Similar lots by type
-
#233Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.
No longer availableOnline onlyDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.
A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 15.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#225Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø30cmEstimate: € 20 / 40 -
#157Maria Innocentia HummelEen lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.
A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.No longer availableOnline onlyDim. h 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#34Een Chinese dekselvaas.
A Chinese lidded vase.No longer availableOnline onlyDim. h 25 cmEstimate: € 5 / 10 -
#80SatsumaEen paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.
A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 25cmEstimate: € 20 / 40 -
#44Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.
A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.No longer availableOnline onlyDim. 36 x Ø17cmEstimate: € 40 / 60 -
#186Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 13.5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#31Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.
A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 60 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122Boch KeramisEen set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#241Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.
No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#50Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.
A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13cmEstimate: € 25 / 50 -
#47Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.
A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#176Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.
A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.No longer availableOnline onlyDim. h 14 x Ø 14 cmEstimate: € 20 / 30 -
#67Een lot van 2 schalen en een dekselpotje in de stijl van het gekende Chinese lakwerk.
A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#178Een set van 2 cloissoné vaasjes met een decor van bomen om een zwarte achtergrond.
A set of 2 cloisonné vases with a tree motif on a black background.No longer availableOnline onlyDim. h 10,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#220Limoges FranceEen tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.
No longer availableOnline onlyDim. h 46 cmEstimate: € 15 / 25 -
#223Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#79Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.
An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.
A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#32Bequet, QuaregnonEen lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.
A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.No longer availableOnline onlyDim. 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Lladro‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
"Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."No longer availableOnline onlyDim. h 18 cmEstimate: € 30 / 40 -
#153LladroEen lotje van 2 Lladro ganzen.
A pair of 2 Lladro geese.No longer availableOnline onlyDim. h 11.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#226Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 30.5 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#111VincoEen lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.
A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#146Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 14cmEstimate: € 25 / 50 -
#48Een versierde dirigeerstok in zijn kartonnen verpakking.
A decorated conductor's baton in its cardboard packaging.No longer availableOnline onlyDim. l 39.5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#124Guerin, BouffioulxEen aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.No longer availableOnline onlyDim. 23cmEstimate: € 50 / 60 -
#98Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.No longer availableOnline onlyDim. H. 20 cmEstimate: € 120 / 160 -
#29Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.
A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.No longer availableOnline onlyDim. h 21.5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#78Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.
An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cm zonder kapEstimate: € 30 / 50 -
#227Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5cmEstimate: € 40 / 60 -
#224Een metalen tafellamp.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 38cm -
#199Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#163Een tafellamp in messing en groene opaline, ca. 1900. De kabel dient vervangen te worden.
A brass and green opaline table lamp, ca. 1900. The cable needs to be replaced.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#49Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.
A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 27 cmEstimate: € 20 / 30

