Other lots by Céramique de Bruxelles
-
#42Céramique de Bruxelles
Drie stuks meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda, bestaande uit een vaasje en twee schenkkannen. Onderaan gemerkt ‘Cérabelge’.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 9 - 14 cm -
#24Céramique de Bruxelles
Twee verschillende vazen van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 36 & 45 cm
Other lots in this auction
-
#101Céramique Montoise
Een lot Bergens aardewerk, versierd met meerkleurige decors van Antoine Dubois, bestaande uit twee oorvazen, een theepot, een schenkkan, een mandje, twee vaasjes (één met haarscheur), een klompje, een potje en een vierkante schotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#37Royal Zuid-Holland
Drie stuks meerkleurig Gouds plateel, bestaande uit een knobbelvaas, en twee verschillende kruikjes. Onderaan gemerkt. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 - 30 cm -
#91S. Hublet
Een grote theepot van Naams steengoed, versierd met hoofden in reliëf. Onderaan gemerkt. Dekselknop gerestaureerd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 43 cm -
#18Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit twee jardinières, een geribde schaal op voet en een hoge kandelaar. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. Ø: 20, 23 & 32 cm; h: 36 cm -
#45
Een lot van zes stuks Belgisch steengoed, bestaande uit drie vazen, een schenkkan, een lampvoet en een asbak. Diverse merken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 10 - 26 cm -
#57Céramique Montoise
Een lot van zeven stuks Bergenplateel, bestaande uit een dekselvaas, een schenkkan, een oorvaas, een vaas op voet, een lage vaas, een kandelaar en een dekseldoosje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 7 - 29 cm -
#98Céramique Montoise
Vier stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit een jardinière, een schenkkan, een achthoekige schaal en een potje. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 8 - 20 cm -
#13Royal Zuid-Holland
Een lot Gouds plateel met meerkleurige bloemendecors, bestaande uit een mandje, een dekseldoosje, een grote schenkkan en vier verschillende vazen. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 6 - 21 cm -
#96Céramique Montoise
Een oorvaas van Bergens plateel met een meerkleurig gestileerd decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 27 cm -
#25Céramique Montoise
Een lot meerkleurig Bergens aardwerk, bestaande uit drie verschillende vaasjes, een schenkkan, een bakje en een schaal op voet. Decor 150. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 5 - 25 cm -
#56Flora, Gouda
Een lot van tien stuks meerkleurig aardewerk, bestaande uit zes vazen, een opengewerkte schotel een bonbonière en twee schenkkannen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 11 - 21 cm -
#76Zenith, Gouda
Een lot van vier vintage vaasjes van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 6 - 15 cm