Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bomscherf sculptuur, WOI of II.

Een bomscherf sculptuur, WOI of II.

A shrapnel sculpture, WWI or II.
Dim. 30 cm
SKU: 2708240651.
Categories: Beeld, ijzer.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #651
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #535
    Favaretto & Partners Estel

    “Model Podium”. Een paar lederen design arm fauteuils met halve maan vorm en gespleten rug. Ontwerp door Favaretto & Partners voor Estel.

    "Model Podium". A pair of leather design armchairs with half-moon shape and split back. Designed by Favaretto & Partners for Estel.
    No longer available
    Dim. 79 x 56 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #626

    Een vergulde muurconsole in kunststof met spiegelblad en houten poten.

    A gilded wall console in plastic with mirrored top and wooden legs.
    No longer available
    Dim. 82 x 120 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215

    Een paar Italiaanse Corcesca speren met kruisvormige punt.

    A pair of Italian Corcesca spears with cross-shaped points.
    No longer available
    Dim. 199 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #509
    Hager Wiesner

    Een lot van 6 stapelstoelen met gechromeerd metalen frame, gestoffeerde zitting en houten armleuning. Gemerkt.

    A set of 6 stacking chairs with chromed metal frame, upholstered seat, and wooden armrests. Marked.
    No longer available
    Dim. 81 x 55 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #608

    Een langwerpige hallantaarn in metaal en geslepen glas. 2 ruitjes zijn gebarsten.

    An elongated hall lantern in metal and cut glass. 2 panes are cracked.
    No longer available
    Dim. h 123 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #261
    Nicolas Cadaix
    Period: 1840 - 1895

    “Femme à La Cruche”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    "Woman with the Pitcher". A patinated bronze sculpture. Signed.
    No longer available
    Dim. h 66 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #514

    Een lot van 6 moderne vergaderarmstoelen met gechromeerd metalen frame en kunststoffen zitting.

    A lot of 6 modern meeting armchairs with chrome metal frame and plastic seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 53 x 63 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #623

    Een lot van 2 vrouwelijke etalagepoppen op voet.

    A lot of 2 female mannequins on stands.
    No longer available
    Dim. h 168 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #605
    Lammhults Quickly

    Een set van 5 design gelamineerd berkenhouten vouwtafels met gechromeerde poten, op bijpassende trolley.

    A set of 5 design laminated birch wood folding tables with chrome legs, on accompanying trolley.
    No longer available
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #577

    Een meerkleurig aardewerken beeld van een olifant.

    A multicolored terracotta sculpture of an elephant.
    No longer available
    Dim. 48 x 54 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249

    Een mitrailleurstand van een Vickers machinegeweer, WOI, Engels. Verstelbaar in hoogte.

    A machine gun stand for a Vickers machine gun, WWI, English. Adjustable in height.
    No longer available
    Dim. 60x65x130 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #606

    Een set van 2 vierkante metalen salontafels met glazen bladen in de stijl van Belgo-Chrom. Ca. 1990.

    A set of 2 square metal coffee tables with glass tops in the style of Belgo-Chrom. Circa 1990.
    No longer available
    Dim. 52.5 x 60.5 x 60.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    ‘Mozes met hoorns’. Een bronzen beeld naar de Mozes door Michelangelo gemaakt voor de tombe van Paus Julius II. Door een verkeerde vertaling van de Hebreeuwse tekst uit het Oude Testament heeft Mozes hoornen gekregen i.p.v. lichtstralen.

    ‘Moses with Horns’. A bronze sculpture inspired by Michelangelo's Moses for the tomb of Pope Julius II. Due to a mistranslation of the Hebrew text from the Old Testament, Moses is depicted with horns instead of rays of light.
    No longer available
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #255
    Mattheo Grassi

    Een set van 6 design stoelen, model MG5 van Mattheo Grassi, ca 1985. Eén steunbeugel onderaan ontbreekt.

    A set of 6 designer chairs, model MG5 by Mattheo Grassi, circa 1985. One support brace at the bottom missing.
    No longer available
    Dim. 79 x 6+0 x 55 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #257
    Jef Jacobs
    Period: 1905-1979

    “Christus”. Een plaasteren buste met gestileerd gelaat.

    "Christ". A plaster bust with a stylized face.
    No longer available
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #563

    Een groot staand verguld houten Boeddha beeld.

    A large standing gilded wooden Buddha statue.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #603

    ‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.

    'The lady with the pigeons', a polychrome Art Deco sculpture in zamak on a marble base, a small piece of the marble is missing.
    No longer available
    Dim. 31 x 28 x 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #205

    Een lot van een Italiaanse speer en hellebaard in Zwitserse Garde stijl. 1 met speerpunt en 1 met lange punt en halfmaanvormig mes.

    A lot of an Italian spear and halberd in Swiss Guard style. 1 with spear point and 1 with long point and crescent-shaped blade.
    No longer available
    Dim. 234 & 224 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #628

    Een vintage oranje-bruine stalamp met metalen arm en gecraquelleerd glazen kap.

    A vintage orange-brown stable lamp with metal arm and crackle glass shade.
    No longer available
    Dim. 144 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    “Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.

    “Horse by a fence”. Patinated bronze figure after Pierre-Jules Mène.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 x 13 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #253

    Een set van 2 gietijzeren beelden; een geklede rat en konijn met een roestige patina.

    A pair of 2 cast iron sculptures; a clothed rat and rabbit with a rusty patina.
    No longer available
    Dim. 45,5 & 42,5 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #242

    “Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.

    "Stallion." A sculpture made of zamak with brown patina on a black marble pedestal. Inspired by the work of P. J. Mène. Pedestal damaged.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #562

    “L’Accolade”. Een bronzen groep op marmeren sokkel naar een werk van P. J. Mene.

    "L’Accolade". A bronze group on a marble pedestal, after a work by P. J. Mene.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 26 cm
    Estimate: € 850 / 900
  • #196

    “Naakt in jarretels”. Een bronzen beeld in de geest van de jaren ‘20. Draagt monogram M”.

    "Nude in garters". A bronze sculpture in the spirit of the 1920s. Bearing the monogram "M".
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 300 / 400

Other lots in this auction

  • #459
    A. Van Gijsch

    “Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd ‘Van Gijsch A.’.

    "Boszicht", a painting, oil on canvas, signed 'Van Gijsch A.'
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #175
    Frank Rudolf

    Een paar zilveren kandelaars met een jonkheer in de voet verwerkt. Gemerkt met een Diana hoofdje in een bloemvormig poinçon zijnde vanaf 1876 en makers-merk een gevleugelde hamer, Frank Rudolf, actief van 1882 tot 1914 als zilversmid in Wenen, Oostenrijk.

    A pair of silver candlesticks with a nobleman incorporated in the foot. Marked with a Diana head in a flower-shaped hallmark from 1876, and maker's mark of a winged hammer, Frank Rudolf, active as a silversmith in Vienna, Austria from 1882 to 1914.
    No longer available
    Dim. h 57 cm 4565 gram
    Estimate: € 4000 / 5000
  • #341
    Marc Sleen

    “De avonturen van Nero en Co”, een lot van 3 Nero albums met originele schets, gesigneerd door Marc Sleen. ‘De groene patreel’, Het knalgele koffertje’ en ‘De daverende Pitteleer’.

    "The adventures of Nero and Co", a lot of 3 Nero albums with original sketch, signed by Marc Sleen. 'The green patreel', 'The bright yellow suitcase', and 'The resounding Pitteleer'.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #82
    Paul Schouten

    “Boswegel met figuur”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Forest path with figure". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 56 x 86 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #680

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,28 ct.

    A pair of 18kt white gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 1.28 ct.
    No longer available
    Dim. 6,02 g
    Estimate: € 1250 / 1350
  • #5

    Zes verschillende borstels van zilver. Gemerkt, Birmingham.

    Six different silver brushes. Marked, Birmingham.
    No longer available
    Dim. L: 24,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #310
    Rado

    Een herenhorloge model ‘Ceramica’ - DiaStar in originele doos. 02677444.

    A men's watch model 'Ceramica' - DiaStar in original box. 02677444.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #59

    “Gekruisigden”, een modernistisch werk in gemengde techniek met in reliëf 3 gekruisigde personen waaronder centraal Jezus Christus. Niet gesigneerd.

    "Crucified", a modernist piece in mixed media featuring in relief 3 crucified figures, with Jesus Christ in the center. Not signed.
    No longer available
    Dim. 54 x 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #102
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Velderijen met koeien en beek”. Een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd 1923. In massief eiken kader.

    "Meadows with cows and stream." A painting, oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated 1923. In solid oak frame.
    No longer available
    Dim. 68.5 x 53.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #62
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Zicht op Antwerpen van op Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "View of Antwerp from the Left Bank". An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30.5 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363
    Marpa

    Een houten banjoline, gemerkt Marpa. Verso ingelegde houttekening met romantisch tafereel.

    A wooden banjoline, marked Marpa. On the back, an inlaid wood drawing with a romantic scene.
    No longer available
    Dim. 61 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More