#368
Een grote vintage groen geglazuurd aardewerken vaas.
A large vintage green glazed earthenware vase. -
#397
“Zittend naakt”, een beeld van een jong meisje in albast, niet gesigneerd.
"Sitting nude", a sculpture of a young girl in alabaster, unsigned. -
#481
Een set van 2 Japanse bronzen vazen met draken in het reliëf, Meiji periode, dragen stempels vermoedelijk Yoshimasa, laat 19e, vroeg 20ste eeuws.
#182
“Edelman overschouwt de soldaten”, een rond 19e eeuws schilderij, olieverf op doek in een ronde massief eikenhouten kader. Niet gesigneerd.
#110
#591
Een paar antieke drageoirs geslepen kleurloos kristal.
A pair of antique cut colorless crystal drageoirs. -
#407
Een paar koperen kandelaars, eind 19e eeuw.
A pair of copper candlesticks, late 19th century. -
#312L Moens
“Hoevezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#28
Een houten veldezel met materiaalkoffertje.
A wooden field easel with material case. -
#27
Een vintage Italiaanse staande asbak met emaille en chroom.
A vintage Italian floor standing ashtray with enamel and chrome. -
#54
Een antiek houten handwaaier met floraal decor en Chinese lak. Eind 18e eeuw.
#298Val Saint Lambert
Een vaas in kristal, rood in de massa gekleurd, onderaan gemerkt Val Saint Lambert.
A crystal vase, colored red in the mass, marked Val Saint Lambert at the bottom.