#368StaffordshireEen paar porseleinen craquellé Staffordshire hondjes. Onderaan gemerkt met #-teken.
A pair of porcelain craquelé Staffordshire dogs. Marked with a # sign at the bottom.No longer availableDim. 29,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#345Een set koffielepels in bijhorend kistje, gemerkt Hollands zilver.
#540Een lange parelhalssnoer met 18 karaats geelgouden slot.
#158Een Etruskisch bronzen kruikje met beeldje versierd. Bodemvondst.
#716Een salontafel in beukenhout met een glazen blad en cannage.
#227Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.
#223Een hofdegen met diverse versieringen.
A court sword with various decorations.No longer availableDim. 95 cmEstimate: € 150 / 250