deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #98

    “Aphrodite van Melos”. Een bronzen hoofd op zwart stenen sokkel.

    Aphrodite de Melos. Une tête en bronze sur un socle en pierre noire.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #524

    Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.

    Une table d'appoint ronde avec plateau en verre, sur base chromée avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm Ø: 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #114
    Lambert (?)

    “Jonge vrouw op schommel”. Olieverf op doek. Gesigneerd links onderaan. XIXe eeuw. Vernis te vervangen.

    Jeune femme à la balançoire. Huile sur toile. Signée en bas à gauche. XIXème siècle. Vernis à remplacer.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #56

    Een antieke armstoel met fluwelen bekleding.

    Un fauteuil ancien avec revêtement en velours.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More