Other lots in this auction
-
#656Een uit hout gesculpteerd Tibetaans theetafeltje met floraal decor en vergulde details.
A wooden carved Tibetan tea table with floral decoration and gilded details.No longer availableDim. 42 x 84 x 41,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#541Raymond De Meester De BetzenbroeckPeriod: 1904 - 1995“Mouflon”, een groot bronzen beeld van een dikhoornschaap op een rots. Gesigneerd Raymond De Meester.
"Mouflon," a large bronze sculpture of a mouflon sheep on a rock. Signed by Raymond De Meester.No longer availableDim. 61 x 47 x 16 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#48Casterman Sokal“Een onderzoek van inspecteur Canardo”. Een lot van 5 strips door Sokal. Hardcover, uitgeverij Casterman.
"An investigation by Inspector Canardo". A lot of 5 comics by Sokal. Hardcover, publisher Casterman.No longer availableEstimate: € 75 / 125 -
#119Ludo LaaglandPeriod: 1923-2006“Winterlandschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape with farm". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 28 x 38 cmEstimate: € 150 / 200 -
#700Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met diamanten princess cut met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.
A pair of 18 kt white gold earrings set with princes-cut diamonds weighing approximately 1.28 ct in total.No longer availableDim. 7,63 gEstimate: € 900 / 1000 -
#263Een groot groengepatineerd metalen beeld van een Canadese kraanvogel.
A large green-patinated metal sculpture of a Canadian crane.No longer availableDim. h 149 cmEstimate: € 120 / 180 -
#604Booths "Old Dutch"Engels porseleinen servies, volledig voor 12 personen., versierd met kleurrijke bloemenmotieven in een traditionele stijl.
English porcelain dinnerware set, complete for 12 persons, decorated with colorful floral motifs in a traditional style.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#750Artis-HistoriaEen lot van 21 diverse Artis Historia boeken met hoofdzakelijk natuurkundig thema.
A lot of 21 assorted Artis Historia books mainly focused on science and nature themes.No longer availableEstimate: € 30 / 60 -
#436Een handgeknoopte loper, made in Iran.
A hand-knotted runner, made in Iran.No longer availableDim. 300 x 83 cmEstimate: € 80 / 120 -
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#82Paul Schouten“Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 56 x 86 cmEstimate: € 100 / 200 -
#253Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.
A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.No longer availableDim. 45,5 & 42,5 cmEstimate: € 300 / 400

