#47“POUR VOUS”. Een lot van 32 vintage weekbladen, anno 1939.
#70Een messing kandelaar.
A brass candlestick.No longer availableOnline onlyDim. 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#41Lladro“Don Quichote”, een porseleinen beeld, gemerkt Lladro. Lemmet van het zwaard ontbreekt, minieme schilferschade onderaan.
#187FancyEen gechromeerd metalen tafelklok met “Sir William en Smith, ESTD 1868” opschrift in de wijzerplaat. Verso met label gemerkt “Fancy”.
A chromed metal table clock with "Sir William and Smith, ESTD 1868" inscription on the dial. Verso with label marked "Fancy".No longer availableOnline onlyDim. 45 x 48 cmEstimate: € 60 / 90 -
#183Laura Cuyvers“Stilleven met appel en peren”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
#218Een staande lamp met massief messingen voet.
#133Een vintage camera; Afga Billy Record II in lederen tasje.
A vintage camera; Afga Billy Record II in leather case.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#160Een lot van 2 Arabische sierdolken.
#115MartiEen paar houten schabben in W vorm. 1 grote, 1 kleine.
#97Jos SpeybrouckPeriod: 1891-1951“Via Crucis en de VII Weeën van Maria”. Een bundel met litho’s, door Jos Speybrouck, 1928.
"Via Crucis and the Seven Sorrows of Mary." A collection of lithographs by Jos Speybrouck, 1928.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#210Een paar vintage Chinees porseleinen vazen met floraal decor en vergulde armen.
A pair of vintage Chinese porcelain vases with floral decoration and gilded handles.No longer availableOnline onlyDim. 62 x Ø 25 cmEstimate: € 80 / 120