Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.
Dim. h: 26 cm
SKU: 0202210297.
Category: Glaswerk.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #71

    Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.

    Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #674

    Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.

    Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #443

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #641

    Een gekleurd Maltees glazen sierstuk. Onderaan gesigneerd.

    Un ornement en verre maltais coloré. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #652

    Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.

    Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #329

    Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #698

    Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.

    Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #232

    Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een vlinder.

    Un vitrail représentant un papillon.
    No longer available
    Dim. 58 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #367

    Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.

    Un vase Art Déco en verre ambré satiné.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #361

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #658

    Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.

    Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #58

    “Naakte vrouwen”. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar werk van Santini. Italië.

    Femmes nues . Deux sculptures en plastique multicolore d'après l'oeuvre de Santini. Italie.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 30 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #608

    Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.

    Un masque africain en bois avec tresse et cheveux.
    No longer available
    Dim. l: 37 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #72

    Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.

    Un miroir dans un cadre doré. Epoque Empire. Original.
    No longer available
    Dim. 73 x 54 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #273

    Een set van één dubbele en twee enkele personages van meerkleurig biscuit. Begin XXe eeuw. Eén vinger manco.

    Un ensemble d'un double et de deux personnages simples de biscuit multicolore. Début du XXe siècle. Un doigt manquant.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #11

    Een art nouveau tinnen siermand, versierd met bloemen in reliëf. Bijgevoegd een verzilverd metalen tafelschuier met blik.

    Un panier décoratif Art Nouveau en étain, décoré de fleurs en relief. Inclus un couvercle de table en métal argenté avec étain.
    No longer available
    Dim. Ø: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #256

    Een eikenhouten commode met vier laden, de bovenste met uitsprong. Engeland, XIXde eeuw.

    Commode en chêne à quatre tiroirs, le haut avec une saillie. Angleterre, XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 87 x 88 x 48 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #194

    Een verguld houten trumeau in Lodewijk XVI-stijl. De kuif versierd met vogels en bloemen.

    Trumeau en bois doré de style Louis XVI. Coiffe aux oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. 168 x 83 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #173

    “Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.

    Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #356

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 165 x 106 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #204

    Een Venetiaanse luchter met verlichting in de coupe en versierd met glazen bladeren. Een blad manco.

    Un lustre vénitien avec éclairage en coupe et décoré de feuilles de verre. Une feuille manquante.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #250

    Een 18 K roze gouden armband bezet met briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 2,02 ct.

    Un bracelet en or rose 18 carats serti de diamants d'un poids combiné de + - 2,02 ct.
    No longer available
    Dim. 7 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #303
    Flygsfors

    “Coquille”. Een designcoupe van roze kristal naar ontwerp van Paul Kedelv. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘59.

    " Coquille ". Une coupe design en cristal rose dessinée par Paul Kedelv. Signée et datée en bas '59
    No longer available
    Dim. b: 42 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More