Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een bord en een schotel van Delfts aardewerk, waarbij één recent pauwstaartbord met gele rand, gemerkt van De Clauw. De schotel uit de XVIIIde eeuw met randschade en een oude herstelling met ijzeren nieten.

Een bord en een schotel van Delfts aardewerk, waarbij één recent pauwstaartbord met gele rand, gemerkt van De Clauw. De schotel uit de XVIIIde eeuw met randschade en een oude herstelling met ijzeren nieten.

Une assiette et un plat en faïence de Delft, l’assiette récente à décor à l’éventail marquée De Clauw, le plat du XVIIIe siècle aux dégâts au rebord et avec une réparation ancienne aux agrafes en fer.
Online only
Dim. Ø: 23 & 35 cm
SKU: 2104200181.
Categories: Aardewerk, XIXe eeuw, XVIIIe eeuw.
Auction day: 6 May 2020 19:40
Catalogue #181
Estimate: € 45 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #338

    Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.

    Deux assiettes en faïence de France, décors polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #347

    Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.

    Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #96
    Marie Rosalie Bertaud

    Een paar XVIIIe eeuwse gravures naar werken van Vernet.

    Une paire de gravures du XVIIIème siècle d’après des oeuvres par Vernet.
    No longer available
    Online only
    Dim. 58,5 x 48 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #8

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met bloemendecor. Onderaan gemerkt van de Porseleynen Fles. Met certificaat. Zeer kleine restauratie aan de kraag.

    Un grand vase à couvercle en faïence polychrome, décor de fleurs. Marque sous la base, Porseleynen Fles. Avec certificat. Toute petite restauration au col.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #188

    “Herder met doedelzak” & “Vrouw met kruik”. Twee beeldjes van gepolychromeerd terracotta.

    “Berger et cornemuse” et “Femme avec une cruche”. Deux statuettes en terre cuite polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #314

    “Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.

    ”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 28 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #108
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #328

    Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.

    Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #175

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee siervaasjes, versierd met XVIIIe eeuwse personages in hoogreliëf.

    Une garniture de cheminée en trois pièces, comprenant une pendule et deux petits vases, décoration de personnages du XVIIIème siècle en haut-relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd Belgisch aardewerk.

    Vase en faïence polychrome belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #228

    Twee verschillende schotels van Delfts aardewerk, resp. met een blauw en wit en een meerkleurig decor. Het eerste XIXe eeuw, het andere XVIIIe en gerestaureerd.

    Deux plats différents en faïence de Delft blanche et bleu, décor polychrome. La première du XIXième siècle, la deuxième du XVIIIième siècle et restaurée.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 36 & 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #383
    Jean Moisy
    Period: 1714 - 1782

    Een pendule van hout en verguld brons in rococostijl. De wijzerplaat met geëmailleerde cijfers op verguld messing. Later bekleed met blauw kunstleder. Bovenkant manco. Met slinger en sleutel.

    Une pendule en bois et bronze doré, sryle Rococo. Le cadran est en laiton doré, les chiffres en émail. Le revêtement a été ajouté ultérieurement, du cuir simili bleu. La partie supérieure est manquante. Avec balancier et clé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #185

    Een driedelig schouwstel van meerkleurig aardewerk, bestaande uit een pendule en twee vazen, gedecoreerd met een Hollands gezin.

    Une garniture de cheminée en faïence polychrome, comprenant une pendule et deux vases, décoration d’une famille hollandaise.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #331

    Een kolompendule van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk. Napoleon III.

    Une pendule colonne en bois laqué noir, décorations d’incrustations. Napoléon III.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #170

    Een paar borden van meerkleurig Straatsburgs aardewerk,versierd met decors van rozen. Beide met haarscheur in de vleugel.

    Deux assiettes en faïence de Strasbourg polychromes, décorations de roses.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #265

    Een merkwaardig inktpotje van Parijs/Brussels porselein met koperen deksel en voet. XIXe eeuw. Porselein onder het dekseltje beschadigd. Merkjes onderaan.

    Un encrier remarquable en porcelaine de Paris/Bruxelles, couvercle et pied en cuivre. Dégât au couvercle. Marques à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #307

    Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

    Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #325

    Een paar XVIIIe eeuwse bronzen schijfkandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze, XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #287

    Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.

    Un petit chien en faïence à glaçure beige.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #398

    Een paar gedreven roodkoperen kandelaars in Adamstijl. Vroeg XIXe eeuw.

    Une paire de candélabres en cuivre repoussé rouge, style Adam. Début XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288

    Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met voet, monturen en deksel van gedreven koper. Mogelijk Perzisch.

    Un vase à couvercle en faïence polychrome sur pied au montures et couvercle en cuivre repoussé. Probablement Perse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #235

    Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.

    Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 10, 16 & 27 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #375

    Een engeltje van gepatineerd hout. Vroeg XVIIIe eeuw. Op sokkel.

    Un petit ange en bois patiné. Début XVIIIème siècle. Sur socle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #390

    Een driedelig kaststel van Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee balustervazen en een dekselvaas, versierd met een decor van krijgers, met draakvormige handvatten en de dekselvaas getooid met een Fo-hond. Beschadigingen en restauraties. Twee stukken gemerkt. Verschillende letsels.

    Garniture de cabinet trois pièces en faïence de Satsuma comprenant deux base balustres et un vase couvert décorés de guerriers. Anses en forme de dragons et couvercle surmonté d’un chien de pho. Dégâts et restaurations. Deux pièces avec marque sous la base. Plusieurs dégats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 100 / 200

Other lots in this auction

  • #362
    Joseph Verner
    Period: 1923-1991

    “Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #309

    Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.

    Un fragment d’un paysage romantique. Huile sur panneau. XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 26 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #119
    M. Roelofs

    “Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 41 x 58 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #342
    Leon Brunin
    Period: 1861-1949

    “La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.

    ”La lecture interrompue”. Une eau-forte. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 20,5.
    Estimate: € 30 / 40
  • #251

    Een glazen wijnkoeler met gegraveerd decor en onderen met schenkdop. In smeedijzeren staander.

    Rafraîchissoir en verre à décor gravé. Dans un support en fer forgé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #336

    Twee vliegenwaaiers van paardenhaar met gedraaid houten handvat.

    Deux chasse-mouche en cheveux de cheval avec manche en bois tourné.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #186
    M. Morre

    “Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 31
    Estimate: € 20 / 30
  • #110
    Frans Roosemaele

    “Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    ”Portrait”. Fusain sur papier. Signé et daté 1975.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #34

    Een bonbonnière van geslepen kristal.

    Bonbonnière en cristal taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #38

    Olielamp van Frans aardewerk met glazen lampenkap en koperen montuur. Op elektriciteit.

    Une lampe à huile en faïence française avec abat jour en verre et montures en cuivre. Montée à l'électricité.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #316

    Een lot van drie oude houten lokeenden. We voegen er een eend van gepolychromeerd plaatmetaal aan toe.

    Trois canards appâts anciens en bois. Nous ajoutons un canard en tôle polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 25 - 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #332
    Ingrid Brullemans

    “Bloemenvaas met rozen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd ‘93.

    ”Vase à fleurs et roses”. Huile sur toile. Signée et datée ‘93.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Online Only kunst- & antiekveiling 6 mei 2020 - Volledig 400 loten

Wegens technische problemen is de veiling nog verlengt naar 19.40 / The auction has been extended to 19.40 because of technical issues.


Op 6 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu
On mei 6th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

6 May 2020 19:40

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 6 May 2020 19:40

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More