#2
Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
#66De Bruyn
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Aquarelle et encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Dim. 34 x 26 cmEstimate: € 30/50 -
#41
Een trompe-l’oeuil voorzet, opgebouwd uit antieke boekenruggen.
#111
Een gesculpteerd ivoren Christus. XIXe eeuw.
Un Christ en ivoire sculpté. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 20 cmEstimate: € 80/120 -
#192
#131
Een grote vol messingen kandelaar met een Habsburgse adelaar.
Un grand candélabre en laiton plein à décoration d’un aigle de Habsbourg.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. H. 57 cmEstimate: € 40/80 -
#20
Een rieten picknickmand.
#60
Een houten wandvitrine voor zakhorloges.
#194
Een luchtertje met vijf lichtpunten. Omstreeks 1960.
#168
Een dekselpot van meerkleurig Japans porselein met een handgeschilderd decor van bloemen. Restauratie over de hele lijn.
Pot couvert en porcelaine polychrome du Japon. Décor de fleurs peint à la main. Restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 cmEstimate: € 30/40 -
#106
Een Japans bronzen vaasje, versierd met een bloem in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Petit vase japonais en bronze.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#47F. Van Giel
"Vechtende hanen". Een ets. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 15/100 buiten de plaat. Glas gebarsten.
“Coqs se battant”. Eau forte. Signée et numérotée 15/100 hors planche. Verre cassé.No longer availableOnline onlyDim. 31,5 x 24,5 cmEstimate: € 15/25