Other lots by Regina, Gouda
-
#131Regina, Gouda
Een een vaas, een dekselvaas, een bonbonière en een schotel van meerkleurig Gouds plateel met decor ‘Van Eyck’. Onderaan gemerkt. Gaaf.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 11 - 38 cm -
#105Regina, Gouda
Een lot plateel met meerkleurige Delftse decors, bestaande uit een kan, twee oorvazen, een dekselvaas en een knobbelvaas. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 23 cmEstimate: € 35 / 45
Other lots in this auction
-
#119Ter Gouw, Gouda
Twee dekseldoosjes, een vaas, een schenkkan en een pijpvormige asbak van glanzend plateel met meerkleurige decors.. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 21 cm -
#92
Een gevarieerd lot aardewerk van diverse oorsprongen, bestaande uit borden, doosjes, klokken, een koffiemolen, enz.
No longer availableOnline only -
#147Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot van vier verschillende schotels van Gouds plateel, waarbij één op drie bolle voetjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 32 - 37 cm -
#9
Een lot van tien verschillende schotels en borden van blauw en wit Hollands plateel. Verschillende merken.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 13 - 38 cmEstimate: € 25 / 35 -
#60Royal Zuid-Holland, Gouda
Een kruik en een vaas van meerkleurig aardewerk met een decor van bloeiende takken, ‘Unia’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 15 & 19 cmEstimate: € 25 / 30 -
#26Faïencerie René Dubois, Mons
Een lot meerkleurig aardewerk met meerkleurig en verguld bloemendecor, bestaande uit een grote en een kleine schenkkan, een schaaltje, een eivormig vaasje en een asbak. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 36 cmEstimate: € 35 / 40 -
#58Céramique Montoise
Een jenevervaatje van meerkleurig aardewerk in de stijl van Gouda. Op staander en met zes borreltjes. Zonder kraantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. l: 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#66Royal Zuid-Holland, Gouda
Een lot meerkleurig plateel, bestaande uit een schaaltje, een vaasje en twee kleine jardinières. Decor ‘Fanny’. Onderaan gemerkt. Vaasje gerestaureerd en met schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 17 cmEstimate: € 40 / 45 -
#12Zenith, Gouda
Een lot blauw en wit plateel, bestaande uit een jeneverkruik, een tabakspot met messingen deksel, een lampvoet, een vaasje, een zoutbakje en een sierbordje. Bijgevoegd zes kleine bordjes, een asbakje, een kommetje en een zoutstrooiertje in de vorm van een molen van rood op wit aardewerk. Allen gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#34Royal Zuid-Holland
Een lot meerkleurig plateel van Gouda, bestaande uit een schenkkan, twee verschillende vazen, een kleine jardinière, een dekseldoosje en een tabakspot.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 - 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#157Céramique de Bruxelles
Een bolle lampvoet met meerrkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 14 cm -
#94Dubois, Bouffioulx
Vijf kannetjes van geglazuurd steengoed, versierd met een Franse lelie. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 19 cmEstimate: € 30 / 40