Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.

Een bolle Chinese vaas, met zwarte achtergrond en een decor met roze en beige van bloemen en vogels.

A round Chinese vase, with a black background and a pink and beige floral and bird decoration.
Online only
Dim. h 27 x Ø 25 cm
SKU: 1812230123.
Categories: Aziatisch, Porselein.
Auction day: 18 December 2023 22:00
Catalogue #123
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #233

    Een lot van 4 porselein en aardewerk vazen waaronder: een aardewerken schenkkan van Franse makelij, een faiènce dekselvaas, een aardewerken dekselvaas met bloemen en vogels in het decor en een porseleinen blauw-witte vaas met florale motieven.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een Chinees blauw-wit vaasje, aan de kraag gerestaureerd, onderaan gesigneerd.

    A Chinese blue and white vase, restored at the neck, signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 15.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #225

    Een lot van 8 porseleinen sierborden, waarvan de grootste Ø30cm. 3 types, Chinees en Frans, onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø30cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #157
    Maria Innocentia Hummel

    Een lotje van 2 Hummeltjes, nr 68, jongen met lammetje en nr 112/1, meisje op het hek waarvan het handvat van het mandje is afgebroken/ontbreekt.

    A pair of Hummel figurines, lot number 68, boy with lamb and lot number 112/1, girl on fence with broken/missing handle of the basket.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #34

    Een Chinese dekselvaas.

    A Chinese lidded vase.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 25 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #80
    Satsuma

    Een paar zeshoekige Japanse porseleinen Satsuma vazen met enkele figuren in het decor. Onderaan gemerkt.

    A pair of hexagonal Japanese porcelain Satsuma vases with several figures in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #44

    Een paar vintage aardewerken tafellampen op houten voet. 1 voet met barst.

    A pair of vintage earthenware table lamps on wooden base. 1 base with crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x Ø17cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #186

    Een lot van Doorniks porselein bestaande uit 5 bordjes e, 5 kommetjes. 1 kommetje heeft een gaatje in de bodem.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #31

    Een grote Chinese vaas, onderaan gemerkt ‘Made In China’.

    A large Chinese vase, marked 'Made In China' at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122
    Boch Keramis

    Een set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.

    A set of 4 plates with different folk scenes, Boch Keramis, nos. 5-6-9-10.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #241

    Een lot van 6 beeldjes in porselein en biscuit waaronder een koets, een rokende man op bot, een dame achter de piano, een jongen met een bootje, een bloemenmeisje en een Puti met manden en fluit.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #50

    Een lot van 5 Hollandse en andere porseleinen tegels. Verschillende uitvoeringen en decor.

    A lot of 5 Dutch and other porcelain tiles. Various designs and decorations.
    No longer available
    Online only
    Dim. 13 x 13cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #47

    Een lot Delfts Blauw, waarvan uit 3 porseleyne fles gemerkt en 4 borden.

    A lot of Delft Blue, including 3 porcelain bottles and 4 plates.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 30
  • #176

    Een veelkleurige Chinese craquelé bonbonnière met het decor van een draak en een krijger op het deksel.

    A multicolored Chinese crackleware bonbonnière with a dragon and warrior decoration on the lid.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 14 x Ø 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #67

    Een lot van 2 schalen en een dekselpotje in de stijl van het gekende Chinese lakwerk.

    A lot consisting of 2 bowls and a lidded jar in the style of famous Chinese lacquerwork.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 31 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #178

    Een set van 2 cloissoné vaasjes met een decor van bomen om een zwarte achtergrond.

    A set of 2 cloisonné vases with a tree motif on a black background.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 10,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #220
    Limoges France

    Een tafellamp met floraal decor met porceleinen voet van Limoges.

    No longer available
    Online only
    Dim. h 46 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #223

    Een lot van Satsuma en Imari porselein bestaande uit een vaasje, een bord en 2 wierrookbranders.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 23.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #79

    Een oud porseleinen schenkkannetje met florale motieven deels in goudverf handbeschilderd. Onderaan genummerd.

    An old porcelain jug with floral motifs partially hand-painted in gold paint. Numbered at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #107

    Een Japans porseleinen Satsuma servies. 12-delig, bestaande uit theekopjes en schoteltjes in originele koffer.

    A Japanese porcelain Satsuma tea set. 12 pieces, consisting of tea cups and saucers in original case.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #32
    Bequet, Quaregnon

    Een lot van 2 porseleinen dekselvazen, blauw-wit met vergulde details. Waarvan 1 gemerkt Bequet.

    A pair of porcelain lidded vases, blue and white with gilded details. One of them marked Bequet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #127
    Lladro

    ‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.

    "Flowers Song, a Lladro sculpture, model number 7607 in original packaging. 1 flower is broken but still present."
    No longer available
    Online only
    Dim. h 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #153
    Lladro

    Een lotje van 2 Lladro ganzen.

    A pair of 2 Lladro geese.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 11.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #226

    Een lot van 8 borden waaronder Delfts blauw, Makkum, Maestricht en andere. 1 bord heeft haarlijnscheuren.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #111
    Vinco

    Een lot van verzilverd metaal bestaande uit een dienblad met bijhorende theepot, suikerpot en melkkannetje gemerkt Vinco. Hierbij toegevoegd 2 schaaltjes, een suikerpot met suikertang en een wijnfleshouder.

    A lot of silver-plated metal consisting of a tray with accompanying teapot, sugar bowl, and milk jug marked Vinco. Also included are 2 bowls, a sugar bowl with sugar tongs, and a wine bottle holder.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #146

    Een Chinees porseleinen vaas met figuren en geometrische elementen in het decor. Onderaan gemerkt.

    A Chinese porcelain vase with figures and geometric elements in the decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 14cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #48

    Een versierde dirigeerstok in zijn kartonnen verpakking.

    A decorated conductor's baton in its cardboard packaging.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 39.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #124
    Guerin, Bouffioulx

    Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.

    An earthenware jug with twisted handle and fish ornament in relief, labeled and marked Guerin Bouffioulx, circa 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #98

    Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.

    A bronze sculpture of a baobab tree. Senegal.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #29

    Een set van 2 19e eeuwse rood koperen kandelaars waarvan 1 met schade aan de kraag.

    A set of 2 19th-century red copper candlesticks, one of which has damage to the collar.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #78

    Een art-deco tafellamp met een rood gepatineerde voet met een beer. 2 barstjes in de voet achter de beer.

    An Art Deco table lamp with a red patinated base featuring a bear. 2 cracks on the base behind the bear.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm zonder kap
    Estimate: € 30 / 50
  • #227

    Een lot van 2 aardewerken stukken, bestaande uit een mandje en een schenkkan met floraal decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #224

    Een metalen tafellamp.

    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 38cm
  • #199

    Een blikken koekjesdoos met een scene naar Teniers, met een gevarieerd lot strass, horloges en een paar manchetknopen bezet met parelmoer. e.d.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #163

    Een tafellamp in messing en groene opaline, ca. 1900. De kabel dient vervangen te worden.

    A brass and green opaline table lamp, ca. 1900. The cable needs to be replaced.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #49

    Een lot van 2 oude prentenboeken, Sneeuwwitje en de zeven kabouters, volledig, van De Beuckelaer en van Chocolat Aiglon met gevarieerde onderwerpen, onvolledig.

    A lot of 2 old picture books - Snow White and the Seven Dwarfs, complete, by De Beuckelaer and Chocolat Aiglon with various subjects, incomplete.
    No longer available
    Online only
    Dim. 37 x 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Online-Only Varia van 18 December 2023

Op Maandag 18 December wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday December 18th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

18 December 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 December 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More