Similar lots by type
-
#235Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.
Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.No longer availableOnline onlyDim. 12 à 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#244Paul SerstéEen lot van 2 kinderhoofdjes waarvan een houten beeldje gesigneerd Patrick op sokkel en een terracotta hoofdje getekend P Sersté, Belgium, eveneens op sokkel.
A lot of 2 child's heads, one wooden sculpture signed Patrick on a pedestal, and a terracotta head signed P Sersté, Belgium, also on a pedestal.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#18Flora Plateel, GoudaEen Hollands Gouda handgeschilderd aardewerken vaasje. Onderaan gemerkt “Flora Plateel”, model 924.
A Dutch Gouda hand-painted earthenware vase. Marked "Flora Plateel" at the bottom, model 924.No longer availableOnline onlyDim. 15cmEstimate: € 30 / 60 -
#3Bay KeramikEen vintage keramische vaas, Bay-keramik, West-Germany.
A vintage ceramic vase, Bay-keramik, West-Germany.No longer availableOnline onlyDim. h 20 x Ø 9 cmEstimate: € 10 / 15 -
#133Een set van 2 vintage aardewerken vazen/schenkkannen, de ene met geometrisch patroon gemerkt Merkelbach Goebel salzglasur, de andere draagt het monogram WK.
A set of 2 vintage earthenware vases/pitchers, one with a geometric pattern marked Merkelbach Goebel salzglasur, the other bears the monogram WK.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 20 / 30 -
#234Val Saint LambertTwee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.
Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#199Een gevarieerd lot bestaande uit: een zwarte W. Germany vaas, een blauw porseleinen vaasje, een roze opaline vaasje, een kobaltblauwe bonbonniere, een speldenhouder, een oud boekje, een speculoosplankje en een biscuit wijwatervat met de beeltenis van een engel waarvan de vingers van 1 hand afgebroken zijn.
A mixed lot consisting of: a black W. Germany vase, a blue porcelain vase, a pink opaline vase, a cobalt blue bonbonniere, a pin cushion, an old booklet, a speculoos baking mold, and a bisque holy water font featuring an angel with broken fingers on one hand.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cm (wijwatervat)Estimate: € 20 / 30 -
#87Een lot van 6 porselein varia. Bestaande uit een theekannetje, kopje, potje en enkele schoteltjes.
A lot of 6 porcelain variations. Consisting of a teapot, cup, pot, and several saucers.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35 -
#22Een 19e eeuws bord met een floraal decor en een veer, heeft een haarlijnscheur aan de rand.
A 19th-century plate with floral decoration and a feather, has a hairline crack on the edge.No longer availableOnline onlyDim. Ø 30 cmEstimate: € 10 / 20 -
#251MoustierEen siercoupe van veelkleurig aardewerk met een vrouw in klederdracht op het plat. XIXde eeuw. We voegen er een dito jonger bord aan toe met het opschrift “Liberté, Egalité, Fraternité”, onderaan gesigneerd.
Une coupe décorative en faïence multicolore avec une femme en costume traditionnel sur l'étagère. XIXème siècle. On rajoute une assiette idem plus jeune avec l'inscription « Liberté, Egalité, Fraternité », signée en bas.No longer availableOnline onlyDim. H. 22,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#81Een lot van 6 Japans Imari porseleinen borden met divers decor.
A set of 6 Japanese Imari porcelain plates with various designs.No longer availableOnline onlyDim. Ø21,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#89Een lot antiek aardewerken tegels.
A lot of antique ceramics tiles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#23A. Camos, ValaurisEen aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.
An earthenware decorative dish with a multi-coloured decor of a fish. Hairline crack.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#2Een terracotta beeldje van een zittend meisje, getekend Geert Kunen.
A terracotta statue of a sitting girl, signed Geert Kunen.No longer availableOnline onlyDim. h 16 cmEstimate: € 5 / 10 -
#50Een geglazuurde majolica cache-pot met een decor van bloemen, ca 1900. Heeft een haarlijnscheurtje aan de boord en kleine schilferschade.
A glazed majolica cache-pot with a floral decor, circa 1900. Has a hairline crack on the rim and minor chipping.No longer availableOnline onlyDim. h 39 x Ø 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#83Een lot van 7 blauw-wit porseleinen borden met divers decor.
A set of 7 blue and white porcelain plates with various decorations.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 35 / 45 -
#259Een Mediterraan schotelverwarmer in aardewerk .
A Mediterranean dishwarmer in earthenware.No longer availableOnline onlyDim. h 11 , diam 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
#246T. G. Green & Co.“Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableOnline onlyDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#185Een Chinese Satsuma vaas, meerkleurig met vergulde handvaten, floraal decor en vogels versierd. Onderaan gemerkt.
A Chinese Satsuma vase, multicolored with gilded handles, adorned with floral decor and birds. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 59cmEstimate: € 40 / 60 -
#78Een lot van 6 Aziatisch porseleinen borden, gemengd decor.
A lot of 6 Asian porcelain plates, mixed design.No longer availableOnline onlyDim. Ø25cmEstimate: € 30 / 35 -
#162Een lot van 2 Chinese Satsuma vazen met divers decor. 1 met opening boven en onderaan, vermoedelijk als staande lamp deco.
A lot of 2 Chinese Satsuma vases with assorted decorations. 1 with opening at the top and bottom, possibly for use as a standing lamp decoration.No longer availableOnline onlyDim. 47 & 41cmEstimate: € 20 / 40 -
#178May ClaerhoutEen aardewerken wandsculptuur, gesigneerd.
A terracotta wall sculpture, signed.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20cmEstimate: € 40 / 50 -
#182Een zwart olielampje van steengoed en een roze metalen mand.
A black earthenware oil lamp and a rose metal basket.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#68Een lot van 5 gebundelde medische naslagwerken in het Frans, 1950/51.
A lot of 5 bundled medical reference books in French, 1950/51.No longer availableOnline onlyDim. 6 x 35 x 26 cmEstimate: € 10 / 20 -
#127FaïencerieEen lot van 15 aardewerken sierborden, beschilderd met diverse taferelen.
A lot of 15 earthenware decorative plates, painted with various scenes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 75 / 125 -
#57Capo di MonteEen set van 2 kunststof beelden voorstellend een jongen en een meisje. G. Armani, Capo Di Monte.
A set of 2 plastic sculptures depicting a boy and a girl. G. Armani, Capo Di Monte.No longer availableOnline onlyDim. h 37 cmEstimate: € 15 / 25 -
#113Een polychrome vaas van Chinees porselein met decor van figuren en bloemen.
A polychrome vase of Chinese porcelain with decorations of figures and flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 33,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#242BergenEen porseleinen vaasje van plateelwerk.
A porcelain faience vase.No longer availableOnline onlyDim. 12cmEstimate: € 40 / 60 -
#26Een paar Indonesisch gesculpteerde houten muurlepel en vork. Schade aan vork.
A pair of Indonesian wood carved wall spoon and fork. Damage to fork section.No longer availableOnline onlyDim. 53cmEstimate: € 30 / 35 -
#123Een lot Chinees porselein, bestaande uit een grote vaas, een klein vaasje, een bloempot en een sierbord. Bijgevoegd een Satsuma stijl sierbord. Allen meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor en onderaan gemerkt.
A lot of Chinese porcelain, consisting of a large vase, a small vase, a flowerpot, and a decorative plate. Attached is a plate in the Satsuma style. All decorated in multiple colors with various scenes in the design and marked at the bottom.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#287Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Clown”. Een plaasteren reliëf met goudkleurig patina. Op acht exemplaren.
"Clown". A plaster relief with gold-coloured patina. On eight copies.No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#151RoemerEen lot van 10 vintage Roemer wijnglazen met groen geribbelde voet.
A set of 10 vintage Roemer wine glasses with green ribbed stems.No longer availableOnline onlyDim. 13,5cmEstimate: € 60 / 90 -
#240Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyDim. h: 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#107Een lot van 6 Afrikaanse beeldjes.
A lot of 6 African figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
#152Een lot divers archeologische bodemvondsten.
A lot of various archeological ground finds.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 40



