Other lots by Royal Goedewaagen, Gouda
#3Royal Goedewaagen, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande iot een kruikn een dekselvaasje, een kandelaar, een schenkkan, een klomp, een asbak, twee bordjes, waarbij één van Nedlloyd SpiceRace, een tabakspot zonder deksel (barst) en twee verschillende vaasjes. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50
#85Flora, Gouda
Een gevarieerd lot aardewerk met diverse decors van balderen en bloemen. Negen stuks. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 20 cmEstimate: € 30/40 -
#99Guerin
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 11 cmEstimate: € 20/25 -
#30Royal Zuid-Holland, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 24 cmEstimate: € 50/60 -
#90Flora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 24 cm -
#173Ivora, Gouda
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 & 17 cm; Ø: 13 cm -
#178S. Hublet
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#73
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 16 - 51 cmEstimate: € 40/50 -
#151Royal Zuid-Holland, Gouda
Een schenkkan en een vaas van meerkleurig plateel met respectievelijke decors ‘Chrysantieme’ & ‘Hapin’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 34 & 21 cm -
#57Céramique Montoise
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30/50 -
#37Céramique Montoise
Twee designcoupes, een kan, een klompje en een tonvormige tabakspot van meerkleurig aardewerk met decors van vogels op bloeiende takken. Gesigneerd ‘A. Dubois’.
#62Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurg plateel, bestaande uit een diepe schotel op drie bolvormige pootjes met decor ‘Losari’ en twee schotels met drie oren met respecievelijke decors ‘Ridogee’ & ‘Dora’. Allen gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 28 - 31 cmEstimate: € 40/45 -
#122Royal Zuid-Holland
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. Ø: 16 & 15 cm