Similar lots by type
-
#442
Een vergulde rechthoekige spiegel in Barokke stijl.
Miroir rectangulaire en bois doré de style baroque.No longer availableDim. H 61 cmEstimate: € 40 / 50 -
#712
Een wandspiegel met een lijst van gesculpteerd eikenhout in Lodewijk XV-inspiratie.
Miroir au cadre en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.No longer availableDim. 76 x 52 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#316
Een eikenhouten koffer.
Coffre en chêne.No longer availableDim. B 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#196
Een breakfront bibliotheek van mahoniehout in Georgianstijl met vier gevitreerde en vier paneeldeuren.
Bibliothèque breakfront en acajou de style Georgian. Ouvrant à quatre portes vitrées au dessus de quatre portes pleines.No longer availableDim. B 205 cmEstimate: € 200 / 300 -
#539Clara Wulfaert
“Het gevonden nestje”. Potloodtekening op papier. Gesigneerd.
“Le nid trouvé”. Dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#227
Vier Delftse tegels met blauw en witte voorstellingen met mangaankleurige rand. XIXe eeuw.
Quatre carreaux en Delft bleu et blanc aux bordures manganèses. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45 / 65 -
#211
“Allegorie op de oogst”. Een bronzen beeldje op een voetstuk van rood marmer. XIXe eeuw.
“Allégorie sur la moisson”. Statuette en bronze sur piétement en marbre rouge. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#437
Een lot scheepsmateriaal, bestaande uit een patrijspoort met spiegel, twee verschillende scheepskompassen en een ampèremeter.
Lot d’objets de bateau comprenant un hublot, deux différents compas et un ampèremètreNo longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#141Gouda Holland
Een grote aardewerken knobbelvaas met een meerkleurig Delfts decor.
Grand vase en faïence polychrome. Décor Delft.No longer availableDim. H 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#420Will Faber
“Compositie”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Composition”. Technique mixte sur carton. Signée.No longer availableDim. 25 x 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#465
Een kolompendule van zwartgelakt hout. Met inlegwerk van koper en parelmoer. Compleet met slinger en sleutel. Medio XIXde eeuw. Enige kleine letsels en slijtage.
Pendule à colonnes en bois laqué noir. Incrustée de cuivre et de nacre. Avec balancier et clé. Milieu du XIXe siècle. Petits dégâts et usures.No longer availableDim. H. 45 cmEstimate: € 220 / 280 -
#65
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#172Edgard Heirman
“Kasteel met bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Château et petit pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 50 / 80