#17Twee kandelaars uit speksteen, tin en kunstbrons. Vemoedelijk ‘30.
#210Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#67CapodimonteEen lot van 3 beelden in kunststof, allen gemerkt Florence, Capo Di Monte bestaande uit een jongen die een kar trekt met daarin 3 meisjes, een meisje op een schommel met een jongen tege de boom leunend en een jongen op een step.
A lot of 3 plastic statues, all marked Florence, Capo Di Monte, consisting of a boy pulling a cart containing 3 girls, a girl on a swing with a boy leaning against the tree and a boy on a scooter.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#266Een paar blanc de Chine beeldjes.
#36Een wit aardewerken vaas op voetstuk.
#205Luchter van messing en kristal.
#257Een mid-century wandlampje met vergulde elementen en 2 lichtpunten.
A mid century wall light with gilt elements and two light points.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 20cmEstimate: € 30 / 60 -
#153‘La Source’, een zamakken beeld, Par Anfrie, handtekening in de voet.
'La Source', a zamak sculpture, Par Anfrie, signature in the base.No longer availableOnline onlyDim. h 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#60Maria Innocentia HummelEen lot van 2 Hummeltjes, nr 56 B, meisje in boom en 56 A, jongen in boom (1 takje afgebroken/ontbreekt). Periode 1972-1979.
A lot of 2 Hummel figurines, no. 56 B, girl in tree and 56 A, boy in tree (1 branch broken off/missing). Period 1972-1979.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40 -
#254Een miniatuur portret in ovalen kadertje.
A miniature portrait in oval frame.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
A Chinese porcelain vase with a flattened body. Polychrome decor with flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 80 / 120