Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

Een bolle vaas van zalmroze Booms glas met vergulde versiering.

Un vase rond en verre de Boom rose saumon à décor doré.
Dim. h: 26 cm
SKU: 0202210297.
Category: Glaswerk.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #698

    Een designschaal van kleurloos glas op messingen voet.

    Une coupe design en verre incolore sur une base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #71

    Een vaas van rookbruin Italiaans glas met een modernistisch blauw reliëfdecor.

    Un vase en verre italien brun fumée avec un décor moderniste en relief bleu.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #658

    Een glaspasta vaas, versierd met een hagedis in reliëf. Gemerkt ‘Daum, Nancy’. Vermoedelijk kopie.

    Un vase en pâte de verre décoré d'un lézard en relief. Marqué Daum.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #361

    Een vis van blauw, wit en kleurloos Muranoglas.

    Un poisson en verre de Murano bleu, blanc et incolore.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #652

    Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.

    Un vase en verre de Murano rouge avec un décor millefiori multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #367

    Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.

    Un vase Art Déco en verre ambré satiné.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #232

    Een glas-in-loodraam met een voorstelling van een vlinder.

    Un vitrail représentant un papillon.
    No longer available
    Dim. 58 x 63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329

    Een pique-fleur van geslepen kleurloos kristal. Bijgevoegd een kleine bonbonnière van groen glas. Beide vermoedelijk Val St. Lambert, maar niet gemerkt.

    Une pique-fleur de cristal incolore taillé. Comprend une petite bonbonnière de verre vert. Les deux vraisemblablement Val St. Lambert, mais non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 17 & 8,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #443

    Een gekleurd Venetiaans glazen cobra.

    Un cobra de verre vénitien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #674

    Twee milieu-de-tables met geslepen glazen coupes in verzilverd metalen montuur, waarbij één in barokke stijl en één in art-nouveaustijl.

    Deux milieu-de-table avec des coupes en verre taillé dans un cadre en métal argenté, une de style baroque et une de style Art nouveau.
    No longer available
    Dim. b: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #641

    Een gekleurd Maltees glazen sierstuk. Onderaan gesigneerd.

    Un ornement en verre maltais coloré. Signé en bas.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #446

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Un tapis oriental en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 235 x 178 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #650

    4 gouden munten van 50 Ecu. Au 900/1000. België 1987. Beeldenaar van Karel De Grote.

    4 pièces d'or de 50 Ecu. Au 900/1000. Belgique 1987. Sculpteur de Karel De Grote.
    No longer available
    Dim. 69,12 g
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #349
    Jan Cels

    “Veenlandschap”. Olieverf op doek (achter glas). Gesigneerd.

    Paysage de fagne . Huile sur toile (sous verre). Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #84

    Een ovale spiegel in rechthoekige vergulde lijst, versierd met bloemenguirlandes.

    Un miroir ovale dans un cadre rectangulaire doré, décoré de guirlandes de fleurs.
    No longer available
    Dim. 66 x 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #311

    Een paar hoornvazen en een klein vaasje met handvatten van Brussels porselein met vergulde decors. Eén met randschilfer en één met haarscheur.

    Une paire de vases en corne et un petit vase à anses en porcelaine de Bruxelles à décorations dorées. Un avec un éclat sur le bord et un avec un cheveu.
    No longer available
    Dim. h: 15 & 27 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #424
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    “Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘62.

    “Nu féminin”. Aquarelle sur papier. Monogrammeé et datée ‘62.
    No longer available
    Dim. 26 x 19 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #318
    Val St. Lambert

    Twee verschillende vaasjes en een asbak van geslepen roze en kleurloos kristal. Gemerkt met etiket, maar niet gegraveerd onderaan.

    Deux vases différents et un cendrier en cristal rose taillé et incolore. Marqués avec une étiquette, mais pas gravés en bas.
    No longer available
    Dim. h: 4, 17 & 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #548

    Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.

    Deux masques africains en bois différents.
    No longer available
    Dim. h: 27 & 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #370

    1 gouden ring (18 K) met ajourwerk met een munt van 5 Soles. Au 22 K. Peru, omstr. 1960.

    1 bague en or (18 K) avec dentelle avec une pièce de 5 semelles. Au 22 K. Pérou, vers 1960.
    No longer available
    Dim. 9,62 g
    Estimate: € 400 / 500
  • Sulac (Lucien Calus)

    “Vis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Poisson . Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #184

    Een grote verguld houten schouwspiegel in Lodewijk XV-stijl met rocailles in de kuif.

    Trumeau en bois doré de style Louis XV coiffé de rocailles.
    No longer available
    Dim. 173 x 89 cm
    Estimate: € 240 / 280
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More