#58
Een paar vintage tafellampen van kunststof en chroom.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 26 cm -
#4Märklin
Een 4-6-2 stoomlocomotief met getrokken tender van de Duitse spoorwegen met twee passagierswagons en een restauratiewagen. Schaal HO. Gebruikte staat.
No longer availableOnline onlyActive bid: 140.00 € -
#43
“Diane”. Een Frans popje onder stolp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 32 cm -
#80
Een antiek lederen aktetas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 € -
#68
Een lampvoetje met een gebeeldhouwd kapiteeltje op een kalkstenen voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 26 cm (zonder kap) -
#46
“Oude man”. Een beeldje van geglazuurd Chinees aardewerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 17 cm -
#129Märklin
Drie passagierswagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Estimate: € 25/35 -
#27Märklin
Een lot van drie passagierswagons en een slaapwagen van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Estimate: € 60/70 -
#3Schuco Teleco 3003 & 3004
Twee op afstand bedienbare opwindbare speelgoedbootjes. In originele doosjes. Eén sleuteltje manco.
No longer availableOnline onlyActive bid: 86.00 € -
#131Märklin
Twee Duitse passagierswagons op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 15/25 -
#51
“Personages met geschenken”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Het ene met beschadiging aan het haar, het ander met manco handje.
Un lot d’argent, comprenant trois boîtes, un cadre à photo rond, un petit bol avec du jade et trois paniers.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 40/60 -
#24Märklin
Een lot van drie personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 45/55